19-20-21 Nisan Betelgeuse Günü

  • Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

SmartSelectImage_2021-04-19-12-53-49.png

Gökyüzünde özel sembolikler çalışıyor. Mars-Betelgeuse sabit yıldızı kavuşum yapmakta.

Betelgeuse Tanrı'nın eli, İlahi yardım, Hz. Fatima Ana'nın eli, İsis yıldızı, Meryem Ana ile iliskilendirilen koruyucu, şifalandırıcı bize en çok başarı, şans, takdir görme, yükselme fırsatlarını sunan, kadın-dişil enerji yardımı olan Alpha Orion takım yıldızlarından Merkür-Mars karekterinde yol gösteren bir yıldızdır.

Astroloji'de kutsal olarak bilinir. Gökyüzünün gösterişli yıldızıdır. Kisisel haritalarımız da aldığı olumlu-olumsuz konfigürasyonlarla kişiyi pozitif-negatif hak ediş olarak etkiler. 27-28 derece ikizlerde gezegeni olan, paralel, kontraparaleli ve açı kombineleri olan kişiler için önemli şans fırsatları doğabilir.

Beklemedikleri başarılar elde edebilirler. Haritanızda Betelgeuse sabit yıldızınız yoksa da canınızı sıkmayın, çünkü Betelgeuse -Mars kavusumunun yarattığı olumlu enerji de fazlasıyla etkisini hissettirecek.Özellikle Nisan 19-20-21 günlerinin güzel enerjisinden faydalanın derim.

Dilek dileyin, dua edin, meditasyon yapın. Şifa çalışın, maneviyata yönelin, ruhsal çalışmalar yapın, yardım edin, kadın elinden akan şifayı kabul edin, beklemediğiniz anda karşınıza çıkan kadına destek olun. Çevrenizde ki kadınları mutlu edin. Doğayı, hayvanları besleyin.🐾🌳🌎 Yardıma muhtaçları geri çevirmeyin. Kul hakkı yemeyin. Tuttuğunuz dileklerle beraber tohum ekin. Dilekleriniz ektiğiniz tohumla bereketlensin, büyüsün, şifa bulsun.🙏

Ritüel çalışması yapmak isteyen arkadaşlar görselini paylastığım @mabetsanat @urumdoga'nın Betelgeuse günü için hazırladığı Betelgeuse Ritüel Setinden yararlanabilirler.Sipariş için etiketlediğim profil linklerinden İletişime geçip temin edebilirler. Bana da yazabilirsiniz. Ürünü satın alan kisilere ise betelgeuse harita okuması benden hediye😍❤ (bende bir sifacıyım haritamda etkili bir işaret kabul edin 🙏)
Özellikle haritalarında işareti olan kişiler her zaman evlerinde bulundurması gereken bir settir. Bolluk , bereket, şifa enerjisi yayar...
*LİLİTH*U

Betelgeuse bereket , başarı, şans enerjisi üzerimizde olsun.❤🙏
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst