Öteki kadını uzaklaştırmak için ne yapılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yorgunana

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizlerden yardım istiyorum eşim başka biri ile beraber dualar okuyorum hergün dualar tutyor yanıma gelince her şey çok güzel ama o kadını gördüğü an her şey başa dönüyor. görmemesi de mümkün değil iş akadaşı üstelik kadın da evli çıldıracam kocamı nasıl kurtaracam. Üstelik büyü yaptığını da düşünüyorum çünkü hayatımzda her şey güzel olunca eşim hemen hastalanıyor.

ipekyolu

Kayıtlı Üye
al bendende o kadar arkadaşım benim eşiminde hayatında biri var ve gitti onun evine yerleşti bizi bıraktı benimde okumadığım dua kalmadı bende o kadına gitmesini engelliyemedim varsa çözüm banada yazın litfen

PUNKY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizlerden yardım istiyorum eşim başka biri ile beraber dualar okuyorum hergün dualar tutyor yanıma gelince her şey çok güzel ama o kadını gördüğü an her şey başa dönüyor. görmemesi de mümkün değil iş akadaşı üstelik kadın da evli çıldıracam kocamı nasıl kurtaracam. Üstelik büyü yaptığını da düşünüyorum çünkü hayatımzda her şey güzel olunca eşim hemen hastalanıyor.

Eşinizin bu hanıma aşık olmuş olabileceği aklınıza geldi mi hiç? Hanımda evli diyorsunuz aralarında bir ilişki olduğundan emin misiniz yoksa eşiniz kadına platonik olarak mı aşık? Aşk dünyanın en güçlü büyüsüdür bunu unutmayın, bunun dışında her olayın altında büyü aramaya gerek yok.Daha ayrıntılı yazabilirseniz yardımcı olabiliriz...

Bump:
al bendende o kadar arkadaşım benim eşiminde hayatında biri var ve gitti onun evine yerleşti bizi bıraktı benimde okumadığım dua kalmadı bende o kadına gitmesini engelliyemedim varsa çözüm banada yazın litfen

Aradaki aşk sevgi ve paylaşım bittiyse maalesef çözümü yok...Erkeklerin egositliklerinden ve evli erkeklere göz diken kadınlardan nefret ediyorum...çok yazık

yorgunana

Kayıtlı Üye
Sevgili punky,
Eminmisiniz diyorsun emin olmak için dedektif tutmak lazım :) o da bana göre değil. kadınca iç güdüler ve benim içgüdülerim çok kuvvetli diye düşünüyorum. Aşık olabileceği tabii ki aklıma geldi. Ama bu fikri uzaklaştırıp duruyorum beynimden. Ama bir çok şey yakaladım. bir sabah eşim hastalandı işe gitmedi sabahın 8 inde telefonundan aradı işte sanıp. Sabahın sekizinde hal hatır sormaya kim arar sizi. Eşimin bilgisayarında onun bir çok resimlerini buldum. yok telefonu ile çekmişte eşimin bilgisayarına aktarmış orda kalmış. bahane bu. Eşimde de kabahat çok tabiiki yaş bunalımında galiba kadın avucunun içinde oynatıyor. Üstelik kadının ilk vukuatı değil bu daha öncede evli bir adamı entrikalarla eşinden boşattı ve onunla evlendi. Ben aşırı kıskanç değilim eşimin günübirlik kaçamaklarını görmezden geldim. Ama işi böyle olunca katlanamıyor insan. Aradaki aşk sevgi ve paylaşım bittiyse maalesef çözümü yok... başka birine aşık olunca doğal olarak diğeri unutulur. Bu durumda büyü yada okuma işe yaramaz mı Bu dünyada gördüm ki kadının en büyük düşmanı yine kadın bu güne kadar yükselemediysek değerimiz bilinemedi ise sebebi yine kadınlar. Benim hatalarım olmadı mı oldu tabiiki ben öz eleştiri yapan biriyim. Hatalarımı kabul eder düzeltirim. Aslında çocukları bana bıraksa çoktan çeker giderdim ama asla bırakmaz. Zaten şu ara işim de yok neyle bakacam çocuklara Çocuklarımla beraber olabilmek için savaşıyorum analayacağın.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Sevgili punky,
Eminmisiniz diyorsun emin olmak için dedektif tutmak lazım :) o da bana göre değil. kadınca iç güdüler ve benim içgüdülerim çok kuvvetli diye düşünüyorum. Aşık olabileceği tabii ki aklıma geldi. Ama bu fikri uzaklaştırıp duruyorum beynimden. Ama bir çok şey yakaladım. bir sabah eşim hastalandı işe gitmedi sabahın 8 inde telefonundan aradı işte sanıp. Sabahın sekizinde hal hatır sormaya kim arar sizi. Eşimin bilgisayarında onun bir çok resimlerini buldum. yok telefonu ile çekmişte eşimin bilgisayarına aktarmış orda kalmış. bahane bu. Eşimde de kabahat çok tabiiki yaş bunalımında galiba kadın avucunun içinde oynatıyor. Üstelik kadının ilk vukuatı değil bu daha öncede evli bir adamı entrikalarla eşinden boşattı ve onunla evlendi. Ben aşırı kıskanç değilim eşimin günübirlik kaçamaklarını görmezden geldim. Ama işi böyle olunca katlanamıyor insan. Aradaki aşk sevgi ve paylaşım bittiyse maalesef çözümü yok... başka birine aşık olunca doğal olarak diğeri unutulur. Bu durumda büyü yada okuma işe yaramaz mı Bu dünyada gördüm ki kadının en büyük düşmanı yine kadın bu güne kadar yükselemediysek değerimiz bilinemedi ise sebebi yine kadınlar. Benim hatalarım olmadı mı oldu tabiiki ben öz eleştiri yapan biriyim. Hatalarımı kabul eder düzeltirim. Aslında çocukları bana bıraksa çoktan çeker giderdim ama asla bırakmaz. Zaten şu ara işim de yok neyle bakacam çocuklara Çocuklarımla beraber olabilmek için savaşıyorum analayacağın.

Seni çok iyi anlıyorum öz eleştiri yapmış olman güzel bir şey ama sanırım bu konuda kendine fazla yüklenmen doğru değil çünkü nice kadınlar tanıdım tanrıça gibi sevecen, güzel ve alımlı buna rağmen aldatılmaktan geri kalmadılar yazıkki.Ah biz kadınlar ne fena yaratıklarız değil mi, bazıları melek gibi uysal ve ahlaklıyken bazılarıda sırf kendi egolarını tatmin edebilmek için başkasının eşine sevgilisine yaklaşmayı tercih ediyor, yazıkki erkekler böyle kadınların oyunlarına 2 cilvesine kanıyor, yuvasını ailesini unutuyor...Sanıyorumki bir erkeği elde tutabilmenn tek yolu onun sana hiç bir zaman sahip olamayacağını hissettirmek yani onun ayağını kaygan zeminde tutup daima kaçabileceğini hissettirmek tabii çocuk yaptıktan sonra bunu yapabilmek çok zor...Çocuklar için birlikte olmaya devam edeceğim diyorsun fakat unutmaki boşanma davası açtığında mahkeme çocukları sana verecektir (Türk hukuk kanunlarına göre kadın bir ahlaksızlık yapmadığı sürece çocuklar çoğunlukla anneye verilir yana sana vermeyecek diye bir durum yok, bu eşinin insiyatifinde değil)ve eşinde mecburen nafaka ödeyecek tabii bu durumda ailenden destek alman lazım...bekara eş boşamak kolay tabii ben burada kendimce yorum yapıyorum ama söyleyeceğim tek şey şu olacak eşin seni aldatıyorsa ona boyun eğmek zorunda değilsin karşına al ve konuş aldatıldığını bildiğini söyle ve bu şekilde devam ederse onu boşayacağını, inan bana bu şekilde kartlarını açık oynayıp onu tehdit edersen büyüden çok daha etkili olacaktır elbette ne büyü ile ne de bu tarz bir konuşma ile onun seni aldatmasını hiç bir zaman engelleyemezsin belliki alışkanlık haline getirmiş yazık...Yinede eğerki bu konuyu düşünüyorsan herşeyi göze aldıysan ne olursa olsun adamı olduğu gibi kabul edip geri istiyorsan ki neden senelerce aynı yastığa baş koyduğun eşini ahlaksız bir kadına kaptırasın? Bilemiyorum işleri daha beter etmemek için profesyonel yardım alman gerekir bu ne yazıkki senin tek başına yapabileceğin bir şey değil...

cadıcemo

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende bu konuda sizlerden dua bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...