Etrafımızda Bir Varlığın Olup Olmadığını Nasıl Anlayabiliriz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Whısper

Kayıtlı Üye
Gereksiz ve bilim kurgu bir bilgi... Tarihte hic bir kimse cinleri gördüğünü söyleyemez... Cinlerin görünüp görünmediği hakkında süphelerim var zaten ...Göründükleri zaman sadece bir kılıf şeklinde gözükürler bu bir hayvan yada insan da olabilir...insanlarin cinlerle olan bağlantısı ise zihinde biter...

XTX

Kayıtlı Üye
ANTARES... paylaşımınızı ilgiyle okudum çok güzel ve net olarak açıklamışsınız saolun... bende onları hiç ummadığım bir anda gördüğüm için yazılarınızı ilgiyle okudum benim gördüğüm ise kızıl renkteydi ve bu korunma dualarıyla rahatlayabildim sizde daha detaylı bilgiler vermişsiniz benim için çok faydalı oldu... teşekkürler emeğinize sağlık.

yasemin

Kayıtlı Üye
Görme konusunda kendimi kapatıyorum ve onlara da söylüyorum. Ses oluyor tabi. Bir de vücutta ürperti tüylerin diken gibi olması. Duaları sevdiklerini söyleyebilirim en azından benim bildiklerim için. Sözünü geçirebilecek kadar bilgi sahibi olmadıkça amatör merakla çağırmamakta fayda var. Hele ezbere dua bilmiyorsanız bence samimi olmamak gerek sonuçta biz insanız ve farklı yaratılmışız.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Etrafımızda bir cin olup olmadıgını anlamak aslında kişiden kişiye degişiklik gösterir ancak bazı belirtiler herkeste aynıdır, erkek arkadaşlar genelde bilirler Küçük tuvalet ihtiyacı sırasında bir titreme gelir vücut resmen sallanır zangırdar işte bu cinnidendir bu sebeple wc ye girmeden önce destur çekip izin istemeli zira sizin onları görmediginiz yerden onlar sizi görebilir.. Ayrıca birden yükselen ateş ve baş agrısıda sebeplerdendir, diger konular zaten malumunuz.. selam ve dua ile

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Birde şu yanlışları saysaydınız keşke, bakın burda yanlış görenler düzeltmeye, eksiklik görenler tamamlamaya çalışmış, sadece eksik yada yanlış lafının bir önemi yok bizler için
Şöyle örnek verebilirim;
Bu iş yemek tarifine benzer, usta bir aşçı asla usta olduğu yemeğin tarifini verirken her zaman onun o değerini kazandığı malzemeyi söylemez eksik verir.
Bu hem onun yararına olur ona muhtaç kılınır. Hemde sizin yararınıza olur.
Çünkü herkez o yemekte ustalaşırsa o yemeğin bir değeri kalmaz.

Açıklamak gerekirse, bu konu cin meselesi olduğu için sanıldığı gibi basit bir iş değildir.
Bir medyum aurasına sahip olmayı gerektirebilir. Ve gerçekten çok zararlı boyutlara çıkabilir. O yüzden eksik bilgileri toparlamayı düşünmüyorum. Üzgünüm. Iyi Forumlar.

Angel777

Kayıtlı Üye
Ben çocukluğumdan bir anı anlatmak istiyorum...Bir yaz akşamı arkadaşlarla bisiklet turnuvası yapıyorduk..Ben ve bir arkadaşım onlardan ayrılmlş yalnız sürüyoduk...Birden ben parlak,gümüş bir şeyin yanımızdan geçtiğini,hatta arkadaşıma çarptığını gördüm.Her şey sadece 1 saniyede olup bitti..ve o anda,onun bisikleti devrildi...olup-biteni ona anlattıkdan sonra bütün gün kendime gelemedim...O cin miydi???

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben çocukluğumdan bir anı anlatmak istiyorum...Bir yaz akşamı arkadaşlarla bisiklet turnuvası yapıyorduk..Ben ve bir arkadaşım onlardan ayrılmlş yalnız sürüyoduk...Birden ben parlak,gümüş bir şeyin yanımızdan geçtiğini,hatta arkadaşıma çarptığını gördüm.Her şey sadece 1 saniyede olup bitti..ve o anda,onun bisikleti devrildi...olup-biteni ona anlattıkdan sonra bütün gün kendime gelemedim...O cin miydi???
Degildi diyeyim.. Cin insana gelip çarpmaz; farz edelim çarptı bisiklet devrilmez, oluşan enerji akımıyla yanar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...