Cadı Kutusu +18

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Bu kutu size gelen negatif enerjiyi yansıtmak için kullanılır , bu kutu hazırlanırken sadece şu iki sorudan birisi düşünülür ( cevabını bildiğniz soruyu düşünmelisiniz ) ve sürekli içinizden bu sorunun cevabı tekrarlanır .

1 . SORU : Bu varlıklar nereden geldi ? ( Bunun cevabını bilmeniz çok zordur . )

2. SORU : Gönderildiyse kim tarafından gönderildi . ( Emin olmanız gerekir aksi takdirde masumların canını yakabilirsiniz . )

Cadı Kutusunda kullanılan eşyalar :

1 ADET KUTU ( ORTA VEYA BÜYÜK BOY FARK ETMEZ )
1 ADET (KUTUNUN İÇİNİ KAPLAYACAK KADAR) AYNA PARÇASI
SİYAH BOYA

Yapılış Anlatımı :

Öncelikle kutumuzun içini dışını siyaha boyayalım ( ben kibrit kutusu kullanıyorum ) , boya kuruduktan sonra tabanını kaplayacak kadar bir ayna parçası koyuyoruz , sonra kutumuzu kapatıyoruz hiç bir yerinden güneş ışığı almamalı , ardından siyah bir bez ile kutunun tamamını kaplayın ve bezi bir ucundan bir ucuna sabitleyin ( bez açılmasın diye yani bezi dikin kutunun etrafına yani bezi sarın ardından bezi beze dikin uç taraflarından , açılmaz diyorsanız o sizin bileceğiniz iştir ) en son olarak kutunuzu kimsenin bulamayacağı bir yere koyun ( yer güneş almasın ) .

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Bezi beze bağlama olayı aıklayıcı değil.. Ayrıca bir utu öylece yapılıp beklenecek mi? Hiçbir laf etmicez mi?

:) neler söylememiz lazım kutuyu yaptıktan sonra?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bir söz belirtilmiyor .
Yabancı sitelerden alıyorum .
Siyah renk negatif enerjiyi simgeliyor o bez olayını bende bilmiyorum .

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Ahhhh çok özür dilerim , cam parçası değil ayna aynen öyle o ara hangi kafa ile onu yazdım bilmiyorum ama herkesden özür dilerim , fark ettiğin için çok teşekkürler . Düzenleyebilirmisiniz ?

MCMXC

Kayıtlı Üye
Merhaba..sanırım bu uygulamayı yapmak için herhangi bir şey yaşamaya gerek yok, yapılıyor ve konuluyor koruma amaçlı ??