Divan-ül ifrit (ifrit cagırma duaları)

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
Melek , Cin 3 kişi olarak geliyor , genellikle.

Sağ kolu ve Sol kolu oluyolar. Ortadakide padişah veya ona yakın rütbeler de ki asker.
Yanına gidip sorcaksın. Yoksa böyle merak edersin.

67890

Banlı Kullanıcı
sağol teşekkür ederim.
onlara sormam demek onların yaşadığı boyutun enerji alanına girmem demek olur.

Cem

Kayıtlı Üye
Yav Ne dir bu Cinlerin İfritlerin Sizden çektikleri Rahat bırakın neden uğraşıyorsunuz tokadı yiyincede yokmu kurtaran diye aranıyorsunuz

dadas

Kayıtlı Üye
tenleri ne renk ?

ifrit'in ten rengini bilen var mı?

şumul

Kayıtlı Üye
ilk once belirtmek isterimki ifritler cinlerin en tehlikelileri sınıfındadır ve bu yuzdendirki tam dua yı yazmıyacagım
İfrit nasıl çağırılır?
İfrit çok güçlü bir cin olduğu gibi son derecede tehlikeli bir cin türünün genel adıdır.Böylesine güçlü ve tehlikeli olan İfriti çağırmak bu yüzden tafsiye edilmez heleki İfrit çağırmaya soyunan kişi acemi ve bu konuda tecrübesizse bu kişi için İfrit çağırmak son derece zararlı olacaktır.
Temiz olarak ve temiz bir yerde sessiz aynı zamanda fazlaca ışığın olmadığı bir ortamda 90 kere Tımıryat denir,ardından 90 kere Menik denir sonra 90 kere Hedliyac denir son olarak 90 kerede Şoğal denir ardından şu dua okunur.
Allahümme Ya Kaviy La Kaviy illellah halikulleyli vel Nehar El Kadirü ala ma yeşaü ve yüridü vela yühfa aleyhi şey ün minel eşyai la yehafü ikaben vela yercü tevvaben El kadirü bi kudretihi El Rahimü bi Rahmetihi kad seeltüküm eyyetühel ervahü bi ismihil Rahmanirrahimi ve bil Ruhil emini Cibril vel Melekül azimi El Refiü Mikail vel melek el müvekkel bil nefhi israfil vel Melek El Merhub ellezi tertaidü minhü el kulüb izrail ve hameletül Arşi ecmaine illa ma emertüm men yakdiye haceti ve yetesarraf fi mardati bi hakkı nebiyyüllahi Süleyman Aleyhisselam ve bi hakkı kavlihi Taala (Kale İfritün minel cinni ena atike bihi kable en tekum min mekamike ve inni lealeyhi lekaviyyün emin innehü Min Süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahimi) bu kısından sonrasını yazmamayı uygun gordum özel isteklerle gonderilebilir
Bu dua okunduktan sonra gelen ifrite adı sorulur ve ona adıyla hitap edilerek bundan böyle bana işlerimde yardım edecek ve isteklerimi yerine getireceksin denir,ifritten istekte bulunulur.Asla korkuya kapılmamak ve korku belirtisi göstermemek gerekir.İfrit karşısındaki insanın kendisinden korktuğunu hissedecek olursa o kişiyi kendi etkisi altına alır sonuçları kötü olur.Bu sebeple acemi kişiler bu işe kalkışmadan önce iyi düşünmelidirler,bizcede bu işe hiç girişmemelidirler.

şunu iyi anlamak lazım bu duayı bin kere de okusanız, eğer görme ve iletişim kurma gibi istiğdatlarınız yoksa gelenleri fark edemezsiz
istiğdadınız varsa zaten davete gerek yok
yöneldiğiniz an yanınızda dır

ayısıgı1234

Kayıtlı Üye
ya bazıları bu yazıları ruhsal varlıkları çağırmayı kabul etmioruz diyolar.. ya ben belki çağırmak istiyorum.. eğer bişey yapıcaksanız bnce tam yapın.. korkusu olan zatn çağırmaz!!! onc ŞEYİ yazıyolar bi yeri boş bırakıyolar bu sitenin ne anlamı kalıyor anlamıyorum o zmn .s.s.s herşey tam paylaşılsın bnce.. kendine güvenmeyen denemez zatn.. herkezin aklı başında burda...

mehdix10

Kayıtlı Üye
Selam ,kardes mümkünse bana bu duanın tamamını gonderebilirmisin uygulamak istiyorum.