başımdan geçenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

broken

Kayıtlı Üye
sakın öyle bişey yapmayın ben bile korktum burda. Okumayacağımm daha bu konuları. Bu ne kafayı yiyeceğim burda.

Allah akıl fikir versin valla.

P

Pocahontas

Broken lütfen mesajlarımızda kullandığımız kelimelere dikkat edelim ve ard arda mesaj yazmayalım.
Mesajlarınızı birleştirdim. İyi forumlar

mecra

Kayıtlı Üye
Hayatında Tüm sevdiklerinden vazgece bilicekler..Dibe vurmayı kabullenebilicek kimseler bu işlere bulaşsın .. Görüp dokunamadıgınız bir canlının sizden herzaman bir + si vardir..
Yaşarken ölü olmayı kabul edebilicek kimseler bu işe bulaşsın...

katılıyorum...sonuçta bunu denedikten sonra tek zarar gören sen olmayacaksın ailen,sevdiklerin...en önemlisi de seni sevenler...bir daha düşün onlara zarar vermeyi,onları üzmeyi istemezsin değil mi?çünkü sen ne kadar etkilenirsen yaşayacaklarından onlar iki katı etkilenecek...

beytullah

Kayıtlı Üye
bende 3 sene önce altın bulup zengin olmayı hayal ediyorum ama bi türlü yeraltı makinası alacak paraya biriktiremiyordum aslında bende düsünmemis degilimdir bi ara cinlerle görüsüp bana altının nerde oldugunu göstermeleri icin bazı hazırlıklar yapmıstım sonra arkadaslarım sagolsunlar vazgecirdiler beni bu dusunceden :eek:fftopic:

Ajan 47

Kayıtlı Üye
sevgili arkadasım ilk once senin yorumuna bir cevap vermek isterim
birincisi hiç bir ilim ne olursa olsun aylar içinde öğrenilemez sizin aylar içinde öğrendiginiz ilim dediginiz şey çogu insanın yıllarını verdigi ilimlere saygısızlıktır lütfen dikkat edelim ki inni ve cinni ilmi yıllara bile sıgdırılamaz iken siz nasıl aylara sıgdırdınız merak ettim dogrusu
teşekkür ederim
sevgili klopatra arkadasım yazdıklarından anlaşıldıgı üzere direk bir temas kurmus da olabilirsin lakin suda var aşırı düşünce sempozyumu beyninin sana oyun oynamasına da neden olanbilir tıpkı reiki gibi uyku halinde beyin vucudun zarar görmesini engellemek amacı ile ani hareket sonucu vucudu gecici olarak felç eder insanların toplu yanılgısı da beni uzaylılar kacırdı olur bu gibi benzer bir faaliyet olabilir eger anlattıklarınıza bi göz gezdirir seniz kacırdıgınız ayrıntılar vardır lutfen ayrıntılar onemlidir detaylı anlatımınızda eminim burada bir cok ilim sahibi arkadasımız gerekli yardımda bulunacaktır
teşekkür ederim...

Öğrenme işi zeka ile doğru orantılıdır söyleyeyim .

nıhall

Kayıtlı Üye
onları gorenler hıcte memnun degıl hepsının mutlaka evlerı yanıyo sormustum bırkere nasıllar dıye bana kızdı hoca benıde cok sever komsumuz merak etme dedı bana cok korkutucuymus hıcte huzur bulmuyolar bı daha dusun bence

nıhall

Kayıtlı Üye
cok fazla ısteklısın benım duydugum solıcem ama carpılıcaksın belkıde yuzun ne sekıl alır bılemem kuranı alıp tuvalete gırıceksın ve ters oturucaksın tuvalete gırmeden uzerınede oturunca oluyomus bence bu azmını baska yonlerde harcasan senden cok seyler olurdu canım be

Tec0

Kayıtlı Üye
Hey dost ! yaşadıkların tamamen senin hayal gücünün ufak bi oyunu... onlar varsalarki öyle davranmazlar korku filmi gibi degillerdir sen farkına varamazsın nefesinin kesildigi ile gözlerinin kapandıgı bir olur fazla ugraşma bence daha farklı konulara yönel.:Angel_anim:

ryder

Kayıtlı Üye
cok fazla ısteklısın benım duydugum solıcem ama carpılıcaksın belkıde yuzun ne sekıl alır bılemem kuranı alıp tuvalete gırıceksın ve ters oturucaksın tuvalete gırmeden uzerınede oturunca oluyomus bence bu azmını baska yonlerde harcasan senden cok seyler olurdu canım be

Lütfen yanlış yönlendirmeyelim arkadaşları.Bende böyle birşey duydum fakat cin çağırmakla ilgili olarak değil. bunu taksimde ki papazların büyü yaparken kullandığı yöntemlerden biri olarak duymuştum.Cin çağırmakla ilgisi olduğunu zannetmiyorum.internette cin çağırmayla ilgili bir belge okumuştum , tam olarak hatırlamıyorum.Eline arapça yazılar yazıyosun ve belli başlı duaları okuyup tasın içersindeki suya çağırıyosun.Eğer tekrar bulursam paylaşıcam burda.Bilen arkadaşlar varsa da paylaşabilirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads