Telepatik Sızma ve Telepatik Etki Yaratma Yazı Dizisi -I-

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hedefi fiziksel olarak tanıyalım.

turkuaz: frontal lobe

yeşil: parietal lobe

mor: temporal lobe

sarı: occipital lobe

pembe: cerebellum and brainstem

kırmızı: cingulate gyrus

1. frontal--bilinçli düşünme; zarar görmesi durumunda ruh hali, hissiyat değişikliği olabilir.

2. parietal--çeşitli duyu organlarından gelen bilgileri birleştirmede önemli rol oynar. Ayrıca nesnelerin kullanılması ve bazı mekansal görüş işlemelerinde (visuospatial processing) parietal lobun kimi bölümleri rol alır.

3. occipital--görme duyusuyla ilgili bilgilerin işlendiği lobdur. Hafif zarar görmesi halüsinasyonlara sebep olur.

4. temporal--ses ve kokunun algılanması, aynı zamanda da yüzler, mekanlar gibi karmaşık uyaranların işlenmesi bu lob tarafından sağlanır.

5. serebellum--duyu organlarından gelen bilgilerle haraketi ilişkilendirir. Bulob özellikle dengenin sağlanmasında önemli rol oynar.

Yukarıda listelenen her bir lob, beynin her iki yarımküresinde de bulunur. Serebellum dışında bu lobların hepsi telensefalonun parçasıdır.

Bir de Limbik Sistem vardır:

Limbik Sistem

Hipotalamus, hippokampus ve amigdala gibi yapılardan oluşan beyinin korteks altındaki yapılarıdır. Özellikle duygular ve motivasyonla ilgilidir. Davranışın kontrolu. Hayatta kalma içgüdüleri, dürtüler ve duyguların ifadesinde çok önemlidir. Halet-i ruhiyenin dış davranışlara etkilerine aracılık eder. Vücudun iç dengesini düzenler. İç şartları sabit tutar: vücut sıcaklığı, vücut sıvılarının ozmolaritesi, yeme-içme dürtüleri; vücut ağırlığının kontrolu. Bu bölgeye aynı zamanda “memeli beyni” de denilir çünkü ilk defa memeli hayvanlarda görülmüştür.

Bu yapıya, özel olarak Limbik sistem (latince: limbus= halka, sınır) adı verilir. İşte bu limbik sistem içinde yer alan hippokampus, amigdala, forniks, mamillar cisim, septum, cingulat kabuk gibi yapılar, heyecansal ve temel zihni fonksiyonları yürütürler. Örneğin sinirlenince kontrolümüzü kaybetmemize sebep olan yapılardan en önemlisi, burada bulunan amigdallerdir; veya, öğrendiğimiz herhangi bir şeyi hafızaya almamızı, buranın bir üyesi olan hippokampus sağlar. Ara beyinde ayrıca, vücuda giden emirlerin düzenlenmesinin yapıldığı ara merkezler de bulunur.

Evet, beyni tanımadan sızmanız zahmetli olacaktır. Hangi amaç için hangi bölgeye odaklanmak gerektiğini bilmek önemlidir. Rastgele değil, bilimsel verilere göre çalışın. Yukarıda verilen bilgiler gördüğünüz gibi ''cin girdi içime'' veya ''birileri beynimi uzaktan kontrol ediyor'' diyen kişilerin durumunu biraz açıklayabilir sanırım. Özellikle '' 1. / 3. / 4. '' maddelerde belirtilen bölgelere yapılacak saldırı ve sızıntılar kişinin şizofren tanısı konup hastaneye kaldırılmasına neden olabilir. Burada anladığınız üzere sadece bilgi almak değil zarar vermek de olasıdır. Bir de burada hedefe yapılabilecek müdehaleler çeşitlidir. İstediğinizi düşündürtme, koklatma, tattırma, gördürme, hissettirme vs. vs. mümkündür. İşte bu gibi sebeplerden gerçek teknikleri yayınlamayacağım. Bir üyemizin başına gelen bir olay olduğundan kendisi bunu anlayışla karşıladı zaten. Umarım sizin başınıza gelmez veya siz birilerinin bşına getirmezsiniz. Şimdi genel olarak şu soruyla karşılaşıyorum; bunları savunma amaçlı kullanabilir miyiz? Aslında burada sorulması gereken, ne kadar çabuk etki eder ve uzaklık önemli midir?
Evet uzaklık önemlidir. Sizin kabiliyetinize göre binlerce kilometre ve bir metre arasında değişir bu tesir mesafesi. Hıza gelince bu da tamamen teknik ve yetenek düzeyine bağlıdır.

haunter

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok enteresan, bu kadar detaylı bir iş demek ki bu.. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Gerçekten mükemmel bilgiler ama işin uygulama pratik kısmını bilenler için tabi. Ben de sonuçta anlıyorum ne olduğunu, az buçuk kavradım ama deneysel bilgi olmadığı sürece bunlar benim gibiler için, ansiklopedik bilgiden öteye geçenmiyor ne yazık ki. Ama siz açıklamasanız da ben bu işe niyet ettim, ciddi anlamda kendimi geliştireceğim bu konuda gerek burada yazdıklarınızla gerek net arşivlerinde bulduklarımı bir araya getireceğim. Ne yapacağım edeceğim bir şekilde öğreneceğim. Saygılar :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
gerçekten mükemmel bilgiler ama işin uygulama pratik kısmını bilenler için tabi ben de sonuçta anlıyorum ne olduğunu az buçuk kavradım ama deneysel bilgi olmadığı sürece bunlar benim gibiler için ansiklopedik bilgiden öteye geçenmiyor ne yazık ki.Ama siz açıklamasanız da ben bu işe niyet ettim ciddi anlamda kendimi geliştiricem bu konuda gerek burada yazdıklarınızla gerek net arşivlerinde bulduklarımı biraraya getiricem napıcam edicem bir şekilde öğrenicem. Saygılar :)
Siz bunu istedikten sonra öğrenirsiniz. Uzun zamandır sitemizdesiniz. Sizin bu konuda başarı kaydedebileceğinizden şüphem yok Sayın Osho.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Düşünceleriniz için teşekkürler Sn.Chillout,sitede diğer üyeler kadar paylaşımda bulunmamış olsam da sessiz sakin bi şekilde ara sıra fikirlerimi söyleyerek siteyi çok yakın takip ettim gerçekten ve çok şey öğrendim gerçekten ve yapabileceğime inanıyorum.teşekkürler

mecra

Kayıtlı Üye
"Hipotalamus, hippokampus ve amigdala gibi yapılardan oluşan beyinin korteks altındaki yapılarıdır. Özellikle duygular ve motivasyonla ilgilidir. Davranışın kontrolu. Hayatta kalma içgüdüleri, dürtüler ve duyguların ifadesinde çok önemlidir. Halet-i ruhiyenin dış davranışlara etkilerine aracılık eder." denmiş.Benim merak ettiğim şey; davranışları etkiliyorsa bilinçaltını da etkiliyor diyebilir miyiz sonuçta davranışları da bilinçaltı etkiliyor? Bir de beynin herhangi bir noktasına odaklandığımızda başka bir beyin işlevini etkileyebiliyor muyuz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
"Hipotalamus, hippokampus ve amigdala gibi yapılardan oluşan beyinin korteks altındaki yapılarıdır. Özellikle duygular ve motivasyonla ilgilidir. Davranışın kontrolu. Hayatta kalma içgüdüleri, dürtüler ve duyguların ifadesinde çok önemlidir. Halet-i ruhiyenin dış davranışlara etkilerine aracılık eder." denmiş.Benim merak ettiğim şey; davranışları etkiliyorsa bilinçaltını da etkiliyor diyebilir miyiz sonuçta davranışları da bilinçaltı etkiliyor? Bir de beynin herhangi bir noktasına odaklandığımızda başka bir beyin işlevini etkileyebiliyor muyuz?
Burada benim henüz yazmadığım bir bilgiyi eklemem gerekiyor sorunuz için. Yukarıda gördüğünüz resim ve açıklamalar günümüz biliminin bildiğimiz ilerleme kaydettiği noktaya göre düzenlendi. İşin içine bir de başka şeyler giriyor yani sadece fiziksel et veya hücreler değil. Bilinçaltı konusu da o açıklamalardan sonra irdelenebilir ve anlaşılabilir. Burada özellikle bir noktaya odaklanmak çok özel ve tek bir etki yaratmak için geçerli. Beyne, sisteme genel odak da başka bir beyin işlevi için faydalı olacaktır.

mecra

Kayıtlı Üye
Peki o zaman ben sonraki konuları sabırsızlıkla bekliyorum:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu yazı dizisinin devamı ve verilmeyecek dediğim teknikleri vereceğim ayrı bir yer oluşturulacak. Devamını ve teknikleri, aranızdan gönüllü olarak katılmak isteyenlerin içinden seçilecek ekip görebilecek. Bu kişiler online olarak eğitilmeye başlanacak. Daha sonra yüz yüze gerçek eğitimler başlayacak. Duyurulur. Bu hususta bilgi almak isteyenler PM(özel mesaj) yoluyla bilgi isteyebilirler. İlgili sayfa:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=58267#post58267
GMPP Chillout

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Ya işin aslı bende de telepatlık var ama ne düzeyde henüz tam olarak anlamış değilim fakat bu düşünceye nerden kapıldığımı soracak olursanız aynen şöyle başladı her şey. Birisini aramayı düşündüğüm zaman, o kişi eğer kontörü varsa beni arıyordu. Sonra bi süre tesadüftür dedim ondan sonra denemeye başladım, başarılı oluyordum karşı tarafın kontörü varsa beni arıyordu. Ama benim şöyle bi sorunum var tek kişi üzerine hele de o kişi karşımda otururken kişi üzerinde ne gibi bi etkim olduğunu anlayamıyorum, kendimce en başarılı olduğum konu kitleleri yönlendirmek. Sonra bu konular hakkında hiç bir bilgim yoktu hatta bu özelliğin telepati olduğunu daha bu sene anladım. Birgün aklıma esti internette arama motoruna insanlarla uzaktan bağ kurabilme gibi bir şey yazıp arattım karşıma telapati ve telepatlar hakkında bilgiler çıktı ve okuduğumda kafama dank etti. Bir de biri bana kendi düşüncelerimi koruma konusunda bilgi verirse iyi olur çünkü bu telepatlıktan çok zarar gördüm.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1-Birisini aramayı düşündüğüm zaman o kişi eğer konturu varsa beni arıyordu.

2-Tek kişi üzerine helede o kişi karşımda otururken kişi üzerinde ne gibi bir etkim olduğunu anlayamıyorum.

3-kendimce en başarılı olduğum konu kitleleri yönlendirmek

1- Telepatik olarak emir verme durumudur. Ayrım yapılması gereken bir konu vardır. Siz mi aramasını sağlıyorsunuz yoksa sizi aramayı düşüneni mi hissediyorsunuz?

2- Yukarıdaki şıkkı yanıtladığınızda bu şık da yanıtlanmış olur.

3- Kitleleri mi yönlendiriyorsunuz, kitlelerin yönelimlerini mi seziyorsunuz? Burada ilk madde ile benzer bir ayrım ve bu ayrımın anlaşılması gereği ortaya çıkıyor.

Telepati konusunda, alıcı mı, verici mi yoksa ikisininde mi var olduğunu anlamak durumundasınız. Bu konuda Zener Kartları gibi testlerden faydalanabilirsiniz.

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
çok güzel olmuş devamını bekliyorum SAYGILARIMLA....

Kar

Elit Üye
Sayın Chillout yazı dizinizi ilgiyle okudum.Uzun bir zamandır eşim tarafından kendi fikirlerini benimmiş gibi bana kabullendirdiğini farkettim.Tabiki o bilinçli olarak bunu yapmıyordu.Şimdi ben bilinçli olarak durumu değiştirdim. Değiştirdim derken ben fikirlerimi dayatmıyorum.Daha farkında olmaya çalışıyorum ve bunu başardım. Artık ayrımı yapabiliyorum bu çok güzel birşey vede bana özgürlük veriyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Chillout yazı dizinizi ilgiyle okudum.Uzun bir zamandır eşim tarafından kendi fikirlerini benimmiş gibi bana kabullendirdiğini farkettim.Tabiki o bilinçli olarak bunu yapmıyordu.Şimdi ben bilinçli olarak durumu değiştirdim. Değiştirdim derken ben fikirlerimi dayatmıyorum.Daha farkında olmaya çalışıyorum ve bunu başardım. Artık ayrımı yapabiliyorum bu çok güzel birşey vede bana özgürlük veriyor.
Bu telepatik bir etkileşimden daha çok, davranış veya hitabette, manipulasyon sonucu, sizin düşüncelerinizi yıkıp, kendi düşünceleri doğrultusunda yeniden yapılandırma yapıyor gibi geldi. Siz de bu durumun farkına vararak, düşüncenizin kırılması anında müdehale edip, deformasyonu önlemişsiniz.

miracles

Kayıtlı Üye
Sayın Chillout,
Yazı diziniz gerçekten çok ilginç, umarım biraz daha ayrıntıya girersiniz. Tekniğinizi öğrenmek isterdim gerçekten.
Ben de bu telepatik durumları denemekteyim. Şöyle ki düşündüğüm şeyleri karşımdaki kişi bana kendi fikriymiş gibi söylüyor. Bunlar farklı kişiler de olabiliyor yani karşımda ki kişi benim onun düşünmesini istediğim şeyi birden kendi düşüncesiymiş gibi söylüyor. Fakat bunu bilinçli olarak yapmıyorum. Ayrıca karşımdaki kişi mi benim düşüncelerimi alıyor yoksa benim sezgilerim mi bilemiyorum. Fakat bulunduğum ortamda istemediğim biri varsa onu uzaklaştırabiliyorum. Bunu bilerek yapıyorum yani farkına vardığımdan beri. Burada düşünce gücünü kullandığımı sanıyorum ama. Yani bu telepati olayını geliştirmek istiyorum. İnşallah bazı zararlı olmayacak basit teknikler verirsiniz.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Sayın chillout öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.
İlk olarak ben aramasını istediğim zaman o kişiyi düşünüyorum bazende şöyle bi durum oluyor canım bişeye çok sıkıldığı zaman biri aklımdan geçerse oda beni arıyor ama ben istemeden bazende durduk yere biri aklıma geliyor o beni arıyor ama genelde durup dururken aklıma gelince hemen aramıyorlar aradan 1-2 gün geçiyor ama tesadüf olduğunu düşünmüyorum çünki bahsettiğim kişi ile mesela 1 senedir konuşmamışız.
Bir diğer konu kitleler meselesi bana göre kitlelerin eğilimleri üzerinde etkim var neden derseniz mesela beğendiğim bi ayakkabı vardı bi markanın işte ama o marka Türkiye'de pek yaygın değildi daha doğrusu bayisi yoktu bulamadım o ayakkabıdan sinir oldum haliyle birden böyle o markanın kullanımının yaygınlaşmasını istedim neden çünkü bana göre bu işler arz talep meslesi talep artarsa Türkiye ile daha çoık ilgilenirler diye düşündüm ama sonrada pişman oldum yabancı bi marka çünki sermayenin dışarıya akmasını istemem.
İşte o anlık güçlü isteğim sonucu çevremdeki herkes o markanın ayakkabısı yok çantasıydı tişörtüydü v.s. v.s. kullanmaya başladı ama şaşılacak bi artıştı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Chillout,
yazı diziniz gerçekten çpk ilginç. Umarım biraz daha ayrıntıya girersiniz. Tekniğinizi öğrenmek isterdim gerçekten.
Ben de bu telepatik durumları denemekteyim. Şöyle ki düşündüğüm şeyleri karşımdaki kişi bana kendi fikriymiş gibi söylüyor. bunlar farklı kişiler de olabiliyor. Yani karşımda ki kişi benim onun düşünmesini istediğim şeyi birden kendi düşüncesiymiş gibi söylüyor. Fakat bunu bilinçli olarak yapmıyorum. Ayrıca karşımdaki kişi mi benim düşüncelerimi alıyor yoksa benim sezgilerim mi bilemiyorum. Fakat bulunduğum ortamda istemediğim biri varsa onu uzaklaştırabiliyorum. Bunu bilerek yapıyorum. Yani farkına vardığımdan beri. Burada düşünce gücünü kullandığımı sanıyorum ama. Yani bu telepati olayını geliştirmek istiyorum. İnşallah bazı zararlı olmayacak basit teknikler verirsiniz.
Alıcı veya verici konumunda olmadığınızı, size yardımcı olacak birini bularak, zener kartlarıyla ilgili testler yaparak anlayabilirsiniz. En basit ve eğlenceli teknik budur ön koşulları anlamak için. Kendime ait tekniklerin de bir kısmını sadece yukarıdaki mesajlarda da belirttiğinm gibi site içinden seçtiğimiz, mülakatlarla aldığımız üyelerimiz için oluşturduğumuz Çelik Ekip içinde vereceğimi belirtmiştim. İleri tarihlerde Çelik Ekip II projesi başladığında müracaat edebilirsiniz.

Sayın chillout öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.
İlk olarak ben aramasını istediğim zaman o kişiyi düşünüyorum bazende şöyle bi durum oluyor canım bişeye çok sıkıldığı zaman biri aklımdan geçerse oda beni arıyor ama ben istemeden bazende durduk yere biri aklıma geliyor o beni arıyor ama genelde durup dururken aklıma gelince hemen aramıyorlar aradan 1-2 gün geçiyor ama tesadüf olduğunu düşünmüyorum çünki bahsettiğim kişi ile mesela 1 senedir konuşmamışız.
Bir diğer konu kitleler meselesi bana göre kitlelerin eğilimleri üzerinde etkim var neden derseniz mesela beğendiğim bi ayakkabı vardı bi markanın işte ama o marka Türkiye'de pek yaygın değildi daha doğrusu bayisi yoktu bulamadım o ayakkabıdan sinir oldum haliyle birden böyle o markanın kullanımının yaygınlaşmasını istedim neden çünkü bana göre bu işler arz talep meslesi talep artarsa Türkiye ile daha çoık ilgilenirler diye düşündüm ama sonrada pişman oldum yabancı bi marka çünki sermayenin dışarıya akmasını istemem.
İşte o anlık güçlü isteğim sonucu çevremdeki herkes o markanın ayakkabısı yok çantasıydı tişörtüydü v.s. v.s. kullanmaya başladı ama şaşılacak bi artıştı.
Burada bahsedilen mesele kollektif bilinç meselesi de olabilir, insanların genel yoğunluğunu önden sezi de olabilir. Zira bir insanın kitleleri etkileyebilecek kapasitede olması (eğitimsiz ve özel uğraşısız) gerçekten ender, hatta çok ender karşılaşılabilecek bir durumdur. Yani ender derken belki 10.000 yılda bir elin parmağı sayısında insan kadar. Elbette bu duruma da sahip olmanız mümkündür. Uzaktan ve test etmeden, çalışmalar yapmadan bu konuda yorum yapmam faydalı olmayacaktır.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Çelik ekip projesine bende katılamak isterim doğrusu
Bir de bir konu hakkında danışacağım. Mesela bazı sitelerde mesaj yazınca konuya sizden sonra birisi bir şey yazarsa otamatik olarak e-mail geliyor ya msn e burda gelmiyor o yüzden takip etmekte biraz zorlanıyorum acaba profilden falan mı ayarlanıyor öyle bişey var mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çelik ekip projesine bende katılamak isterim doğrusu
Bide bi konu hakkında danışacağım mesela bazı sitelerde mesaj yazınca konuya sizden sonra birisi bişey yazarsa otamatik olarak e-mail geliyor ya msn e burda gelmiyor o yüzden takip etmekte biraz zorlanıyorum acaba profilden falanmı ayarlanıyor öyle bişey varmı?
Evet profil ayarlarınızı inceleyin.

kübra2

Kayıtlı Üye
Merhaba benim de böyle bir sorunum var. Sanırım biri beynimi yönetiyor nasıl korunabilirim? Lütfen yardım edin. Anlayamadığım bu kişiye zarar veriyor yani bu suç degil mi? Yardım lütfen.