peki hep medyumlar mı ya siz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
diyelimki bir medyuma gittiniz ve istediniz olmadı meyum bu defa hatalı değil. sizin hatalarınız ne olabilir onlara bakalım.

1. acele karar verip medyum secmek

2. kendi kalbinize değil başkasının tavsiyesine uymak.

3. her gördüğünüz medyuma atlamak

4. yukardaki 3 madde medyumla bir bağ kurmadan işlem yatırmanız dolayı oluşacak eksik enerjiden kaynaklı olarak işinizin olmamsını sağlar.

5. medyuma güven duymamanız

6. olacak işe güven duymamanız.

7. olumsuz düşünceler düşünmeniz.

8. söylenenleri yerine getirmemeniz.

9. medyumunuzdan bilgi saklamanız.

10. bazı şeyleri geç söylemeniz.

11. birden fazla medyumla çalışmanız.

12. zaman fazla geçmişse eğer umudunuz kaybetmeniz ve kötü şeyler düşünmeniz.

13. daha önceden yapılmış büyüleri saklamanız .

bu konuyuda yine belirlediğimiz 13 konu üzerinden tek tek açıp inceleyeceğiz

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ben 9. şık için birşey merak ediyorum. Medyum özel yaşamınızla alakalı sorular sorarsa yani cinsel hayatını ayrıntılarıyla sorarsa, bu normal midir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
cinsel yaşam evet önemlidir. bazen ayrtıntılı soru sormak gerekebilir. tabi medyumun yaklaşımından bunu anlayabilirsiniz. sorduğu sorulardan anlayabilirisniz. bir medyum için cinsellikle ilgili bilmesi gereknleri söyleyeyim ben en iyisi.

1. kadın için adet görme zamanları
2. rüyasında gördüğü cinsellik (eğer iş yapılıyorsa öncesi değil)
3. bir kişi ile alakalı büyü yapılıyorsa onunla cinsel munasebet kurulup kurulmadığı.
4. başka biri ile cinsel munasebet kurulup kurulmadığı.
5. hem cinsi ile munasebet kurulup kurulmadığı

adet görme zamanı özel bir gün olduğu için ve uygulamada bu zaman kullanılabilir bu yüzden önemlidir.

rüyalar bize çok şey anlatır durumu ve olacağı haber verebilir o yüzden önemldir.

eğer bir sevdiğiniz var onunla ilgili büyü yaptıryorsunuz cinsellik çok önemli bir fator olduğu için buynun bilinmesi lazım size munasebet önerebilir yada yasak koyabilir duruma göre değişir.

yine bir kişi ile alakalı olarak büyü yapılıyor başkası ile cinsellik olup olmadığı önemli kadınlarda genelde yasaklanır erkeklerde önerilebilinir duruma göre değişir.

hem cinsle munasebet önemlidir. eğer bir kişi bağlama çalışması yapılıyorsa bu yasaklanmak zorundadır.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.. Büyü temizlenecekse ya da vefk falan yapılacaksa cinsel yaşamın en ince ayrıntılarına kadar soruların yöneltilmesi bazı insanlarda şüphelere sebep oluyor. Genelde kadınlar çekiniyorlar ve medyum ile ilgili güvensizlik veren şeyler düşünebiliyorlar. Bu da oldukça önemli bir konu.

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Ve şu da unutulmamalı ki bence adet kanı her açıdan çok önemli ve birçok uygulamada kullanılır.

Ayrıca bir damal bile olsa sulandırılarak saksıya dökülmüş bu sulandırılmış kan çiçeğinizi toprağını besleyecek ve çabuk ve sık çiçek açmalarını sağlayacaktır. (Denenmiştir)

Saygılarımla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Çok teşekkür ederim.. Büyü temizlenecekse ya da vefk falan yapılacaksa cinsel yaşamın en ince ayrıntılarına kadar soruların yöneltilmesi bazı insanlarda şüphelere sebep oluyor. Genelde kadınlar çekiniyorlar ve medyum ile ilgili güvensizlik veren şeyler düşünebiliyorlar. Bu da oldukça önemli bir konu.

eğer büyü bozması yapılacaksa sadece adet dönemi bilgisi yeterli başka bir soruya gerek yok

amanita_a

Kayıtlı Üye
Bu arada bu adet kanıyla yapılan büyü nasıl bişey?

kermit

Kayıtlı Üye
erkeğe yedirme şeklide yapılır havasta en etkililerindendir, çok dikkat edilmesi gerekir bozulması çok zordur, genelde erkeğin bir zaman sonra delirmesiyle son nokta konulur.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Allah korusun yaa.. Bugün çok zor durumda bir kız gördüm.. Çok etkilendim. Arkadaşlarıma gittiğim bir medyumdan bahsediyordum, bana dönüp bir baktı ve dedi ki, "sende büyü falan yok, yıldızın düşük senin".. Sonra kız ellerini yıkamaya gidince annesi dönüp bana dedi ki, "her yeri gezdik, anadoluya kadar gittik.. Kızımda büyü yok başka şeyler var, mahvolduk. Baksana kaburgası kırık kızımın. Hastanede randevumuz var oraya gidiyoruz." dedi :( Gerçekten de birşey vardı omuzlarından itibaren tutuyordu gövdesini.. Ama çok üzüldüm o kızın durumuna. Tam olarak ne demek istediklerini anlayamadım. Ama kadın bana kahve çay kola bunları fazla içmeyin diye de garip bişey söyledi.. İnşallah o kıza birileri yardımcı olur ve üzerinde ne varsa bir an önce kurtulur.. Çok üzüldüm..

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yıldızın düşük olması bazı olayları acıklaya bilir.fazla göze gelme agır hareketsizlik hastalık
ve kendine eş bulamama gibi yada var olanla kavusamıyo olmak gibi

ANTARES

Banlı Kullanıcı
Simdi Urumhamatahayil kardesim iyi ve güzel seyler yaziyorsun ama hersey o kadar kolay degil.Ama tabiki kisilerin dogru kararlar alabilmesinde yardimci olacak bazi enformasyonlar verebiliriz.Bu medyumluk piyasasinda onbinlerce insan vardir,kim kime nasil güvenecek bunu aciklarmisiniz? Bakin simdi degerli Gizlimabet üyeleri,bahsetgimiz resmen bir sektördür ve malesef bu sektörde binlerce insan hakkli veya hakksiz dogru veya yanlis yoldan ekmek yemektedir yani ister parabaz sarlatanlar olsun ister ciddi manada insanlara hizmet etmek isteyen insanlar olsun,her piyasada oldugu gibi burdada istisnaiere rastlamak mümkündür.Simdi arkadas böylesine bir ortamda kimin samimi oldugunu kimin parabaz oldugunu anlayamaz bunlar mümkün degildir seninde bildigin gibi ama bu ayri konu.
Eger ki vatandasa ciddi anlamda iyi bir hizmet bir servis sunuluyorsa zaten vatandas seve seve parasini birakir,dedigim gibi önemli olan verdiginin karsligini almasidir cunkü bu bir hizmetdir.Öncelikle sizlere sunu tavisye etmek istiyorum:

-Medyum kisinin referansi nedi,aldigi egitim ne yönde ? imaji ne durumda yani hakkinda negatif söylentiler cikmismidir

-Talep edilen ücretler hakkinda bilgi edinmeniz.Astronomik rakamlar isteniliyorsa sizin uzak durmaniz daha mantikli olabilir ama suda vardir ki ciddi manada yasadiginiz bir sorunu ve rahatsizligi cözebilmek icin kisinin özel bir tedavi sistemi uygulamasi gerekebilir buda uzun bir sürec alir yani kisinin bunu sadece Allah rizasi icin yapmasini beklemek dogru olmaz diye düsünüyorum,keske öyle olsa.

-Genelde basit bir bakim (Analiz) ücretsizdir.Burda öncelikle durum degerlendirilmesi yapilir,hastada ki sorun nerden kaynaklaniyor vs gibi spesifik analizler yapilmaktadir.

-Bazen fazla söze gerek duyulmadan sadece sözkonusu medyum olan kisinin göpzlerinin icine bakmaniz yeterli olabilir.

-Büyü bozma islemlerinde Malzeme parasinin talep edilmesi normaldir.Yanliz malzeme parasi( Tütsü,misk safran vs) normal seviyede olmalidir.

origanum

Yönetici
Bu arada bu adet kanıyla yapılan büyü nasıl bişey?
Bunun belli bir ritüeli vardır, sadece erkeğe değil herkese yedirilebilir, sadece aşk değil her konuda olabilir. Ama olması için mutlaka varlık kullanılmalıdır, olmazsa olmaz.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
yıldızın düşük olması bazı olayları acıklaya bilir.fazla göze gelme agır hareketsizlik hastalık
ve kendine eş bulamama gibi yada var olanla kavusamıyo olmak gibi
Kavuşamamakla yıldızının düşük olması arasındaki bağlantı nedir ki?

kermit

Kayıtlı Üye
tahmini cin vardır ama cinleri kovan başka kişilerde var, korunmasını bilene tabi :) ben cin konusunda zayıfım örneğin saldırıya açık birisiyim :)

Allah korusun yaa.. Bugün çok zor durumda bir kız gördüm.. Çok etkilendim. Arkadaşlarıma gittiğim bir medyumdan bahsediyordum, bana dönüp bir baktı ve dedi ki, "sende büyü falan yok, yıldızın düşük senin".. Sonra kız ellerini yıkamaya gidince annesi dönüp bana dedi ki, "her yeri gezdik, anadoluya kadar gittik.. Kızımda büyü yok başka şeyler var, mahvolduk. Baksana kaburgası kırık kızımın. Hastanede randevumuz var oraya gidiyoruz." dedi :( Gerçekten de birşey vardı omuzlarından itibaren tutuyordu gövdesini.. Ama çok üzüldüm o kızın durumuna. Tam olarak ne demek istediklerini anlayamadım. Ama kadın bana kahve çay kola bunları fazla içmeyin diye de garip bişey söyledi.. İnşallah o kıza birileri yardımcı olur ve üzerinde ne varsa bir an önce kurtulur.. Çok üzüldüm..

mehmett35

Kayıtlı Üye
adminim yanlış isem lüten düseltiniz acaba siz medyummusunuz. bu özel bilgiye giriyorsa cevaplamayınız şimdiden bizleri aydınlatığınız için teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kendimi medyum olarak tanımlamıyorum. Spiritüel danışman ve hipnotistim