Cin merakı ve sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

allahınkulu

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Dabbe'yi izledikten başladım internette araştırma yapmaya...

cinler nasıldır,nasıl davet edilir,isimleri nasıldır...

Ve kabus dolu günlere kendimi merak uğruna attım.Önüme geleni okudum nasıl bir meraksa bir türlü geçmedi.

Geldiler mi?Evet.Keşke hiç gelmeselerdi :( ilk başta bilinç altım bana oyun oynuyor dedim takmadım hiç.Zaman geçtikçe insanlardan nefret eden asosyal biri oldum.Sürekli halsizlik,hep kötü düşünceler,geceleri uyuyamama...

Görüntüleri nasılmıydı?Bunu hiç merak edip araştırmayın bile :( davet işlerine hiç bulaşmayın.Ben gördüm neye yaradı?Aklıma geldikçe korkudan aklımı kaybetme noktasına geliyorum.

Onlarımı illa görmek mi istiyorsunuz bu çok mu önemli?Onlar yüzünden Annemi kırdım defalarca,babamı bütün aileme neler söyledim :(

Söyledim diyorum ama ben değildim bunları yapan.En çok kahrıma giden sevdiğimi aldılar elimdem.

Sevgilinize sayfalarca yazıyorsunuz , sabaha kadar ve size evet cevabını veriyor.Ertesi gün size hiçbirşey hatırlamadığını söylüyor.Kızıyorsunuz neden mi?Çünkü o size evet demişti dalga mı geçiyor?Herşey bittikten günler sonra telefona bakıyorum kızın bana evet dediği ve sabaha kadar konuştuğumuz o konuşma yok.Nasıl olur uyanıksın yazıyorsun saatlerce :( nasıl bir aldatmaca yapıyorlar bilmiyorum şu yazılanları yazarken bile şoktayım.

Bunu nasıl yapıyorlar bilgili kişilerden ricam lütfen yazsınlar.O an ben olayları yaşıyorum örneğin bir uçurumdan aşağı suya düşüyorum irkiliyorum bir bakıyorum evdeyim.

Bunlar günlük hayatta olan şeyler arkamdan biri geliyor arkamı bi dönüyorum adam yok :(

Şu an iyiyim bilgili biri bir muska verdi yanından ayırma dedi iyiyim ama değer mi?Ne kaldı elde?Onları gördüm ne kazandım :( iyiyim de dediğim gibi "şu an" :( bunlar acaba gider mi?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu durum gerçekten cin'lerlemi alakalı bu işi bilenler daha iyi anlar ama ben bunu ruhsal bir rahatsızlığa benzettim, ve cin'lerin görüntülerine gelince bakır bir levhaya yansımış bir cinin yüzünü gördüm tabi kandırılmadıysam ve gördüğüm şey beni uyutmak için söylenmemiş birşeyse bizlerden pek bi farkları yok tek farkları bizim görememizdir tabi bu yorumum yanlış olabilir sonuçta ben bana gösterilen şeye göre konuşuyorum şu anda

Uyanıksın yazıyorsun ama sabah baktığında herşey yok olmuş bu biraz şizofreni belirtisine benziyor tabi bir cin musallatı değilse yada musallat oldumu böyle birşey mi oluyor onu bilmiyorum işin ehli kişilerin vericekleri cevabı bende şimdiden merak ediyorum

allahınkulu

Kayıtlı Üye
Bu durum gerçekten cin'lerlemi alakalı bu işi bilenler daha iyi anlar ama ben bunu ruhsal bir rahatsızlığa benzettim, ve cin'lerin görüntülerine gelince bakır bir levhaya yansımış bir cinin yüzünü gördüm tabi kandırılmadıysam ve gördüğüm şey beni uyutmak için söylenmemiş birşeyse bizlerden pek bi farkları yok tek farkları bizim görememizdir tabi bu yorumum yanlış olabilir sonuçta ben bana gösterilen şeye göre konuşuyorum şu anda

Uyanıksın yazıyorsun ama sabah baktığında herşey yok olmuş bu biraz şizofreni belirtisine benziyor tabi bir cin musallatı değilse yada musallat oldumu böyle birşey mi oluyor onu bilmiyorum işin ehli kişilerin vericekleri cevabı bende şimdiden merak ediyorum

Teşekkür ederim evet bende ilk başta psikolojik olarak değerlendirdim hatta birçok arkadaşım ama muskadan sonra herşey normale döndü ama dediğim gibi şu anlık öyle.

yare-i yarim

Moderator
İş
Muskadan sonra herşeyin normale dönmesi düşündürücü gerçekten,muska sizi tamamen mi kurtardı bilemiyorum ama tamamen kurtarmamışsa ciddi bir şekilde profösyönel majisyenlerden yardım almanız gerekebilir, birde şimdi aklıma takıldı bu yaşadığınız klasik şizofren belirtisi düşünüyorumda acaba şizofren olanların şizofren olmama ihtimali varmıdır uzmanların cevaplarını heyecanla bekliyorum :)

allahınkulu

Kayıtlı Üye
Muskadan sonra herşeyin normale dönmesi düşündürücü gerçekten,muska sizi tamamen mi kurtardı bilemiyorum ama tamamen kurtarmamışsa ciddi bir şekilde profösyönel majisyenlerden yardım almanız gerekebilir, birde şimdi aklıma takıldı bu yaşadığınız klasik şizofren belirtisi düşünüyorumda acaba şizofren olanların şizofren olmama ihtimali varmıdır uzmanların cevaplarını heyecanla bekliyorum :)

Sorun psikolojik olsa şu an kafayı yerdim ama şu an sadece dua ediyorum ve çok iyiyim.Çok kötü şeylerdi onlarla birebir hiç kimsenin karşılaşmasını istemem.Birde onların öldürdüğü insanlar olmuş burada birisi kendini suya atmış boğulmuş.İnsan beynini kontrol edebildiklerini gösteriyor bu.

yare-i yarim

Moderator
İş
Evet o yüzden böyle davetler yapılmadan önce genelde koruma yaparlar kendilerine
bence siz birdaha bu işlere bulaşmayın size pek iyi etkisi olmamış :)

AJA

Elit Üye
Bu konuyu umuyorum merak edenlerin hepsi okur.

Geçmiş olsun.Şizofreni bir hastalıktır ve malesef net bir tedavisi yok fakat eminim ki bir çok şizofreni sanılan insanlar vardır.
Yapılan büyü yada enerjinizi sömüren negatif varlıklar hayatınızı zindan edebilir..Çalışma isteğinin ve gücünün tamamen kaybolması aileden tutun çevrenizle aranızın sıfıra inmesi,sinirlerinizin yıpranması,halsizlikler inancınızdan uzaklaşmanız vs vs vs.
Tüm bunlar depresyon belirtileridir aynı zamanda,fakat şahsen kendim yaşadığım için derin bir temizlenme ve korunmadan 1 ay sonrasında kendime gelebildim.Kabus gibi geçen bir yıldı..

dark_angel

Banlı Kullanıcı
evet cinler yazarlar konusurlar insanin özeli ile oynarlar sevdiginden ayirirlar ailesini kirdirir düsman ettirirler evden soguturlar insani insanliktan cikarirlar. Ben msnde yardim amacli konustugum kisilerle yazisirken yazdiklarimi engelleyip msn baglantisini kopariyorlardi kendileri yaziyorlardi yada yazistigim kisi ile yazistigimiz seyleri ona unutturuyorlardi tabii bundada pek basarili olamiyorlardi. Onlarin akil muhakemesi algi duyulari hisleri farkli oldugundan bizler zaten onlara göre "kör Insan" iz halbuki sunun farkinda olsalar 18.000 alemin sultani Muhammes s.a.v hatrina nefes soluduklarini :) kendini begenmislikleri cok yüksek kimseyi begenmezler ama kendileride tövbe yarabbim yine acicam agzimi :D

ufukalper

Kayıtlı Üye
Umarım siteye (çoğunlukla)yeni kaydolan cin çağırma meraklısı arkadaşlar okur bu konuyu ve ders alır.Size gelince zararın neresinden dönerseniz kârdır.Odanızdan Kuran'ı eksik etmeyin namaz kılmıyorsanız namaza başlayın muska verilmiş size iyi hoş güzel ama ona güvenerek boşlamayın her odaya girer girmez felak nas surelerini okuyun tuvaletlerde dikkat edin özellikle.Umarım yakın zamanda normal hayatınıza dönersiniz Allah yardımcınız olsun:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...