Kısmet Açmak İçin Yazılacak Vefk

işlemci

Kayıtlı Üye
faydalanmak istedim ama verilen vefkin gözden geçirilmesi gerekir! Satırların toplamı, sütünların toplamı ve köşeden köşeye toplamları birbirini tutmuyor?! Amacım kusur bulmak değil, doğrusunu öğrenmektir. Saygılarımla

Yani vefk yanlış mı?
Yaparsak olmayacak mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

sifasana

Kayıtlı Üye
Saygi ve selamlar, ben şifasana. Saygi deger AZRAEL kardesimiz iyi bir niyetle sizlere bu vefkten faydalanmaniz acisindan burada resimli bir vefk vermistir.
Sanirim arkadasimizin kendisi havas ehli olmadigindan yeterli, siz faydalanmak icin okuyan üyeli kardeslerimde bilmediginizden dolayi burada sizleri ufakta olsa uyurmak isterim ,,BU VEFKIN BIR COK YERI KASTI OLARAK YA MATBAA TARAFINDAN YADA YAZAN KARDESIMIN YAPMIS OLDUGU HATADAN DOLAYI HATALIDIR BU SEKIL HIC KIMSEYE BU VEFKIN FAYDASI OLAMAZ BILMENIZI ISTEDIM AMA ILLAKI YAZMA ARZUSU OLANLAR BIR VEFK USTADINA DANISIP YENIDEN YAZA BILIRSINIZ
sizlere buradan kücükte olsa bir uyarida bulunmayi görev bildim hersey gönlünüzce olsun herseyin dogrusunu allah bilir.. $ifasana..

sifasana

Kayıtlı Üye
özürdilerim tabiki benim sorunum yok beyaz yapabiliriz müsade varsa vefk vardi sizler icin düzeltecektim yok suan yardimci olabilirmisiniz birdaha göre bilirmiyim o vefki