perilerin özellikleri.

diyego33

Kayıtlı Üye
Evet şu halde bir karara varıyoruz, ki ne senin düşüncen knıt nede benim. Ama ikimize göre biz haklıyız düşüncesi, sabit gereksiz meseleler var diyorum. Amacım o bütün şeylerle ömrü zai ediyoruz yok ben kırmızı diyorum sen mavi diyorsun bi bakmışsın ölüm gelmiş. :D

ruhname

Kayıtlı Üye
cinler hemen her kılığa bürünüp insana gözükebiliyorlar bu bir fıtrat meselesidir.

Evanescence

Kayıtlı Üye
Birşey sorucam. benim bir arkadaşım var kendisi Banshee olduğunu söylüyor yani ölüm perisi. Doğuştan olduğunu söylüyor ve bu bansheeler çok güçlü çığlık atıyolarmış çığlık attıklarında camlar kırılıyormuş sizce doğrumu? Birde bu banshee olayı yani ölüm perisi Teen Wolf'ta var arkadaşım Teen Wolf'u izliyor. Sizce yalanmı söylüyor yani demek istediğim BANSHEE - ÖLÜM PERİSİ DİYE BİRŞEY VARMI?

shado

Banlı Kullanıcı
Birşey sorucam. benim bir arkadaşım var kendisi Banshee olduğunu söylüyor yani ölüm perisi. Doğuştan olduğunu söylüyor ve bu bansheeler çok güçlü çığlık atıyolarmış çığlık attıklarında camlar kırılıyormuş sizce doğrumu? Birde bu banshee olayı yani ölüm perisi Teen Wolf'ta var arkadaşım Teen Wolf'u izliyor. Sizce yalanmı söylüyor yani demek istediğim BANSHEE - ÖLÜM PERİSİ DİYE BİRŞEY VARMI?
Öncelikle beni çok güldürdünüz supernatural izliyor herhalde arkadaşınız bu sezonda bir banshee vardı inamayın böyle şeylere:) o arkadşınızı supernaturala transfer edelim.Bu arada soruyu yanlış yerde sormuşsunuz sanırım.

ruhname

Kayıtlı Üye
Tamam onu anladım.Bana sadece Peri ile cin'in aynı varlık olduğunu kanıtlayın. :) Kanıtlayamazsınız.Çoğu varlık türü enerji olduğu için kılık değiştirebilir. :)
Buradan şunu anlıyoruz ki Perilerin cin adlı varlık türü aynı olduğu söylenemez.Ve binlerce varlık türü olduğu söylenebilir. :) Kısacası kişi Perilere de inanabilir cinlere de. :) Ben sadece şunu söylüyorum peri cindir inancı sadece bir duyumdur . :)

Sözünü ettiğiniz kitabın ismini ve muharririni hatırlıyor musunuz ? :)

Evanescence

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşım hayla ben banshee'yim diyor. Ona birileri fısıldıyormuş , Benim üzüldüğümü veya mutlu olduğumu hissedebiliyormuş yalanmı söylüyor gerçekmi söylüyor anlamadım.

origanum

Yönetici
Ya arkadaşım hayla ben banshee'yim diyor. Ona birileri fısıldıyormuş , Benim üzüldüğümü veya mutlu olduğumu hissedebiliyormuş yalanmı söylüyor gerçekmi söylüyor anlamadım.

O kendini güçlü hissetmek isteyen bir ezik sadece. Psikolojik bir hastalık yani. Gerçekte insanüstü güce sahip olan hiçbir kimse ortaya çıkıp da bunu ifşa etmez. Bunu bilin. Eğer bir tavsiye istiyorsanız da bu gibi insanlardan uzak durun. Kendinize sağlıklı arkadaşlar edinin ki sizin de sağlığınız yerinden oynamasın.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Bu periler bahsi biraz masal tarzı hayal ürünü gibi olmuş yinede güzel yazmışsınız alıntı değilse emek vermişsiniz