Astral Seyahatte Zaman Kavramı ve Başka Boyut Varlıkları Hakkında Soru

• Konbuyu başlatan Pocahontas
  • Başlangıç tarihi
P

Pocahontas

Astralde zaman kavramı olmadığı, bizim sanırım rahatça geçmiş ve gelecek zaman içerisinde yolculuk yapabileceğimiz anlamına geliyor. İnternette bazı deneyimleri okuduğumda, kimisinin bunu yapmaya çalıştığında engellendiğini öğrendim. Cidden bir engelleme söz konusu mu, yoksa bu kişinin başarısızlığımıdır?

Bir merakım da; astralde başka boyutta olan varlıkların görüldüğü söylenilmesi. Kimi astralle ilgili yazılarda bu seyehatte karşılaşılan varlıkların tamamen bilinç altımızın etkisi olduğu söyleniyor. Bu şekilde de kafam karıştı. Cidden görülüyor mu bu varlıklar yoksa uyduruluyor mu? Şayet bunlar gerçekse görülen varlığın bize bir zararı olabilir mi?

Yemedim, içmedim, bu saatte size sorayım dedim. :D Meraktayım, yorumlarınızı bekliyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Astralde zaman kavramı olmadığı, bizim sanırım rahatça geçmiş ve gelecek zaman içerisinde yolculuk yapabileceğimiz anlamına geliyor. İnternette bazı deneyimleri okuduğumda, kimisinin bunu yapmaya çalıştığında engellendiğini öğrendim. Cidden bir engelleme söz konusu mu, yoksa bu kişinin başarısızlığımıdır?

Bir merakım da; astralde başka boyutta olan varlıkların görüldüğü söylenilmesi. Kimi astralle ilgili yazılarda bu seyehatte karşılaşılan varlıkların tamamen bilinç altımızın etkisi olduğu söyleniyor. Bu şekilde de kafam karıştı. Cidden görülüyor mu bu varlıklar yoksa uyduruluyor mu? Şayet bunlar gerçekse görülen varlığın bize bir zararı olabilir mi?

Yemedim, içmedim, bu saatte size sorayım dedim. Meraktayım, yorumlarınızı bekliyorum.

Yazılanların hepsi doğrudur ve hepsi yanlıştır. Açıkçası size astral seyahat hakkında gerçekten şudur diyemez hiç kimse. Açıklananlar bazı kişilerde geçerli bazı kişilerde ise değildir. Bu mesele engin bir meseledir. Bu konunun sınırı da yoktur. Zira görünen uzaydan da geniş bir alandır. Bu tanım size bir fikir verebilir.

P

Pocahontas

Bu konuyu bilinçli olarak deneyimleyemediğim için çok fazlada fikrim yoktu bu yazıların kafa karıştırması hariç. Aslında yorumunuz benim için çok açıklayıcı oldu. Bundan sonra kendime deneyimlerime kalmış sanırım. yorumunuz için teşekkür ederim