acil yardımlarınıza ıhtıyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sedanur

Banlı Kullanıcı
mrb arkadaslar ben yenı uye oldum.benım derdım cok buyuk.esimle bosanmaya kadar geldık ve buarada 4 aylık evlıyım.cok zor sartlarla evlendık esımın tarafı benı ıstemedıler ve onların sozunu dınlemeyıp benı tercıh ettı.ama suan ıcın her sey cok farklı eskısı gıbı degıl bır baska kadın oldugunu hıssedıyorum hayatında lutfen bana yardım edın allah rızası ıcın ben onun ıçın iş yerımı sattım ve baska bır sehre geldım ve suan bana sımdı babanın evıne gıt dıyor.yalvarrıım yardım yasadıklarım bu kadar sozle bıtmez ama okuyanı yormak ıstemedım sadece bu durumuma yardım edecek arkadaslara seslenıyorum lutfen caresızım bır yol gosterın bana

yorgunana

Kayıtlı Üye
Sevgili sedanur,
sana yardım etmek bana isterdim keşke elimden gelse sadece dua ediyorum senin için.
Ama abla tavsiyesi istersen henüz yaşın çok genç en önemlisi çocuğun yok iyi düşün yeni bir hayat kurman çok mu z or. iki tarafı da tart biç sonra da Allaha güven hakkında hayırlısı neyse o olsun. daha dört aylık evli iken başka bir kadın varsa bundan emin ol önce. Benim gençlere tavsiyem aileler istemiyorsa bu işlerin yürümesi çok zor çatırıyor bir yerde işte. Bol bol dua et ve iyilik yönünü bırakma çok seviyorsan gururunu boş ver uğraş ama önce bu adama değermi onun muhasebesini yap güzelim.

sedanur

Banlı Kullanıcı
tesekkur ederım yorguana ama sevdıgım ıcın ayrılmak ıstemıyorum devam ettırmek ıstıyorum sevgı olmasaydı zaten mucadele etmem ama care arıyorum canım belkı kurtarabılırım evlılıgımımı

yorgunana

Kayıtlı Üye
Dua etmeyi bırakma o zaman kim ne dua tavsiye ederse hemen okuyorum ben 7 gün üstüste cevirgeli yaptım eve döndü etkili oldu ama gerisi gelmiyor büyü den başka çare kalmadı diyorum ama tecrübeli vede kandırmayan birini arıyorum. ben yapamam becermem elime yüzüme bulaşır ona zarar gelsin de istemem.

mecra

Kayıtlı Üye
büyü yapmak istiyorsanız uruma sorun ondan yardım isteyebilirsiniz,sedanur dua et kardeşim üzüldüm durumuna:((

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Allah ikiniz içinde hayırısını göstersin. Büyü en son çözümünüz olur umarım..

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Rabbim hayırlısını versin inşallah hakkında canım..

yorgunana

Kayıtlı Üye
Sedanur arkadaşım ne oldu sana mesaj atıyorum yasaklı diyor
Sen yine de duaya devam et arkadaşım

PUNKY

Kayıtlı Üye
Allah sabır ve güç versin...

yaren81

Kayıtlı Üye
Canım acını enderinden hissettim inan.Şuanda için nasıl yanıyorsa benimde aynı öyle yanıyor.allah yardımcın olsun dua et bolbol.inşallah hersey istediğin gibi olur tatlım

cadıcemo

Kayıtlı Üye
ayırma ile ilgili duası olan varmı arkadaşlar yardımınız bekliyorum:rockon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...