Telepatik Sızma ve Telepatik Etki Yaratma Yazı Dizisi -I-

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Telepatik Sızma ve Telepatik Etki Yaratma
Bu yazı dizimizde telepatiyi, en çok merak edilen ve siz üyelerimiz tarafından sık sık sorulan iki yönüyle ele alıp inceleyeceğiz. Zaman zaman çeşitli makalelerden ’sivil-askeri-anonim’,araştırmalardan da faydalanıp, şahsıma ait bilgileri harmanlayıp hem sizleri bilgilendirmeyi hem de isteyen arkadaşlara kısa bir eğitim vermeyi amaçlıyorum. Diliyorum ki ilgili olan arkadaşlara faydalı olsun, genel okuyucular da iyi vakit geçirsin.
Birinci başlığımız Telepatik Sızma.
Adından da anlayacağınız gibi burada karşılıklı istekli ve haberli bir telepatiden değil, hedef kişiden habersiz olarak hedefin beynine ve düşünce sistemine girişten bahsediyorum. Burada sızma tekniklerini ben kendi deneyim ve çalışmalarımla üçe ayıracağım.
1- Esinti Sızma
2- Delici Sızma
3- Yoğun Sızma
Bu üç tip sızmayı ileride detaylarına inerek ele alacağız.
İkinci başlığımız Telepatik Etki Yaratma. Burada etki yaratmaktan kastımız elbette öncü ilkel mesajları hedefin beyninde işleyip kendi düşüncesi gibi yerleştirebilmek ve akabinde bu yapay düşüncelerine göre hareket etmesini beklemektir. Beklemektir diyorum çünkü %100 bir başarı asla söz konusu değildir. Söz konusu çalışma sahamız ‘beyin’ dir. Çok karmaşık, zorlu, bilinmez, ölçülemeyen bir çalışma alanıdır. Bu konuda ordu ve istihbarat araştırma birimleri bahsettiğimiz başarıyı azaltacak faktörlerden ölçülemezlik ve karmaşıklık faktörlerini yok etmek için deneklerde kimyasallar ve elektro şok gibi yardımcı öğeler kullanarak, telepatın işini kolaylaştırırlar. Sizin elbette böyle bir şansınız olmayacağından siz düşünce programlamanızı yapar, hedef beyine yerleştirir, etkilerin ortaya çıkmasını beklersiniz. Dönelim ilkel mesaj yerleştirmeye. Vereceğiniz mesaj ne kadar ilkel ve kısa ise etki yaratma gücünüz de o kadar etkili olacaktır. Siz ilerleyip geliştikçe vereceğiniz mesajlar uzayacak, başarı oranınız düşmeyecektir. Bu konuya da ileride ince detaylarına girip, örnekleyerek göz atacağız.
Bu yazı dizisi hali hazırda daha önce kağıda dökmediğim bir bilgi birikimidir. Bu sebeple sizin de soru ve görüşlerinizi başta alarak ona göre ortak bir paydada bu yazı dizisini ilerletebiliriz de, ben böyle devam edebilirim de. Bu yazı dizisine kısa zamanda başlayacağım, siz de beni yönlendirmek için zamana sahip olacaksınız böylece. İyi ve kaliteli forumlar diliyorum.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Teşekkürler bana yakın bu konu. Yeni yazılarınızı bekleyeceğim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Telepatik Sızma
Telepatik olarak hedef beyine girmek yani sızmak,bu konuyu detaylandırarak devam ediyoruz. Aslında söz konusu somut beyine girmek değildir. Beyinin elektrik akımı, ruh dediğimiz bilinmez ve beynin yaydığı sinyallerin oluşturduğu bir sisteme girişten bahsediyoruz. Burada şu soru akla gelebilir, beyin organ olarak sızma operasyonunda hedefimiz değil midir? Kısmen hedefimiz olmalıdır. Zira beyni iyi tanırsanız, istediğiniz etkiyi daha iyi yaratırsınız. Beyinin bölümleri farklı farklıdır. Her bölümde de bir aktivite vardır. Elektrik akımı ve sinyallerden bahsetmiştik, söz konusu sinyalin hangi bölgeden güç aldığını bilmek bize kolaylık verir çünkü delici tip(Tip II) sızmada nokta atışı yapmak esastır. Ayrıca diğer iki tipte de işimize yarayacağı bir gerçektir. Burada anladığınız üzere beyini de tanıyacağız. Bilimin bize sunduğu bilgilerle ilerleyeceğiz. Bu sebeple daha sonra ayrı bir ek hazırlayıp pdf. Formatında veya uygun bir formatta buraya ekleyeceğim ki çalışmalarınızda faydalanabilin.
Sızma operasyonlarında saldırıdan önce savunma konusunu irdelememiz gerekmekte. Hedefinizi ne kadar iyi tanırsanız tanıyın (kardeş, eş, ebeveyn, arkadaş vs. vs. ) beyni sandığınızdan farklı olabilir. Kendisi bile farkında olmadan tuzak veya savunma hatları oluşturmuş olabilir. Bir de bilinçli olarak bu mekanizmaları kurduğunu farz edin, sonuç sizi durdurmakla kalmayıp size zarar bile verebilir. Ava giderken avlanmak sözünü yaşamayı istemezsiniz sanırım. Bu zararlar ne olabilir? Bunu da daha sonra detaylıca açıklamaya çalışacağım ama örnek vermek gerekirse şuur kaybı, hafıza kaybı, halüsinasyon, basit hareketlerde tutarsızlık, basit hareketlerde tutukluk vs. vs. gibi küçükten büyüğe zararlar sıralayabiliriz. Bu sebeple size bir de savunma hatlarını fark edip aşmayı, tuzakları fark edip ona göre hareket etmek konusunda da yardımcı olmaya çalışacağım.
Buraya kadar olan bölümde bu işin ne kadar ciddi, ne kadar etkili, ne kadar teknik ayrıntıları olabileceğini anlatmaya çalıştım. Ben ne kadar özetleyerek anlatmayı dilesem de sizi düşünerek bazı yerlerde uzun uzun anlatmanın sizi iyice bilinçlendireceğini düşünüyorum. Devamı gelecek..

AdıgePsase

Kayıtlı Üye
:hurray::willy_nilly:Bu aralar telepatiye merak salmıştım devamını iple çekiyorum çok sağol.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1- Esinti Sızma (Es. Sz.)
2- Delici Sızma (De. Sz.)
3- Yoğun Sızma (Yo. Sz.)

Burada belirttiğim 3 tipi inceleyeceğiz.
İnsan türü anne karnındayken sızma yapmaya başlar. Doğduktan kısa süre sonra da devam eder. Bütün insanlar ilk (bazen ilk ve tek) telepatik deneyimini biyolojik annesi ile yaşar. Bu yüzden sızma sizin doğanızda vardır diyerek tanımlamalarımıza göz atalım.
Belirtilen bütün sızma tekniklerinde göz teması ve yakınlık yardımcı öğelerdir.Bu iki öğe nadiren mümkündür.Birini sorguluyorsanız başka :D

TİP-1 / ESİNTİ SIZMA (Es. Sz.) :
İlk adım odak ve yönelim yeterlidir. Tutarsız bilgiler elde edilebilir. Genellikle o an düşünülen veya çok yoğun düşünülen bilgileri anlık biçimde kısa kısa alabilirsiniz. Belirli bir bilgi almak için tercih etmek doyurucu olmayacaktır. Zarar vermez. Yan etkisi hedefte kısa süreli hafif stres ve kısa süreli hafif baş ağrısı olabilir. Bu tekniği tatlı bir meltem olarak düşünün, zararı yoktur.
TİP-2 / DELİCİ SIZMA (De. Sz.) :
İlk adım odak ve yönelim yeterli olmayıp,ileri düzey odak ve trans gereklidir. Hedeften istediğiniz belirli bir bilgi almayı amaçlar. Nokta atışı demek uygun olacaktır. Bunu beyinden istenilen bir parça için matkap kullanmak olarak algılayabilirsiniz ki,bu sebeple bir silah sistemidir aynı zamanda. Hedeften bilgi almak amacı dışında defalarca giriş çıkış yapmak hedefe zarar verecektir.
TİP-3 / YOĞUN SIZMA (Yo. Sz.) :
İlk adım odak ve yönelim yeterli olmayıp,ileri düzey odak,derin trans ve farklı enerjler gereklidir (varlık da olabilir). Bu tip sızmada farklı enerjilerden kastım herkesin kullanabileceği teknik farklılıklardır. Telepati yeteneğinizin yani beyin dalgalarınızın yeterli olamayacağı bir tiptir. Hedef beyin ve sistemle bütünleşme süreci vardır. İstediğinizi ve istemediğinizi alırsınız. Hedefin birşey gizlemesi mümkün değildir ama şizofren ise siz yorulsunuz, gerekli ve gereksiz,doğru ve yanlış bir sürü çöplük bilgi size aktarılır.
Eğer gerçekten bu konuda çok deneyimli değilseniz, hedeften çıktığınızda arkanızda kalıcı bir enkaz bırakma ihtimaliniz vardır fakat ne yaptığınızı biliyorsanız,hedefte sadece kısa süreli baş dönmeleri,şuursuzluk,tutarsızlık vs. vs. gibi etkiler bırakırsınız ve bir süre sonra geçer. Ne yaptığınızı bilmeniz,ustalığınız karşı tarafın selameti için gereklidir. Yine bu kişinin vicdanına ve niyetine göre silah olarak da kullanılabilir. Delici tip sızma kruz füzesi ise, yoğun tip sızma nükleer başlıklı füzedir.
-----------------------------------------------------
Üç tipin kısa tanımlarına göz attık.Devamı gelecek.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Chillout çok teşekkürler değerli paylaşımlar için ,devamını sabırsızlıkla bekliyoruz. Teoriden çok bunları uygulamada geliştirmek için daha somut şeyler bekliyorum kendi adıma. Alıştırmalar, denemeler nasıl yapılabilir gibi...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
chillout çok teşekkürler değerli paylaşımlar için ,devamını sabırsızlıkla bekliyoruz toeriden çok bunları uygulamada geliştirmek için daha somut şeyler bekliyorum kendi adıma alıştırmalar denemeler nasıl yapılabilir gibi...
Sayın Osho,
Açıkçası bunlar kendi deneyimlerimin sonucunda size aktardığım bilgilerdir. Teori kısmını aktaracağım. Somut kısımları belki daha sonra bildiğim üyelerle paylaşacağım. Nasıl ki bütün büyülerin tam tarifi belli sebeplerden verilmemeliyse bu konuda da belli teknikleri vermemek daha doğru olacaktır. Açıkçası burada yazılanlar ve yazılacak olanlar zaten telepatiye aşina olan kişiler için ek bilgi ve telepati konusunda genel bilgi almak isteyenler için fikir oluşturma amacını taşıyor.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Anlıyorum Sn Chillout , tabi benim gibi zener kartlarında 25 karttan 10 tane doğru çıkarmaktan öteye gidemeyen biri için bunlar fazla aşan bilgiler olabilir ama davranışınızın sebebini anlıyorum ve saygı duyuyorum. Teşekkürler tekrar...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
anlıyorum Sn Chillout , tabi benim gibi zener kartlarında 25 karttan 10 tane doğru çıkarmaktan öteye gidemeyen biri için bunlar fazla aşan bilgiler olabilir,ama davranışınızın sebebini anlıyorum ve saygı duyuyorum.teşekkürler tekrar...
Bu zener kartları konusunda iyi bir partnerle çalışmanız size daha iyi sonuçlar verecektir.Bir yetenek varsa bu katlanabilir merak etmeyin. Size önerim algılamanız, gerçekten algılamanız. Beyninizdan çıkan dalgaları ve bu dalgaların atmosferle etkileşimlerini algılayın.

mecra

Kayıtlı Üye
Konu çok güzel bende de az buçuk yetenek var sanırım;)yanılmıyorsam tabii...Teşekkürler chillout

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Teşekkürler, gerçi ben partnerle çalışmamıştım, kartlar kapalı şekilde iken neler olduğunu tahmin etmeye çalışarak yapıyordum uygulamaları genelde. Bir partner bulsam fena olmaz...

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Bu enerjiye inisiniye olunabilir mi ya da telepati için bir inisiyeden yararlanabilir miyiz?

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Teşekkürler. Ayrıca siteyi iyice taramadan böyle sorular sormamı, yüzüme sertçe vuran bir cevap vermediğiniz için ayrıca teşekkürler. :)

origanum

Yönetici
teşekkürler, ayrıca siteyi iyice taramadan böyle sorular sormamı yüzüme sertçe vuran bir cevap vermediğiniz için ayrıca teşekkürler :)

Estağfurullah sayın osho, hiç olur mu öyle şey. Sitemize gösterdiğiniz ilgiden ve yaklaşımınızdan dolayı ben teşekkür ederim. İyi ve kaliteli forumlar dileğiyle...

haunter

Kayıtlı Üye
Devamını gerçekten büyük bir istekle bekliyorum...Bu konuda cok kitap aradım yalnız bu teknikleri bir türlü bulamadım umarım devamı gelir çok güzel bir çalısma olmuş tebrik ederim...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Devamı gelecek ama biraz daha bekleteceğim. Çok yoğunum. Burada yazdıklarım tamamen bana ait olduğundan, kafamı toplayıp eski defterlerimi bulup detaylandırmam gerekiyor.

mecra

Kayıtlı Üye
Ben merakla bekliyorum bir sonraki yazıyı. Çok da bekletme bizi Chillout:)

logii

Kayıtlı Üye
Başlangıçtan beri ne yazdıysanız not aldım açıkçası hepsini.. :) Gerekli bilgiler bunlar çok teşekkürler Chillout.