Varlıklar En Çok Neyi Sever?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necromancer

Kayıtlı Üye
Bende sevdikleri şey olarak genelde parayı çok sevdiklerini duymuştum.?

İşlem yapanlar genelde varlıkların parayı ,sigarayı sevdiklerinden bu yüzden de bunların karşılanması gerektiğini ve işlemini yapmazlar bunlarla ödüllendirmezsen diye duymuştum bir arkadaşımdan.

Doğrumudur ?
Sigarayı içmezler fakat sigarayı içen insanın yaydığı kötü kokulardan hoşlanırlar.Para konusuna gelince ilk defa senden duyuyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bende sevdikleri şey olarak genelde parayı çok sevdiklerini duymuştum.?

İşlem yapanlar genelde varlıkların parayı ,sigarayı sevdiklerinden bu yüzden de bunların karşılanması gerektiğini ve işlemini yapmazlar bunlarla ödüllendirmezsen diye duymuştum bir arkadaşımdan.

Doğrumudur ?
Para kavramı onlar için harcama gerekliligi için degil, zaten bizim para birimlerimiz onlara uymaz, onların bizden aldıkları paranın altının gümüşün sebebi bir tür kendi aralarında ki üstünlüktür, apolettir.. Kendi aralarında ki rütbedir.. Genelde bir işte kullanıldıkları zaman altın gümüş vs isterler bunu alıp özel yerlerde saklarlar, bu onların ne kadar işte ve nasıl görevlerde çalıştıklarını gösteren bir durumdur ve bu durum onlar arasında üstünlük sebebidir... Tıpkı kupa kazanan takımların müzeleri ve üstünlügü gibi...

repece

Kayıtlı Üye
Sigara dumanını çok sevdikleri garanti çünkü medyumların çoğu sigara yakmadan bakıma geçmez.Hazineleri sahiplenmeleride harcayamacakları maddiyatı sahiplenmelerinden belli yani.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sigara dumanını çok sevdikleri garanti çünkü medyumların çoğu sigara yakmadan bakıma geçmez.Hazineleri sahiplenmeleride harcayamacakları maddiyatı sahiplenmelerinden belli yani.
Evet haklısınız, para yada hazine onlar için alışveriş metası degildir, onların zaten kullandıkları para birimi ve materyali çok daha farklıdır.. Saklı hazineler, kaybolan eşyalar, hadimlere verilen para altın gümüşler, verilen sunaklar vs hep kendi aralarında ki üstünlügün göstergesi rütbesidir... Bir cinin ne kadar çok altını varsa o derece güçlü, çalışkan, görevlendirilen birisi oldugunun işaretidir...

repece

Kayıtlı Üye
Eskiden düşünmüş bulamamıştım bunlar neden insan hazinelerini sahiplenirler onlar için geçmez bizim para harcayamazlar yiyemezler çok haset olduklarını düşünmüştüm yani , insanlara kalacağına bize kalsın gibisinden.

Eh biraz insanlara benzeyen yönleri varmış o zaman.paraya göre rütbe yani.Para kimdeyse ağa paşada o bizlerl pek fark yokmuş yani.:))Az değil bunlarda.

kıss1

Banlı Kullanıcı
ya nakadarda safsınız cinler ne parayı normal olarak severler nede aralarında üstünlük sağlamak için asıl parayı seven cinlerin parayı sevdiğini onun için para alması gerektiğini söyleyen safsatanlardır onun amacı parayı bir şekilde koparmaktır yoksa elin cini napsın bizim kirli parayı tövbe YA RABBİ tövbe

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, cinler tenha yerleri seçer kısmı artık hikaye oldu, metropolitlerin en kalabalık yerlerinde de yaşayabilirler, Kudsi dine inanları hariç diğerleri pis yerleri sever. Destur demek cinden izin almaktır, o varlığa müsaade ediniz burada işim var demektir, soğan kabukları bir çok cin için simya yolu ile altına çevrilebilir bu sebeple soğan kabuklarını dışarı bırakmak en iyisidir.

Dogruluk Payı Varmı Denedin Altın Oldumu Gerçekten Oluyorsa Bende Deneyecegim.:cheers2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...