önceki yaşamınızda kimdiniz ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Zaten en başta belirtmiş adam:

[SIZE=-2]ÖNEMLİ:[/SIZE]
[SIZE=-2]Ben bu etkinliği sayfama inandıgım için değil,[/SIZE]
[SIZE=-2]ziyaretçilerimizin eğlenmeleri için koydum umarim hosca vakit gecirmenizi saglar.[/SIZE]

diye...
Buna rağmen ciddiye alanlar oldu.

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
Bana da aynısını yazdı:))Yani sana yazılanı.. Aynı tarihte mi doğduk acaba...

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Selam arkadaşlar . Keyifliymiş, Ben de merak ettim denedim. Sonuç bu çıktı :)

Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Güney Latin Amerika civarında bir yerlerde 000 civarında dogdunuz.

Bir dansçı, şarkıci veya aktördünüz..

jalesu2007

Kayıtlı Üye
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü
Güney Hindistan civarında bir yerlerde 1075 civarında dogdunuz.
Bir
çoban, süvari veya ormancıydınız..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi. Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler krali olurdunuz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:
Diğer insanları anlamayı ve bütün zorlukları neşeli bir yürekle karşılamayı öğrenmeye mahkumsunuz. Diğerlerine neşe ruhunu vererek yardım etmelisiniz.:boat:

uNstAbLe

Kayıtlı Üye
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir
kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü
Kuzey-Doğu ABD civarında bir yerlerde 975 civarında dogdunuz.
Bir
desinatör, mühendis veya zanaatkardınız..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:
Dersiniz: Zihninizin gelişmesi ve genişlemesi. İyi bir öğretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kısmını onun bilgeliğine harcayın.

metallium

Kayıtlı Üye
Teshis:

Bugünkü
Kuzey Yeni Zelanda civarında bir yerlerde 1400 civarında dogdunuz.
Bir korsan, esnaf veya brokerdiniz..

Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz. Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz.

Probleminiz Evren'i sevmeyi ve ona güvenmeyi öğrenmek. İçteki bilgeliği düşünme, işletme, yansıtma ve geliştirmeye mahkumsunuz.

eğlenceliymiş:)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Çok tuhaf olmalı çıkan sonuca bakarsak .

Teshis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Suudi Arabistan civarında bir yerlerde 1600 civarında dogdunuz.
Bir yol, köprü ve liman yapıcısıydınız..
Asi tip. Her ortamda -politika, iş, din, ev idaresi- değişiklik için ilham olurdunuz. Lider olabilirdiniz.
Dersiniz: Tevazuyu ve spiritüel ilkelere inanmayı öğrenmek. Yüce Mantık'a inanmalısınız.

alierennet

Kayıtlı Üye
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Bulgaristan civarında bir yerlerde 550 civarında dogdunuz.
Bir rahip, arici veya yalnız silahşördünüz..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife: Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek. Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır.

Bendeki çıkan sonuçla sizinki hemen hemen aynı...

Teshis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Bulgaristan civarında bir yerlerde 1775 civarında dogdunuz.
Bir tayfa veya ayakkabıcıydınız..
Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.
Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek. Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır.

toprak

Kayıtlı Üye

Teshis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Orta Afrika civarında bir yerlerde 1550 civarında dogdunuz.
Bir çiftçi, dokumacı veya terziydiniz..
Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.
Dersiniz: Zihninizin gelişmesi ve genişlemesi. İyi bir öğretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kısmını onun bilgeliğine harcayın.

Allison

Kayıtlı Üye
Teshis:

Bugünkü
Portekiz civarında bir yerlerde 1750 civarında dogdunuz.
Bir
tayfa veya ayakkabıcıydınız..

Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Orta Rusya civarında bir yerlerde 1500 civarında dogdunuz.
Bir dramatist, direktör, müzisyen veya ozandınız..
Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz. Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu.
Dersiniz: İçinizdeki kıskançlık ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardım etmek. Bu zayıflıklara korku ve öz-pişmanlığın neden olduğunu anlamak zorundasınız.

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Teshis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Newfoundland civarında bir yerlerde 1725 civarında dogdunuz.
Bir dansçı, şarkıci veya aktördünüz..
Daima yeni açıklamalar arayan bir kafaya, bir bilim adamı kafasına sahiptiniz. Çevre o kafayı sık sık yanlış anladı ancak bilgisine saygı gösterdi.
En sıradan ve en alışıldık olaylarda bile büyü sizin çevrenizde. Dersiniz: Büyüyü öğrenmek ve insanlara onu açıkça görmeleri için yardımcı olmak. Siz bir büyücüsünüz!

korkukom.

Kayıtlı Üye
Teshis:

Bugünkü
Arktika civarında bir yerlerde 650 civarında dogdunuz.
Bir
cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz..

Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz. Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi

Bugünkü
Filipinler civarında bir yerlerde 1425 civarında dogdunuz.
Bir
katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoslanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

bana hep bu çıkıyor her seferinde de şaşırıyorum.çünkü bir inşaat mühendisiyim:):)

oshi

Kayıtlı Üye
birkaç kere denedim aynısı çıkıyor:)Teshis:

Bugünkü Doğu Anadolu civarında bir yerlerde 1125 civarında dogdunuz.

Bir çiftçi, dokumacı veya terziydiniz..

Yaşlı kimselere ve çocuklara yardım ederek dersinizi tamamlamış olacaksınız. Bu dünyaya zayıf ve kimsesizlere şefkat göstermeyi öğrenmek için geldiniz.

gerçekten geri gelme sebebim doğru olabilir, bu hayatta çok fazla yardım etmekten kendime pek yardımım dokunmuyor :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Yha bu programlama dilleri ile hazırlanan düzmece :) Çok basit. Şartlar var ve şartlara göre de sonuçlar. Mesela dogum tarihi bu bu ise şunu göster gibi. Eğer aranızda programcı ya da programlama dillerine merağı olan varsa (ASP, ASP.NET, PHP, VB, VB.NET, JAVA gibi ) Bunu yapabilirler. MEsela bu site de PHP dili ile yazılmıştır. VBulletin Hazır Forum... Arama yapıyorsunuz sitede. Belli şartlara bağlı sonuçlar çıkıyor. Hepsi bu kadar :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Teshis:

erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü
Güney Çin civarında bir yerlerde 1000 civarında dogdunuz.
Bir
yol, köprü ve liman yapıcısıydınız..

Asi tip. Her ortamda -politika, iş, din, ev idaresi- değişiklik için ilham olurdunuz. Lider olabilirdiniz.

Çevre kirliği, geri dönüşüm, ham maddelerin kötü kullanımı ve radyoaktif maddelerin eliminasyonu problemlerini psikolojik metotlar da dahil her yolu kullanarak çözmeye mahkumsunuz.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Teshis:

erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü
Güney Hindistan civarında bir yerlerde 1225 civarında dogdunuz.
Bir
çoban, süvari veya ormancıydınız..

Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi. Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler krali olurdunuz.

Diğer insanları anlamayı ve bütün zorlukları neşeli bir yürekle karşılamayı öğrenmeye mahkumsunuz. Diğerlerine neşe ruhunu vererek yardım etmelisiniz.