Lara Tarot

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar bu tarotu uzun süredir arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım.Üretimi durmuş yada başka bir şey.Elinde olanlar resimlerini çekip buraya ekleyebilirmi.
Bu konu hakkında mabet moderatörü osirise özel mesaj attım ama cevap alamadım.
Moderatör bu aralar sık sık giremiyor. Ayrıca on beş gün önce kayıt olmuşsunuz ve siteye ilk defa bugün mesaj yazmışsınız. Açıkçası biz sorularda önceliği üyelere veriyoruz. Sadece üyelik alıp orda ''0'' sıfır mesaj yazanlara da elbette cevap veriyoruz ama biraz gecikebiliyor.

natural

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim arkadaşım ama biraz önce buldum nette.sahibinden.comda 8 haziranda satışa çıkmış.Laro tarot diye.8 adet kalmış.2 sini aldım.Acele eden alır.ilan nosu arama kısmına yazın 26457727 çıkıyor.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
20 tl artı kargo bedeli var..gecen sene 10 tl ye almıştım eminönünden..ilgilenenlere duyurulur:)

Osiris

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu tarotu uzun süredir arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım.Üretimi durmuş yada başka bir şey.Elinde olanlar resimlerini çekip buraya ekleyebilirmi.
Bu konu hakkında mabet moderatörü osirise özel mesaj attım ama cevap alamadım.

Tarayıcım diğer evimde.Evime ulaşınca hepsini tek tek çekip atacağım siteye.

Osiris

Kayıtlı Üye
Bunlarda devamı.Sadece 5'er 5'er yükleyebildiğim için,parça parça oldu mesajlarım.

Osiris

Kayıtlı Üye
Bu son yüklediklerimle 72 kart tamamlanmış oldu.Son 8 kart sanırım diğer evimde kaldı.Bulunca onlarıda yükleyeceğim.

natural

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ilgin için osiris...İnsanları bir dertten kurtardın.Hiç bir forumda yoktu bu.İyi oldu bu.Yabancı sitelerde dahi arıyorlar bunu.
Diğer tarafan mabet yöneticisi arkadaşım eğer insanlar googleda aradığı şeyi sizin sitenizde buluyorsa siteye birdefada girse yardım edilir.Benim idare ettiğim 2 site var ve siz ilk gelmişsiniz şu kadar mesaj atmışsınız gibi ithamlarda bulunmuyorum.osirisin sık sık giremediğini söylemeniz yeterli idi.
Tekrar teşekkür ederim çalışmalarınızda umarım başarılı olursunuz...

mami

Kayıtlı Üye
ben orjinalini binnur sormageçe gittim baktırdım zaten bu kartlar sahtesi olduğu için doğru çıkmaz orjinalleri bilindiği gibi basılmadığından çok doğru çıkıyor orada baktırabilirsiniz

edy

Kayıtlı Üye
Bende var arkadaşlar ben 5 yıldır bu kartlarla bakıyorum M.Ata Nirun tarafından hazırlandı bendeki resimler eski basım bunlarıda beğendim :)

Bu kartların orjinalini nereden bulabiliriz. İnternetten aldım ama asıl basılmış olanı değil bilgilendirebilir misiniz?