2 gün üstüste aynı rüyayı görmek

Beylane

Kayıtlı Üye
Merhaba forum üyeleri başımdan oldukça ilginç bir rüya geçti.

ilk gördügüm rüyamda kalp ameliyatı olmuştum hastanededeydim göğsümdeki dikişler acıyordu. Uyandıgımda göğsüm öyle bi ağrıyordu ki kalp krizi geçiriyorum sandım. İkinci rüyam ise kalp doktoru ultrason cihazıyla kalbime bakıyordu. Annenin kalp rahatsızlıgı var mı dedi yok dedim. Şaşırdı bu hastalık annenden sana geçmiş nasıl olur dedi.
Benim ve annemin hiçbir rahatsızlıgı yok. Rüyamı yorumlar mısınız?

doacan

Kayıtlı Üye
Forumda rüya yorumu bildiğim kadarıyla yapılmıyor. İnancınıza göre yada psikolojik anlamlarına göre araştırma yapabilirsiniz.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Rüyadan uyandığınızda ağrınız olduğunu söylemişsiniz... Bence bu bir mesaj.. Bir baktırın kalbinize isterseniz...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Merhaba forum üyeleri başımdan oldukça ilginç bir rüya geçti.

ilk gördügüm rüyamda kalp ameliyatı olmuştum hastanededeydim göğsümdeki dikişler acıyordu. Uyandıgımda göğsüm öyle bi ağrıyordu ki kalp krizi geçiriyorum sandım. İkinci rüyam ise kalp doktoru ultrason cihazıyla kalbime bakıyordu. Annenin kalp rahatsızlıgı var mı dedi yok dedim. Şaşırdı bu hastalık annenden sana geçmiş nasıl olur dedi.
Benim ve annemin hiçbir rahatsızlıgı yok. Rüyamı yorumlar mısınız?
Öncelikle sormam gereken şeyler var;
1)Müslümanmısınız?
2)Namaz vb. Farz ibadetlerinizi devamlı yapıyormusunuz?
3)şayet yapmıyorsanız aileden sizi yapmaya teşvik eden var mı?
4)Sülalede şeker hastası var mı yada kalp krizi geçiren oldumu?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Çifte rüyalar sorunun sık yaşayan birisiyim. Çoğu rüyayı birebir aynı şekilde 2 defa görürüm yada 2 günde 1 rüyayı devam niteliğinde görürüm. Ben işin içinde mesaj veren ince bir yer göremedim ancak Tabir konusunda milyon tane site ve milyon tane yorumlar var onları okuyabilirsiniz. İçim rahat değil derseniz kovid-19 salgınının sonunda bi Kardiolog ile görüşme yapıp klasik tetkikleri yaptırıp kalp sağlınızı kontrol ettirmiş olurusunuz. EKG, EFOR gibi testler. Hakeza kan testi ile yaparak kalp'te sorun oluşturan maddelerin tespitini sağlayabilirsin.
Not: eğer uykunda sıkça sol omuz üzerinde uyursan: kalp sıkışır ve olağan çalışması aksar ve vücudun pozisyon değiştirmesi için bilinçaltı devreye girerek bu konuda sana rüya gösterip uyanmanı sağlar. Bir nevi vücudun içgüdüsel hayatta kalma şekli. Doğal bir durum.

Beylane

Kayıtlı Üye
1)Müslümanmısınız?

1 evet
2 ibadet yapamıyorum
3 evet
4 şeker hastasıyım tip1 babamda tip2 şeker hastası

Beylane

Kayıtlı Üye
1)Müslümanmısınız?

babamın dayısı kalp krizi geçirdi sülalede baska kriz geçiren yok. Benim arasıra tansiyonum cıkıyor sadece

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Analiz ile ortaya manevi ve fizyolojik olmak üzere 2 sonuç çıkıyor.

1)Manevi olanı: yakınlarınız,özellikle anneniz sizin namazında niyazında biri olmanız için hem teşvik hem dua ediyor.öyle görünüyor ki duası kabul olmuş(olacak) ve kalbiniz din'e meyledecek.çünkü kalpler Allah ın kudret elindedir.Resulullah sav efendimiz'in küçükken göğsünün yarılıp kalbinin çıkarılıp yıkanarak tekrar yerine konması ve göğsünün dikilmesi olayını hatırlayabilirsiniz.Nitekim erken tövbe ahiret kurtarır.

2)Fizyolojik olanı:Anneniz en yakınınız olduğu için direkt annenizden olmasa bile sembolik olarak işaret ettiği bir yakınınızdan hastalık kapma veya kapmış olabilme yada bir yakınınızdan size geçme ihtimali olabilir.zira (Allah korusun ama) babanız sizinle kendi dayısı arasında bir köprü görevi görüyor olabilir.Hastaneye gitmenizde fayda vardır.nitekim erken teşhis hayat kurtarır.

Yinede en doğrusunu Allah bilir.

CLOUD

Kayıtlı Üye
Bilinç altımız zaman zaman rüyalar vesilesi ile dışa vurum yapar. Korku, bağımlılık, keder, öfke, kıskançlık, ehvam gibi duygularınız var ise onların yoğunluğunu, size bu duyguları yaşatan kaynakları - olayları kontrol edebilirsiniz. Bu duygular kalp çakramız ile ilgilidir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kalp ile ilgili veya medikal bir meseleyle ilgili evham ve korkularınız varsa bu bilinçaltınıza işlemiş olabilir.Kendinizi öncelikle iyi incelemeniz lazım.