Kozmik Tarot

Doganay

Kayıtlı Üye

Kart Sayısı:78
Sanatçı: Norbert Losche

Bu destedeki illüstrasyonlar kolay anlaşılır, sembolizmi ve görselliği yüksek kartlar olduğu için yeni başlayanlar için (özellikle görsellikten hoşlanıyorsanız) güzel bir başlangıç destesi olabilir. Kartların çoğu anlamını taşıdıkları şeyleri görsel olarak ifade edebildikleri ve aynı zamanda derin manalar içeren bir görsellik sergiledikleri için meditasyon objesi olarak da kullanılabilir.
[/COLOR]
http://img21.imageshack.us/gal.php?g=71959236.jpg

Sadece 56 Kart sığdırabildim. Tüm kartları görmek için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz

Kaynak:Visual Tarot
Çeviri: Doğanay​

Doganay

Kayıtlı Üye
Evet özellikle kupa çizimleri çok hoşuma gitti...Bu arada yardımların için teşekkürler Azrael ;)

Keira

Moderator
Emeğine sağlık Doğanay.Kartların çizimleri çok güzel ve cidden çok açıklayıcı.Yeni başlayan biri için kolay öğrenmesini sağlayacak çizimler olmuş.

hazarfen

Kayıtlı Üye
Merhaba acaba bu kartların görselleri elinde olan varsa yenileyebilir mi? Internette klasik tarot görselleri çıkıyo arayınca

4

43887

Cosmic tarot yazdınız mı google çıkıyor.Bu arada koleksiyonum arasına yer alacaklardan bir deste, hatırlattığınız iyi oldu :)

hazarfen

Kayıtlı Üye
Sormadan önce direkt oraya yazdım zaten ancak klasik tarot kartları çıkıyor arada bir iki kart gördüm fakat kendime bu desteden yapmak istediğim için görsellerin tamamını sormak istedim