Bir şey merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

broken

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konuyu nerede açacağımı bilemedim, kusura bakmayın.
Benim merak ettiğim, gün içinde ; biyokinezi, telapatik aşk büyüsü, gül meditasyonu, göz majisi yapsam aynı şekilde sürekli bir telepatik mesajlar göndermeye çalışsam, bir sakıncası olur mu? Yani biliyorum biraz fazla hani ters tepmesinden ya da başka olumsuz bir etki yapmasından korkuyorum.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Fazlası zihninizi yorar bence. Artı bence bu konularda, hepsini denemekten ziyade, birini tam anlamıyla başarıp, diğerine geçmek daha doğru olur.

nehir

Kayıtlı Üye
Bence sadece "the secret" yap. ;)

amargi

Kayıtlı Üye
Eğer yeniysen, önce bir teknikte yoğunlaşman daha iyi olur, geliştirirsin kendini...Unutma iki tavşanı da yakalamak isteyen, hiç birini yakalamayaz...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar konuyu nerde açacağımı bilemedim kusura bakmayın.
benim merak ettiğim gün içinde ; biyokinezi - telapatik aşk büyüsü - gül meditasyonu - göz majisi yapsam aynı şekilde sürekli bir telepatik mesajlar göndermeye çalışsam bi sakıncası olur mu? yani biliyorum biraz fazla hani ters tepmesinden ya da başka olumsuz bi etki yapmasından korkuyorum.
Ters tepmez veya çalışmayı olumsuz etkilemez. Sadece sizi yorabilir. Yapabiliyorsanız hepsini yapın.Bırakın aynı günü aynı saatte de yapsanız bir zararı yoktur. Dediğim gibi yapabiliyorsanız sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...