medyumluk için insiliye çalışması 5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
Söylememesi sanırım daha iyi olur. Kendini hazır hissedenler zaten almalı bu uyumlamayı diğer arkadaşların da dediği gibi..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
nasıl yani diye sorarsan açıklama yaparım bilinç altınız etkilenir.

daha önce defalarda dediğim gibi saf evrensel enerjidir korkacağınız bişey yok. kötü bişey olmayacak. fiziksel tepkilerden bahsediyorum o kadar endişeni ve korkunu anlıyorum ama merak etme çok keyiflidir. korkma rahatına bak yarım saat keyifli rahat bir zaman geçireceğini düşün yeter. size zarar verecek hiç bir uygulamayı yapmam merak etmeyin .

Bump: nasıl yani diye sorarsan açıklama yaparım bilinç altınız etkilenir.

daha önce defalarda dediğim gibi saf evrensel enerjidir korkacağınız bişey yok. kötü bişey olmayacak. fiziksel tepkilerden bahsediyorum o kadar endişeni ve korkunu anlıyorum ama merak etme çok keyiflidir. korkma rahatına bak yarım saat keyifli rahat bir zaman geçireceğini düşün yeter. size zarar verecek hiç bir uygulamayı yapmam merak etmeyin .

azrael

Kayıtlı Üye
Elektronik cihazlar fişten çıkarılacak. Laptop tamamen kapatılmalı mıdır?

mecra

Kayıtlı Üye
neyse gorup oğrenecegiz:S son 7 dakika...

Bump: neyse gorup oğrenecegiz:S son 7 dakika...

origanum

Yönetici
Korkmayın sandığınız gibi birşey olmayacak:)
Rahat olun.

gulerezan

Kayıtlı Üye
Olmaz böyle bir aksilik yaa. İnsiliyeye çeyrek kala misafir geldi üffffffff
tekrarlama söz konusu olabilir mi urum, lütfeeen....

origanum

Yönetici
Olmaz böyle bir aksilik yaa. İnsiliye çeyrek kala misafir geldi üffffffff
tekrarlama söz konusu olabilir mi urum, lütfeeen....

Hakikaten aksilik olmuş, geceyarısı vampir gibi misafir mi gelirmiş hiç. Keşke o an söyleseydiniz bir yöntem verirdim hemen giderlerdi. Kısmet bir dahakineymiş, üzülmeyin, sağlık olsun.

gulerezan

Kayıtlı Üye
Hakikaten aksilik olmuş, geceyarısı vampir gibi misafir mi gelirmiş hiç. Keşke o an söyleseydiniz bir yöntem verirdim hemen giderlerdi. Kısmet bir dahakineymiş, üzülmeyin, sağlık olsun.
Ahh ahh nerden bilebilirdim ki. Ben de şaşkın şaşkın kaldım öyle.. Şu yöntemi siz yine de verin yine de bakarsınız lazım olur, bir dahaki sefere hazırda bulunsun neme lazım:p

origanum

Yönetici
Özelden mesajla bildirdim, burası yeri değil bu konunun. Ama o anda haberim olsaydı kaçırmamanız adına size yapardım bu uygulamayı.

gulerezan

Kayıtlı Üye
Özelden mesajla bildirdim, burası yeri değil bu konunun. Ama o anda haberim olsaydı kaçırmamanız adına size yapardım bu uygulamayı.

Teşekkür ederim ilginiz için. Bilemezdim ki bu konuda yardım edebileceğinizi. Naapalım sağlık olsun diyelim artık...

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Kıl payı çalışmayı kaçırdım ya :) tekrarı inşallah erken olur...

Bump: Yazmayı unuttum kusura bakmayın. Toplu halde özel mesaj atarsanız insiliye çalışmaları için çok güzel olur. Sürekli kaçırıyorum...

Bump: Yazmayı unuttum kusura bakmayın. Toplu halde özel mesaj atarsanız insiliye çalışmaları için çok güzel olur. Sürekli kaçırıyorum...

origanum

Yönetici
Kıl payı çalışmayı kaçırdım ya :) tekrarı inşallah erken olur...

Tüm üyelerimiz bu konuda insiliye olmak istemeyebilirler. İlgilenen arkadaşların takip etmesi gerekmektedir. Eğer bu konu ile çok ilgileniyor ve değerini hakkıyla verebileceklerse unutmaları da söz konusu değildir normalde.
Tüm kaçıran üyelerimizi ileride duyurulacak olan yeni insiliyelerimize bekleriz. Sitemizden ayrılmayın.

çakram

Kayıtlı Üye
[anne adı menşüre kendi adımm emine valla yeniyim özel mj olayını beceremedim sanrım ama medyumluk 5

origanum

Yönetici
[anne adı menşüre kendi adımm emine valla yeniyim özel mj olayını beceremedim sanrım ama medyumluk 5

Bu çalışmanın tarihi çoktan geçti, özel bilgilerinizi buradan açık açık vermeyin. Yeni çalışma yapılacağı zaman insiliye takvimi adlı bölümden duyurulacaktır, takip edin. Şu an için planlanmış bir çalışma bulunmamaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...