1 yıl önce gördüğüm rüya

kizilbuyu

Kayıtlı Üye
Bundan tam 1 yıl önce bir rüya gördüm. kendimi dışardan izleyerek gördüm bu rüyayı. yatakta yatıyorum uyurken giydiğim pijamamdan yatışıma kadar aynı ve bir anda bir kadın benle konuşmaya başladı bütün odayı kocaman beyaz bi ışık aldı bana sürekli iyiliğin için sabret diyordu ve ben saç dibimden ayak ucuma kadar tir tir titredim ve hiç dua bile edemedim. bir anda sırtımın sol kulunç bölgesine bir şey sapladı ve ışık gitti sesler gitti titriyodum hala ama yavaşlamıştı. uyandığımda kendimi gördüğüm şekilde uyandım ve ilk başta önemsemedim sırtımın sol tarafı cidden ağrıdı ama ben psikolojik herhalde diyip geri uyudum. sabah kalktığımda hala sırtım ağrıyordu. babamın öldüğü gün de aynı sırt ağrısı olmuştu ve ben bu rüyayı babam öldükten sonra gördüm. bu rüyayı gördükten birkaç ay sonra da annemi kaybettim. annemi kaybettiğim gün de aynı sırt ağrısı vardı. bazen bu sırt ağrısı oluyor ve kötü bir şey olacakmış hissi veriyor ve oluyor da. ertesi gün rüya görmedim ama yatakta sırt üstü sağ elim sol göğsümün üstünde bir yeri işaret ediyor gibi uyandım ve ben sırt üstü asla uyuyabilen biri değilim. çok fazla rüya görüyorum ve hepsi böyle mesaj içerikli oluyor açıkçası çözemiyorum da. böyle çok fazla rüya gördüm ve artık rüyalarımdan dolayı kafayı yemek üzereyim. bana yardımcı olabilecek birisi var mı? veya bu rüyayı açıklayabilecek birisi?

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Basiniz sagolsun. Insanlar bazen ne olacagini hissedebiliyor, belki anneniz babaniz hastaysa o zamanlar bilincaltinizda kaybetceginizi hissedip geceleri kendi kendinize kaldiginizda da ic sıkıntısı olarak kendini bu sekilde gostermistir. Agrinin sebebide stres kaynakli olabilir agrilar tekrarlarsa doktora gorunmenizi tavsiye ederim.

Merdut

Kayıtlı Üye
Öncelikle başınız sağolsun. Çok üzülerek okudum yazınızı.
Haberci rüyalar gördüğünüzü varsayarak yazıyorum.
İlk olarak rüyaların herkese açık yerlerde paylaşılmasını tehlikeli buluyorum. Rüyayı ilk yorumlayan kişinin dediğinin gerçekleşeceğine inanmaktayım. Bana bu şekilde öğretildi çünkü.
Ben de sürekli haberci rüyalar görmekteyim ve bunların negatif etkilerinden kurtulmak için verebileceğim tek tavsiye rüyadan uyandığınız vakit elinizi kalbinizin üstüne koyup rüyanızın hayatınıza bir etkisi olmaması için niyet edip yüzüstü uyumanızdır.

kizilbuyu

Kayıtlı Üye
Basiniz sagolsun. Insanlar bazen ne olacagini hissedebiliyor, belki anneniz babaniz hastaysa o zamanlar bilincaltinizda kaybetceginizi hissedip geceleri kendi kendinize kaldiginizda da ic sıkıntısı olarak kendini bu sekilde gostermistir. Agrinin sebebide stres kaynakli olabilir agrilar tekrarlarsa doktora gorunmenizi tavsiye ederim.
teşekkür ederim. ne annem ne de babam yatak döşek hasta değildi aniden vefat ettiler hepimiz şok geçirdik zaten bu duruma. ağrılar sadece o gün kötü bir şey olacaksa oluyor sık sık olmuyor.

Öncelikle başınız sağolsun. Çok üzülerek okudum yazınızı.
Haberci rüyalar gördüğünüzü varsayarak yazıyorum.
İlk olarak rüyaların herkese açık yerlerde paylaşılmasını tehlikeli buluyorum. Rüyayı ilk yorumlayan kişinin dediğinin gerçekleşeceğine inanmaktayım. Bana bu şekilde öğretildi çünkü.
Ben de sürekli haberci rüyalar görmekteyim ve bunların negatif etkilerinden kurtulmak için verebileceğim tek tavsiye rüyadan uyandığınız vakit elinizi kalbinizin üstüne koyup rüyanızın hayatınıza bir etkisi olmaması için niyet edip yüzüstü uyumanızdır.
teşekkür ederim. sürekli haberci rüyalar gördüğümü düşünüyorum bunların ne anlama geldiğini nasıl anlayabilirim peki?

kizilbuyu

Kayıtlı Üye
Takibini yaparsan zamanla anlarsın.. rüyaların dili kişinin bilinç altı kodlamalarına göre değişebiliyor, sol kulunç bölgesine ne yaptı acaba :rolleyes:
bilmiyorum gerçekten hala orası ağrıyor orda bir yük var gibi hissediyorum

Demre

Kayıtlı Üye
Takibini yaparsan zamanla anlarsın.. rüyaların dili kişinin bilinç altı kodlamalarına göre değişebiliyor, sol kulunç bölgesine ne yaptı acaba :rolleyes:
Takibini yapma konusunda hemfikirim. Ornegin; ne zaman ruyamda bana bir kedinin saldirdigini gorsem, ertesi gunu isyerinden biriyle cok incitici bir sekilde agiz dalasina maruz kaliyorum. Ya da glikozlu cikolata yedigimi gorursem, sabah midemi bozmus olarak uyaniyorum. Bikac gun boyunca devam ediyor bulanti ve bas donmesi. Onceleri rastlanti diye dusunuyordum. Ama o kadar cok tecrube ettim ki, gercekten de hic sekmiyor. Bir de israil filistinde uzun suren siddetli katliamlar yapmazdan hemen once de, dogu taraftan baslayan korkunc savaslar, buyuk yanginlar goruyorum. Nedenini bi turlu anlayamadim. Neden baska bi ulke degil de filistin? Katliamlar heryerde var oysa.. Dogu turkistanda, Arakanda, Afrikada... Guncel global haberleri takip ederim genellikle ama sadece filistindeki acılar malum oluyor.