önceki yaşamınızda kimdiniz ?

gülden

Kayıtlı Üye
Ben biliyorum ben burdan bir kere bakmıştım, herseferinde farklı söüylüyor.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Denedim büyücü çıktı paylaşım için tesekurler.

gothness

Kayıtlı Üye
Bana hep aynısı çıktı. Bir kaç kere denedim haritacı, astronom yada astronot ama yıldızlar ve haritalar konusunda hiç iyi olduğum söylenemez. :oops:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Kuzey Avrupa civarında bir yerlerde 1725 civarında dogdunuz.
Bir kazıcı veya müteahhittiniz..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:
Asi tip. Her ortamda -politika, iş, din, ev idaresi- değişiklik için ilham olurdunuz. Lider olabilirdiniz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife: Çevre kirliği, geri dönüşüm, ham maddelerin kötü kullanımı ve radyoaktif maddelerin eliminasyonu problemlerini psikolojik metotlar da dahil her yolu kullanarak çözmeye mahkumsunuz.

bendede bu çıktı hayırdır inş :D

Baranov

Kayıtlı Üye
İlginç geldi deneyeyim dedim. Bir kaç kere denedim ve hep aynısı yazıyor. Bana en enterasan tarafı benim şu an ilgilendiğim alanları söylüyor. Takı işlerini gerçekten çok sever ve bazen evimde gümüş işlemeleri yapmaya çalışlırım. Çok kitap okurum ve bir çok konuda meraklıyımdır. Askerde bu merakım sayesinde bir hırsızlık olayını sadece kış olduğu için bir eldivenden yola çıkarak çözmüştüm. Drama ve rol yeteneğim gerçekten çok kuvvetlidir. Size bana yazanı kopyalıyorum.

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir
erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü
Almanya civarında bir yerlerde 1600 civarında dogdunuz. Bir kuyumcu veya saat imalatçısıydınız..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:
Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz.

origanum

Yönetici
Teshis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Orta Afrika civarında bir yerlerde 575 civarında dogdunuz.
Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..
Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.
Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:
Dersiniz: Zihninizin gelişmesi ve genişlemesi. İyi bir öğretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kısmını onun bilgeliğine harcayın.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Batı Avustralya civarında bir yerlerde 400 civarında dogdunuz.
Bir kuyumcu veya saat imalatçısıydınız..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife: Maddi ve ruhani dünya arasında görünmeyen bağlar vardır. Dersiniz: O köprüyü arayıp bulmak ve kullanmak.

DNZ33

Kayıtlı Üye
Teshis:

Bugünkü
Bulgaristan civarında bir yerlerde 550 civarında dogdunuz.
Bir
rahip, arici veya yalnız silahşördünüz..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek. Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır.

mecra

Kayıtlı Üye
Herkes aynı psikolojik durumu yaşamış anlaşılan:D:D

Teshis:

kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü
Tayland civarında bir yerlerde 1750 civarında dogdunuz.
Bir
tayfa veya ayakkabıcıydınız..

Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek. Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır.

Ninsun

Kayıtlı Üye
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Kuzey Hindistan civarında bir yerlerde 1425 civarında dogdunuz.
Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Daima yeni açıklamalar arayan bir kafaya, bir bilim adamı kafasına sahiptiniz. Çevre o kafayı sık sık yanlış anladı ancak bilgisine saygı gösterdi.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife: Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü
Orta Anadolu civarında bir yerlerde 800 civarında dogdunuz.
Bir
cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz..

Seyahat etmeyi ve arastırmayı hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

Dersiniz: İçinizdeki kıskançlık ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardım etmek.
Bu zayıflıklara korku ve öz-pişmanlığın neden olduğunu anlamak zorundasınız.

Tek kelimeyle ilginç. :)

nympha

Kayıtlı Üye
Teshis:

Bugünkü
İskoçya civarında bir yerlerde 950 civarında dogdunuz.
Bir
banker, tefeci veya hakimdiniz..

Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz. Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz.

Probleminiz kararlı ve sebatlı olmayı öğrenmek. Her talihsizlik güçlü iradenize çarpıp dağılmalı.

OpterCop

Kayıtlı Üye
Teshis:

Bugünkü
Mısır civarında bir yerlerde 900 civarında dogdunuz.
Bir
yazar, dramatist veya ritüel düzenleyicisiydiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoslanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

Enteresann.... :smash:

Oddie

Kayıtlı Üye

Teshis:

Bugünkü
Yunanistan civarında bir yerlerde 775 civarında dogdunuz.
Bir
tayfa veya ayakkabıcıydınız..

Böyle insanlar her zaman daima yeni olanla ilgilenmiştir. Değişikliği, özellikle sanat, müzik ve yemek pişirmede, hep sevdiniz.

Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz.

MAHŞER1

Kayıtlı Üye
Öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim, lakin verilen linkinden konuda bir eksiklik var, Burda doğum saati olması gerekemekteydi, çünkü herkezin bir doğum saati vardır ve astrolojide zodiak'a göre insanın kişiliği bulunmaktadır. bir dakika ara ile doğan ikizlerin birbirine benzemedikleri görülebilinir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Doğum tarihini burcunuzun çıkması için kullanan program, burcunuza göre astrolojide genel burç kimliklerini kullanarak ona göre yorum yapıyor. Örneğin Kurbağa burcu diye birşey olsun (farzedelim). Kurbağa astrolijide genel olarak kıskanç, hırslı, duygusal olsun. Mesleki anlamda da askeri işlere yatkın olsun (farzedelim). Bu program sizin Kurbağa burcu olduğunuzu saptayıp, bir rakam uydurup, siz 1453 te çok hırslı (kadın/erkek) bir komutandınız. Bir aşk, duygusal mesele yüzünden öldünüz. Bu yaşamda da dikkat etmeniz gereken hırs yapmamanız (burcun inanılan negatif özelliklerini kullanarak) gerekir vs. vs. yorum yapıyor. Tamamen eğlence için yazılmış öylesine bir program. Ciddi bir mesele değildir.

origanum

Yönetici
Zaten en başta belirtmiş adam:

[SIZE=-2]ÖNEMLİ:
Ben bu etkinliği sayfama inandıgım için değil,
ziyaretçilerimizin eğlenmeleri için koydum umarim hosca vakit gecirmenizi saglar.
[/SIZE]

diye...
[SIZE=-2]
[/SIZE]