06.02.2021 Yeni İlmul Hakikatul Kubra güncellemeleri devam ettikçe eklenecektir

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye

06.02.2021 Yeni İlmul Hakikatul Kubra güncellemeleri devam ettikçe eklenecektir. Eski versiyonları silinip güncelleme devam edecektir​

Son güncellenmiş hali en son yorumdadır​

Moderatör tarafında düzenlendi:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili hakikatül Kübra konu içeriklerinizi düzenledim. Lütfen kitabın son halidir diye yazmayınız zira 2 senedir devam eden bir güncellemeniz var. Konuları ve mesajlarınızı silme taleplerinizi yerine getiriyorum. Lütfen tek bu konu kalsın ve son demeden eklemlerinizi yapınız. Ve üyelerimiz soru sorduğunda lütfen cevap veriniz. Soru sorular cevap gelmeyince onları da silmek zorunda kalıyorum. Lütfen dikkat edelim. Sürekli şikayet temizlemek zorunda kalıyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aslında çok değerli bir eser. Havas ilmi ile uğraşan kişiler için hazırlanmış. Yapılacak hesaplar yapılmış. Okunuşları verilmiş. Arapçası ve Türkçesi verilmiş. Sürekli güncelleniyor. Havvas da hata yapmak çok mümkün. Hatalar gideriliyor. Havas eğitimi almış kişilerin günlerce saatlerce uğraşıp yapacağı bir çok işlem yapılmış hazır halde.

hiç bilmeyen kimseler için elbette anlaması zor yazar da havas öğretmeye çalışmıyor diye algıladım ben kitabı okuyunca bilen kişilerin işlerini kolaylaştırıyor. Hoş çok basit açıklamalarla hiç bilmeyen kişiler için de dönüştürülebilir ya da önce Havas eğitimi alıp ya da havas giriş kitapları okuyup sonra bu kitap okunabilir.

2 senedir belki daha fazla süredir açıklama yapmıyor sadece kitabı güncelliyor. Belki de böyle olması gerekiyor. Yararlanacak kişi yararlanıyordur. Ya da açıklama yapmama gerek yok kitap da yazdım açsın okusunlar diye düşünüyordur tam bilemiyorum neden yorum yapmıyor sorulara cevap vermiyor.

önemli olan şu çok emek verilmiş bir havas kitabıdır.

havas çok derin ve çok fazla disipline ayrılıyor yani bir kişinin hepsinde uzman olup hepsi için kitap yazmasını bekleyemeyiz. Bu şekilde havas büyüyor. Havas olan biri de hepsini okuyacak ve kendi sistemini geliştirip kendisi de kitap yazacak.

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
Son eklemelerimi tamamladım bu son link olarak paylaşıyorum ilim kolayca bilinecek birşey değil çok zorluğu var biliyorum rahatsızlık yaşayanlar oldu sürekli paylaşımlardan artık bende bu son güncelleme ile bitiriyorum hepinize hak veriyorum sıkıntı duymuş olabilirsiniz Allah oku buyurur okunan kelimetlerin hepsi ilimdir hesabında 6 defa okundumu bu gerçek havas ilmidir bunu yıllarını verip ömrünü kitaplarda harcayıp doğrusunu bulamayanlar var doğrusunu sunduk Allah kelimeleriyle hakkı gerçekleştireceğini yunus 82. ayette buyurmuştur o kelimelerde hesabın içindeki kelimelerdir Allahın kulu bir kelimeyi ilim niyetine 6 defa okursa Allah hesabın içinde bulunan kötü durumdan kullarını kurtarır kuranı kerimde hesap ilminden dolayıdır Allah onu özel hesap altında tutmuştur hak olan herşey vuku bulacaktır doğrusu bulundukça.

147896+666

Cin görenler varsa bunu okusunlar faydalıdır kurtulmaya sebeb olunabilir nedeni raa resedinden dolayı ise.
Hz. Musanın asasına okuduğu kelimetlerden biridir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tuarec

Kayıtlı Üye
Cin görenler varsa bunu okusunlar faydalıdır kurtulmaya sebeb olunabilir nedeni raa resedinden dolayı ise.
Hz. Musanın asasına okuduğu kelimetlerden biridir.
hocam açıklamalarınız ve kitap için teşekkür ederim kullandıgınız bazı kelimelerin açıklamalarınıda yapsanız çok sevinecem resed, raa ,rasad ve bu tür kelimelerin anlamlarını bulmak için çok araştırma yapmak gerekiyor dogru ögrenememe durumuda var saygılatımla

• Beğendim
Tepkiler: Mya

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
Zecec cam hacar taş tames kan turab toprak demektir arapça kelimeleri öğrenmek gerekir.
Artık yanılma payı kalmadı %100 kitap doğruluğuna ulaşmıştır.

İnsan bu ilimlerle sağlığına kavuşabilir aklını kullanıp çaba gösterirse fakirlik gibi çoğu iş engellemeleride rasattan kaynaklanmaktadır iptal edilirse hayattaki işleride düzelir bazı kader işleri bu ilimdedir.

Çabalayıp tam profesyonel hale gelirseniz insanları kurtarmanız mümkün yıllarını veren hocalar geride kalır çünkü hesap ilmi ilmin konusuna bakar içeriği tam alır ayetler belirli meselelerle bazı iptallere vuku olur.
Yunus süresi 82.ayeti unutmayın bu kelimetle hesap olur hesabın içindekiler Allahın kelimelerindendir.

Sihir psikolojik hastalıklara yol açar.
Rasad gerçek hastalıklara yol açar irsi dedikleri mesele geçmişten kaynaklanan rasadtan oluyor iptal olursa bundan kurtulurlar.

Bu hesapla bulamayacağınız rasad yoktur.

YEDİ7

Kayıtlı Üye
Zecec cam hacar taş tames kan turab toprak demektir arapça kelimeleri öğrenmek gerekir.
Artık yanılma payı kalmadı %100 kitap doğruluğuna ulaşmıştır.

İnsan bu ilimlerle sağlığına kavuşabilir aklını kullanıp çaba gösterirse fakirlik gibi çoğu iş engellemeleride rasattan kaynaklanmaktadır iptal edilirse hayattaki işleride düzelir bazı kader işleri bu ilimdedir.

Çabalayıp tam profesyonel hale gelirseniz insanları kurtarmanız mümkün yıllarını veren hocalar geride kalır çünkü hesap ilmi ilmin konusuna bakar içeriği tam alır ayetler belirli meselelerle bazı iptallere vuku olur.
Yunus süresi 82.ayeti unutmayın bu kelimetle hesap olur hesabın içindekiler Allahın kelimelerindendir.

Sihir psikolojik hastalıklara yol açar.
Rasad gerçek hastalıklara yol açar irsi dedikleri mesele geçmişten kaynaklanan rasadtan oluyor iptal olursa bundan kurtulurlar.

Bu hesapla bulamayacağınız rasad yoktur.
çalışmanızda başarılar borç için bir uygulama var mı bu eserde ?

misanthrpc

Kayıtlı Üye
Bu yaptıklarınızı anlayıp kullanabilen çok az kişi vardır, sorunları olan kişi ise çok daha fazla. Madem güzel bir iş yapıyorsunuz insanların anlayacağı şekilde yapında medyummuş cinci hocaymış insanlar dolandırılmasın kendileri üzerindeki büyüleri musallatları iptal edebilsin .

• Beğendim
Tepkiler: Mya