Başımdan Geçen Bir Olay

• Konbuyu başlatan Pocahontas
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

Pocahontas

2 sene önceydi. Rüyalarımda birinin beni izlediğini söyleyen tanımadığım kişiler vardı hep. Bazı geceler kardeşimle otururken sanki dibimizde ateş yanıyormuş gibi duman kokuları geliyordu ama ne pencere açıktı ne de evde öyle bir koku vardı. Koku bulunduğumuz odadaydı ve bir süre sonra bu koku gidiyordu. Biz o an ki psikolojiden olsa gerek çok üstünde durmadık bunun. Asıl olayım ise yine bir gece uyandım ve finallere çalışmak için bilgisayarımı açmıştım. İçimde bir huzursuzluk vardı, izlenildiğimi hissediyordum. Bir süre sonra dışarıda bulup evimde beslediğim yavru kedim kucağıma geldi. O kadar şirindi ki web kamerasından resmini çekmek istedim. Kamerayı açtım ve kedinin resmini çekmek için ayarlamaya başladım. Tam kamerayı kucağımdaki kediye döndürmek isterken arkamda ki duvarda simsiyah birşey farkketim görüntülerden.
Hani gölge mi dersin değil. Arkama baktığımda böyle birşey yoktu ve odamın ışıklarıda açıktı ama tekrar ekrana baktığımda bu simsiyah şey bariz belliydi, uzundu ve çok netti. Kamerayı biraz yukarı doğru kaldırdığımda ekrandan onun yüzünü farkettim. Bana doğru bakan gözleri duman gibiydi. O yüz aklımdan hiç çıkmıyor. Emin olduktan sonra tabii ki bir an panikledim o sıra kulağımda çok net bir erkek sesi bana bişeyler dedi ses netti ama konuştuğu farklıydı, kısaydı anlamadım ve kamerayı elimden fırlatıp,bulunduğum yerden annemin odasına nasıl kaçtım o saniyede inanın hatırlamıyorum. O sıralar bu gördüğüm hakkında kendimi kandırmaya, rahatlatmaya çalıştım. yorgundum, kafam doluydu öyle bir yanılsama gördüm dedim kendi kendime ama bir diğer yanım ise bunun tamamen gerçek olduğu ve herşeyin farkında olduğuydu. Yine bazı geceler huzursuz oluyordum ama artık notr üm. bu şeye karşı hissiyatlarım ara sıra devam ediyor ama umursamıyorum.

kleopatra_20

Kayıtlı Üye
Çok güzel keşke ben de böyle net birşey yaşayabilsem. Biliyorum bana deli diyceeksin belki ama benle de irtibata geçmek istiyor varlığım ama sadece rüyalarımla geçiyor. Geçen gece rüyamda çok yakışıklı birini gördüm bakışıyorduk rüyamda ve yanıma gel dedi gittim dokun bana dedi ve sımsıcak alev gibiydi sen niye böyle sıcaksın dedim gözlerine baktım alev krmızısıydı bu rüyalarımdan birtanesi yanlızca ama benim amacım onu senin gördüğün gibi görmek sen acaba davet falan mı yaptın arkadaşım yoksa kendiliğinden mi geldi sana hiç sen uğraşamadın mı oldu belki ben çok uğraştığım için gelmiyor bana ah bi anlasam:sifone:

SanGlade

Banlı Kullanıcı
pocohantas bence yanık kokularının gelmesi gelenin pek iyi niyetli olmadıgına işaret eder ama hepimizin de bildigi gibi fiziksel bir hasara ugratamazlar lakin manevi olarak yada vesvese ile ruhsal olarak sıkıntılar verebilir ilim erkan sahibi bir şahısa danışmanız iyiliginize olacaktır
teşekkür ederim...

P

Pocahontas

yok hayır davet filan hiç yapmadım şimdiye kadar.
teşekkürler yorumlarınız için.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu konu devam ediyorsa yardımcı olabiliriz. Korkmanıza lüzum yoktur.

P

Pocahontas

Eskisi gibi çok sıklıkla ve aşırı bir huzursuzluk yaşamıyorum (belki alıştım bilmiyorum) yinede bazı geceler yoğun hislerim oluyor özelliklede evdekiler uyuduğunda sadece ben uyanıkken. O zamanda uyumak yerine kafamı başka şeylerle doldurmaya çalışıyorum sabaha kadar. Çünkü o şekilde uyuduğumda genelde saçma sapan rüyalarla, ani uykudan sıçramalar yaşıyorum.

ama ben sanırım nedenininde biliyorum. Bir aralar (yani eskideki ben) zikr yapardım. Kimi korkularımdan arınmak adına çocukluktan gelen bir takım bu şekil hislerim ve huzursuzluklarım vardı çünkü. Sanırım ordan fazla enerji yüklenmesinden bilinçsiz olarak çekmişte olabilirim. zikri de çok fazla devam ettiremedim zaten düşüncelerim ve izlediğim yol farklılaşınca zamanla. Yoksa bu yaşadığım olay için başka bir sebep veremiyorum. Yardım teklifiniz içinde teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Huzursuzlukların birçok sebebi olabilir. Yardımcı olunacak konu tekrar bir varlık görürseniz alınacak önlem ve yapılacak işlemdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...