To Attract True Love

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Gerçek sevgiyi bulmak için yapılan büyü...

Ihtiyacınız olacaktır:
-Pembe mum
-Yasemin tütsülemek
-Biberiye

Yasemini tütsületerek hayalinizdeki karakterinizi canlandırın. Bu birkaç özellikle olan kişiler değil sadece bir özelliği olan kişilik olmalıdır. Yaktığınız pembe muma hayalinizdeki karakterden bahsedin hemde duyulan sesle. Biberiyeni alıyoruz mumda yakıyoruz aynı anda aklınızdaki karakterden hala konuşmanız lazım. Daha sora aşağıdaki sözleri 7-defa tekrarlayın.

These are the things I want in you
A man/woman who's loving, loyal and true
I ask of the spirits of all those above
To send me my one and only true love

Bu sözleri söyledikten sora mumu söndürmeniz lazım.. Kullandığınız malzemeleri toprağa gömün.

Not- Magic Eo sitesinden kendi çevirimdir.

OpterCop

Kayıtlı Üye
Ama Bu Sözler İngilizce... Bide Biberiye yi Nasıl Temin Edebiliriz Nasıl Bişeydir Bu... Bide Mesela ilk Hayalimde Canlandırdığım Fiziksel Beklentim Olan Görüntü Olsa, Muma Konuştuğumda Bu Kişinin Kişiliğinde Olmasını Beklediğim Karakter Kimlik Olsa ???? :Angel_anim:

nothing

Banlı Kullanıcı
Ama Bu Sözler İngilizce... Bide Biberiye yi Nasıl Temin Edebiliriz Nasıl Bişeydir Bu... Bide Mesela ilk Hayalimde Canlandırdığım Fiziksel Beklentim Olan Görüntü Olsa, Muma Konuştuğumda Bu Kişinin Kişiliğinde Olmasını Beklediğim Karakter Kimlik Olsa ???? :Angel_anim:
Ben de öyle düşündüm . İlk önce fiziksel görüntü gelir heralde herkesin aklına :biggrinjester:

ibriz

Kayıtlı Üye
15 yaşındaki çocukları kandırmak adına uydurulmuş bir dalavereden ibaret.
arkadaşlar eğer büyü yaparken sembolizm dahil olacaksa, yalnızca birkaç yüzyıldır var olan bir dil ile bunun bir araya gelişini hayal etmek oldukça naif olacaktır. eğer bilinciniz alfa durumuna geçiyorsa burada söylenenleri yapmadan da böyle bir büyü yapabilirsiniz. eğer geçmiyorsa zaten bu yaptıklarınız vakit kaybı ve hayal kırıklığından başka birşey kazandırmaz.