mum falı

schutze07

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilginçmiş lakin denemek cesaret ister.Ben aynalardan ve mumlardan korkuyorum artık nedenini de hiç bilmiyorum.Teşekkürler paylaşım için.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Odada ruh olduğunu mavi mumla anladıktan sonra nasıl uyuyacağımıza dair fikri olan var mı peki?:willy_nilly::willy_nilly:
Etrafımızda sürekli bedensiz varlıklar bulunur dersem ne yapacaksınız? Insomnia mı başlayacak? :)

AURUM

Banlı Kullanıcı
bana saçma geldi mavi renk falan..

AJA

Elit Üye
aynen sıze katılıyorum mavıspery

Selçuksassa

Kayıtlı Üye
Mum falı son zamanlarda ünlendi sanırım iyice. Kafelerde de bakılıyor artık. Hatta geçen gün bir kafede gördüm 120 TL'ye bakıyorlardı. Çok garip karşılamıştım.

tarot manu

Kayıtlı Üye
Bende denedim ama hiç bir şey olmadı . Deneyip sonuç elde edenler tam olarak ne yaptınız anlatırmısınız ?

İrwağ

Kayıtlı Üye
Dün mum yakmıştım mumdan kıvılcımların çıktığını farkettim ne olduğunu anlıyamadım .Bunu daha önce okusaymışım damlaların ne tarafta toplandğınada bakardım :D

giritli

Kayıtlı Üye
ilk defa duydugumu söyliye bilirim mumla sevdiğini eritmeyi aşık etmeyi biliyorum ama falını duymadım yinede ilk fırsatta ddeniçem o kesin

Mermaid

Kayıtlı Üye
her soruda mumu söndürüp tekrar mı yakmalıyız?

Bence zaten elinize bir mum alıp, her soru için yakıp söndürseniz dahi, birsürü soruyu aynı zamanda sormak, sizin içinize sinecek bir sonuç vermez. En iyisi sormak istediğiniz soruya iyice odaklanın, sessiz bir ortamda (daha üstte moderatör arkadaşımın da belirttiği gibi dolunay zamanı gece yapmanız daha iyi olacaktır) sorunuzu içinizden geçirirken mumunuzu yakın ve mumu izleyin. Cevabınızı alın ve içinizden teşekkür edin. Daha net cevap alacaksınızdır:)

nevin çelebi

Kayıtlı Üye
mumun üzerine sevdiğinin adınımı yazıyosun sadece nasıl oluyor açıklarmısınız

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Mavi alev benim yaktığım mumlarda hep olur korkmam gerek sanırım :d