yardımmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuba_6033

Kayıtlı Üye
bu kağıdı evimde bir banta sarılmış şekilde buldum . bu nedir lütfen yardım

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
carpı işareti var uyumsuzluk ve kavgayı temsil eder biri sizin evinize büyü yapmış
benim fikri
düzen bozmak için

tuba_6033

Kayıtlı Üye
cevabınız için çok teşekkürler , ama kesin bir bilgi nasıl alırım bu konuda.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bence uruma danışın ama anladıgım kadarıyla iki gündür yok

ayaz

Kayıtlı Üye
selam tuğba tam olarak evin neresinde bulduğunu söylersen sanırım yardım edebilirim.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
6 rakamı bolca var gördüğüm kadarıyla. Ama ne olduğuna dair bir fikrim yok. Umarım sorununuza hemen bir çözüm bulunur.

P

Pocahontas

su falına benziyor bu.
Ben şahsen öyle bir şeyde bulunmadım ama su falı baktırmıştım orda kadının
bir kağıt üzerine bu şekilde karalamaya benzer anlamsız şeyler çizdiğini görmüştüm.
Direk o aklıma geldi. artık tam neyse bilemicem.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Artık aktif olmayan (tesiri yok şuanda) BA harfi kullanılarak dört üçgene LAM ile ayrılmış aileyi parçalamaya (başka birine yönlendirerek) yönelik bir işlem.Burada teknik bir hile var bunu tam bilmeyen birine gösterirseniz BA harfi şifa için de kullanıldığından size şifa için yapılmış diyebilirdi. Siz yine de ne olur ne olmaz kesin olsun diye şu karışımı hazırlayıp yukarıda verdiğiniz kağıdı onun içine atın.
-İki su bardağı su
-Bir su bardağı sirke
-İki tatlı kaşığı tuz.(Deniz tuzu,Kaya tuzu,Okyanus tuzu bunlardan biri olacak)
Bunları karıştırın içine atın. Yazılar silinene kadar içinde kalacak. Sonra da toprağa dökeceksiniz.

tuba_6033

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim yardımlarınız için . umarım bahsettiğiniz gibi kötü işey için yapılmamıştır yada etki etmez . eşimin yastığında buldum bu kağıdı .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
çok teşekkür ederim yardımlarınız için . umarım bahsettiğiniz gibi kötü işey için yapılmamıştır yada etki etmez . eşimin yastığında buldum bu kağıdı .
Kötü birşey için yapılmış Sayın Tuba. Eşinizin sizi aldatması, başka birine yönelmesi suretiyle yapılmış bir parçalama çalışması ama ortada bir etki yok. Rahatlayınız. İçinizin de daha rahat olması için bahsedilen uygulamayı yapınız. Allah yuvanızı mutlu kılsın.

P

Pocahontas

peki su falına bakan bu şahısların ikide bir kağıda böyle şeyler çizmeleri ne oluyor bilginiz var mı?
çünkü ben eminim buna benzeyen birşey gördüğüme. bir kere baktırmadım 2 kere 2 farklı kişiye baktırdım. en sonunda çarpı yapılıyor. zaten pek bakanında pek beni etkilediğini söyleyemem ama kafam karıştı simdi.

tuba_6033

Kayıtlı Üye
Kötü birşey için yapılmış Sayın Tuba. Eşinizin sizi aldatması, başka birine yönelmesi suretiyle yapılmış bir parçalama çalışması ama ortada bir etki yok. Rahatlayınız. İçinizin de daha rahat olması için bahsedilen uygulamayı yapınız. Allah yuvanızı mutlu kılsın.

verdiğiniz uygulamayı yapacağım , tekrar teşekkür ederim ilginiz için.

HAKTAN

Banlı Kullanıcı
slm.haneye sıkıntı vede ayrılık vere bilcek işeleme beziyor.
iptali sihir ayet'leirni biliyorsan oku. yoksade bilen biri okusun.
sakın yakayım demeyin.
akar suya veye denize bırakın .

mecra

Kayıtlı Üye
slm.haneye sıkıntı vede ayrılık vere bilcek işeleme beziyor.
iptali sihir ayet'leirni biliyorsan oku. yoksade bilen biri okusun.
sakın yakayım demeyin.
akar suya veye denize bırakın .
Yazılarınızda herkesin yaptığı gibi standart boyutu kullanın lütfen.Ayrıca imla kurallarına dikkat edin.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Kendisi eski yasaklı üyemiz. Sistem verileri silinince banı açılmıştı. Ama hala akıllanmamış belli olduğu üzere :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...