14 Haziran 2022 Dolunayı

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022, Türkiye saati ile 14.51'de yay burcunun 23 derecesinde bir tutulma var. Bulunduğu derece itibari ve neptünün de etkisiyle rüyaya yatma, durugörü, telepati için uygundur. Şifa çalışmaları yapılabilir ama dikkatli olunmalıdır çünkü zehirlenmelere yol açacak bazı konumlar var. İşin ehli değilseniz başka bir zamanı beklemenizi tavsiye ederim. Şifa çalışması yaparken de bağımlılık gibi konulara yönelmemenizi tavsiye ediyorum çünkü burda irade ve sorumluluk alma kapasitesi çok zayıf. Dolunay yay burcunda olduğu için karaciğerinizi temizlemek/korumak, kuyruk sokumu, kalça kemiği ve kasların sakatlanmaması için dikkatli olmak, damar sağlığına dikkat etmek ve bu konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Özgürleşmek istediğiniz konular ile alakalı da çalışma yapmak için uygundur. Aşk çalışmaları için çok uygun görmedim yine de çalışma yapılacaksa bozuk olanı değişime uğratmak için güzel bir süreç. Onun dışında venüsün konumu ve aldığı açılar nedeniyle ilişkiyi korunma veya aşkta özgürleşme temaları konuları dışında çok tavsiye etmiyorum. Güzelleşmek için bir şeyler yapılabilir burda ancak zehirlenme konusunun da yine altını çiziyorum. Belki birileri diyecektir ki jüpiterin konumu da iyi neden aşk çalışması yapmayayım siz bilirsiniz ama ben olsam yapmazdım. Özellikle bu tür yolculuklara yeni başlamış insanlara önerim yogaya başlayıp ruhlarını dinlendirmeleri ve karaciğerlerini temizlemeleri, telepatik çalışmalarda kendilerini ilerletmek olabilir. Özellikle kök çakrada bozuklukları olanlar buna yönelik meditasyonlar yapabilir. İlahi mesajlar almaya yönelik meditasyonlar yapılabilir ve tabi 7. Çakra çalışmaları. Çalışmalarınızda kırmızı ve mor rengi kullanabilirsiniz. Plüto da dönüşümleri destekliyor. Çok boyunduruk altında kaldığınız şeylerin önünü kesmek tamamen yıkmak istiyorsanız güçlü bir etki var. Son olarak şunu söylemek istiyorum özellikle aşk çalışması yapmak isteyenler olacaktır biliyorum yine kartlara vs danışabilirler. Ben yapmazdım.