18 Mart 2022 Başak Burcu Dolunayı

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
18 Mart 2022'de saat 07:17'de başak burcunun 27°39’ derecesinde bir dolunay var. Dolunay enerjilerinden faydalanmak isteyenler için bir yol gösterici olsun diye erkenden bu yazıyı yazmak istedim, öngörü yazısı değildir. Özellikle sindirim sistemini etkileyen bir dolunay olduğu için 3. Çakra ile alakalı çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz, 3 gün öncesinden beslenmenize dikkat etmek de faydalı olabilir. Neptünün baskın olduğu bir dolunay olduğu için özellikle durugörü çalışmaları yapabilir, rüyalarınızı kaydetmek ya da rüyaya yatmayı tercih edebilirsiniz. Bir önceki dolunay daha çok temizlenme ve arınma üzerineyken bu dolunayda daha çok dengelenme konularına odaklanmanızı tavsiye ederim. Var olan ilişkilerinizde uyumun artması için de bir takım çalışmalar belki yapılmak istenebilir ve genelde mart dolunayları buna uygundur ama güneşin ayla karşıt açısı ve venüsün zararlı açıları nedeni ile tavsiye etmiyorum. Var olan ilişkiyi dengelemek iyidir ancak ilişki içindeki bir şeyleri arttırmaya yönelik çalışmaları pek tavsiye etmiyorum. Geçen dolunayda biri ritüel sormuştu. Ben de daha dolunaya varken erkenden böyle bir yazı hazırlamak istedim. Ne yapacağını bilmeyenler için yardımcı olur umarım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
IMG_20220315_120847.jpg
Bu glif durugörü yeteneği geliştirmeye yarar.
Tavsiyem, bir bardak suyun üstünde cizmeniz ve gece boyu cam kenarında ayı görecek şeklinde bırakmak. Sonra o suyu bir şişeye koyun ve o şişeden su için. Şişedeki suyu bitirmeden üstüne devamlı doldurarak. Bir ay boyunca için.