Aynadaki Canlılık (Kendi Deneyimim)

Osiris

Kayıtlı Üye
Aynadaki Canlılık (Kendi Deneyimim)Sakın ama sakın bilinçsiz halde yapmayın ... Yaptıkta zarar almayan kişiler

1. Çakraları açık olan insanlar
2. Astrale Çıkmış insanlar
3. Demonlarla ve başka varlıklarla dalga geçmeyen insanlar. (onlara inananlar)

Şimdi akşam vakti bir boy aynasının karşısına geçiniz. Ayna tam olarak sizi yansıtmalı. Aynanın tam karşısında bir mum yakıcaksınız. Mum Siyah ve ya Kırmızı olmalı başka renkte olan mumlar kullanmayın. Aynaya fazla yakın olmamanız şartıyla tam olarak gözlerinizin içine odaklanın. Vücudunuzu görmicek şekilde sadece gözlerinizin içine bakıcaksınız. Göz kapakları ağırlaşıncaya kadar bakıcaksınız. Hafiften aşağıdaki sözleri tekrarlıcaksınız

-------Nat insomre kronk lat mei magni torrient--------

10-15 defa tekrarlayın ama acele etmeden hafifden.

Ve olanları görüceksiniz..

NOT - KİMSE YAPMAK ZORUNLU DEĞİLDİR OLANLARDAN SORUNLU DEĞİLİM

ALINTIDIR!

Osiris

Kayıtlı Üye
Bence gelişmeden bu işe hiç başlama.....

mecra

Kayıtlı Üye
bence de ...ne olacağı hiç belli olmaz böyle işlere bilmeden girişenlerin başına olmadık şeyler gelebilir benim için yalnızca merak konusu denenebilecek bir şey değil;)

gothness

Kayıtlı Üye
osiris çakraları açık olan farkındalığı gelişkin kişiler için bu tür ritüellere bile gerek yok bence içsel olarak nasıl yapılacağını bilebiliyorsun bi şekilde yanılıyormuyum :devil2: aynaya konsantre olup imajine etmen yeterli bence ama tabiiki bir çok konuda da speller işe yarıyor

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Böyle teknikler çok fazla. Neden ayna ile yapılan çalışmalar fazla peki. Çunku varlıkların bu düynaya ulaşabildikleri kapı aynalardır. Ondan dolayı bu çalışmaları başarma ihtimalleriniz yüksek. Eğer inanıyorsanız. İnanmıyorsanız denemeyiniz lütfen. Musallat olabilir varlıklar sizlere. Ne geleceğini kestiremiyorsunuz çünkü.

gothness

Kayıtlı Üye
benim odamın yarısı aynadır ve istemediğim zamanlarda onu örtülü tutmayı yeğlerim yule haklı

kermit

Kayıtlı Üye
valla pek tavsiye etmiyorum :) bu denemeyi, ben hüddam konularında hep aksi tavır koymuşumdur, sebebi ise sır değil, ama burda da yazmak istemiyorum, :) ağrıma gidiyor.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
ben bunu denemistim tabi bilincli olarak yapmamıştım dua filanda etmemistim sadece dalmıştım kara bir sülliyet görmüstüm önce kendime benziyodu bu sülliyet acık tenliydi sonra bir acaib sülilliyete dönüştü ve yanımda dedigim gibi bir mum filanda yoktu ama kırmızı ve siyah renkler baya baskındı.çok eski bir deneyimim bu ve o olaydan sonra sadece saçımı taramak için geciyorum aynanın başına baya korkmustum.hatta 3.4 gün ısıgım acık uyudum aynayı ters cevirip yattım arkadasın dedigi gibi denemek için önce cesaret gerek bence ben daha yapamam acıkcası

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Hımm peki bunu yaparken aynanın çevresine ve kendi çevremize ekstra koruma olarak koruma çemberleri çizsek nasıl olur? Yarar mı işe? :) Tahmin yürütmeye çalışıyorum mazur görün..

yule

Yönetici
İş
Öncelikle şunu ifade etme gereği duyuyorum. Hiçbir varlık size fiziksel olarak zarar veremez. Yanlız geri göndermeleri de çok kolay değildir. Hayatınızı ters düz edebilir. Ondan dolayı tafsiye etmiyorum. Eğer bu konularda yetiniz varsa ve her türlü geri göndermeleri kovmaları korumaları da bilmekteyseniz o zaman deneyebilirsiniz.

Ninsun

Kayıtlı Üye
Yule'ye katılıyorum esasında... çünkü çok eski zamanlarda bile ritüel bittiğinde kutsallıktan arındırma ayinleri yapılırdı, yani çağırılan daimonlar, ölü ruhları ve diğer doğa üstü güçlerin geri gönderilmesi... Şayet geri göndermeyi bilmezseniz, ritüel tam anlamıyla bir çember oluşturamayacağından, irili ufaklı bir dizi aksilikle karşılaşmak muhtemeldir...

yule

Yönetici
İş
Evet kesinlikle bunlar bir riüel. Eğer gereklerini bilmiyorsanız bunu yapmamalısınız. Onları siz tamamen sizin yanınızda tutmak için çağıramazsınız. Bu varlıklar sizlerin enerjiler iile beslenir. Hemde hayatınızın olumsuzlukları ile güçlenir. Bunun içinde size bu yönde etki eder. Lütfen basite indirgemeyelim. Zarar görmeyin.:oops:

yule

Yönetici
İş
Ben size daveti dağıtmak için bir iki dua veriyim yinede. Elinizde bulunması iyi olur.

"Bismillahirahmannirrahim

infuru hifafen vesikalen ve cahedu bil envalihim ve enfisüküm fi sebilillahi zaliküm hayrün leküm in küntüm talemun."

Birde "Bismillahirrahmanirrahim

iza zülziletil ardu zilzaleha. ve ahrecetil ardu eskaleha. ve kalel insanü ma leha. yevmeizin yasdurun nasü eştaken. "

gothness

Kayıtlı Üye
çmberleri sevdiklerini hiç sanmıyorum daha çok kızdırırsın bence:biggrinjester: bu kadar korkarken bu işlere girilmemeli diye düşünüyorum bırakın onlar kendi hayatlarını yaşasın sizde sizinkileri eğer dost olamıyorsanız böyle kalması en güzeli

yule

Yönetici
İş
Bu işlemlerde korkarsanız asla başlamayın zaten. Korkmanız onları rahatsız eder.

romancı

Kayıtlı Üye
allah allah ciddi misiniz siz? Bu iş bu kadar kolay mı?

medy

Banlı Kullanıcı
bu sadece bir senin kendi ruhunu görme yeteneyindir başka da bişi yok ama herkes göremez onun için korkulcak bişi yok

gülden

Kayıtlı Üye
Çakraları derken benim psişik yeteneklerim var yeterli mi acaba bir de kimleri göreceğiz?

logii

Kayıtlı Üye
Çakralar vücudumuzun 7 bölgesinde bulunmaktadır ve ruhsal enerji sağlarlar bu bilgileri açıklamalı olarak siteden bakabilirsin ve kimleri göreceğiz demişsin Demon'ları görüyoruz tabiki dediğim gibi;

1. Çakraları açık olan insanlar
2. Astrale Çıkmış insanlar

Ve onlara inananlar görebilir...

Olacak kötü şeylerden, sonuçlarına ben karışmam