medyumluk için insiliye çalışması 5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
:) inşallah.. Tekrar teşekkürler origanum..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
medyumluk isniliyesi ile ilgili daha önce açılan konuların içinde bu sorular sorulmuş cevap verilmişitir. herdefasında yeniden yeniden açıklama yapamam 5. çalışma bu okuyun öğrenin

Bump: medyumluk isniliyesi ile ilgili daha önce açılan konuların içinde bu sorular sorulmuş cevap verilmişitir. herdefasında yeniden yeniden açıklama yapamam 5. çalışma bu okuyun öğrenin

Osiris

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar inisiye bu akşam,heyecan varmı heyecan =)

mecra

Kayıtlı Üye
evet ne yalan soyleyeyim çok heyecanlıyım çünkü ilk defa böyle bir çalışmaya katılacağım;))

kuzucuk

Banlı Kullanıcı
çok merak ediyorum ya şimdiden bekliyorum yolladım ismimi gitti mi acaba

Doganay

Kayıtlı Üye
Çalışma bu gece saat 23:00 de
Hatırlatma amaçlı söylüyorum. Urum'un yazdıklarını iyice gözden geçirin çalışma anında ne yapıcam ne olacak diye kafanız karışmasın.

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
Birşey soracağım diyelim ben saat :23.00 de alamadım işim çıktı birşey oldu
saat :23.00 yada 24:00 de yine dediklerini yapsam zikir çeksem uyumlama olur mu? Yoksa o anda mı almam lazım..

teşekkürler

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
birşey soracğaım diyelim ben saat :23.00 de alamadım işim çıktı bişi oldu
saat :23.00 yada 24:00 de yine dedikleriin yapsam zikir çeksem uyumlama olurmu? yoksa o andamı almam lazım..

teşekkürler

Genelde inisiyasyonlar sırasında o enerjiye uyumlanma sürecini sağlıklı yaşamanız için dinlenir pozisyonda ve kalbiniz ve benliğiniz açık bir şekilde beklemeniz iyi olur. Çünkü o sırada enerjitik olarak değişim içinde olacaksınız. Bunun üzerinizde olumsuz etkisi olmasa da frekans değişikliği bir şekilde size yansıyacaktır. Hem enerjiyi sağlıklı algılayabilmeniz ve hem fiziksel hem astral-enerji bedenlerinizde olabilecek değişim için sadece buna kanalize olmanız faydalıdır. Enerji uyumlamalarından sonra kişilerde bazı ufak tefek sıkıntılar da yaşanabilir buna da hazırlıklı olmakta fayda vardır. Reiki uyumlamamdan sonra 1 ay kulak problemi, halsizlik vb. sıkıntılar çekmiştim. Enerjiler bir şekilde tüm ilgili bedenlerde çalışacaktır bu da haliyle o bedenlerdeki tıkanıklıklardan tutunda çalışma prensibine bağlı olarak çeşitli düzenlemeler yapacağından bu süreçte bazı şeyler yaşanması mümkündür. Kundalini enerjisinde uyuyup kalmıştım örneğin.

Ancak işiniz var ise kendinizi "... gün ve tarihte ... saatte .... kişiden tarafıma gönderilecek .... enerjisine kalbimi ve benliğimi açıyorum ve tarafıma gönderilen .... enerjisini almaya niyet ediyorum" diyerek niyet de edebilirsiniz. İnisiyasyon sırasında ne yapılacağı ilk mesajda sanırım Sn. Urum tarafından da yazılmıştı.

Ancak bu enerjinin gücü konusunda çok net bilgi sahibi olmadığım için bu şekilde bir niyetle enerjiyi kabul ederek uyumlama sırasında aktivite yapabilir misiniz emin değilim? Arakadşlar konuyla ilgili mesajıma dair fikir vereceklerdir diye düşünüyorum.

Syg.

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
evet sıkıntıları hazırım
1.5 ay önce uusi reiki 1 uyumlanmıştım
ayak ağrım artmıştı mesela..
Halsizlik oluyordu. Okulda derslerde sorun oluyordu :)
bakalım.. Yarın da sınavım var. İnşallah falza olumsuz bir etkisi olmaz.

origanum

Yönetici
Bugünkü çalışma için saat tam 23:00 de belirtildiği şekilde hazır olmalısınız. Yoksa kaçırırsınız. Kundalini reiki uyumlaması alırken uyuyabilirsiniz sorun olmaz orada. Gerçi adım adım her çakranızda enerjinin dolaştığını hissederken nasıl uyurlar anlamam ama uyuyanlar olabiliyor. Fakat bu akşam alıcılarınızı tamamen açın ve urumun dediklerini aynen yerine getirin.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim verdiğniz bilglier için
evet sıkıntıları hazırım
1.5 ay önce uusi reiki 1 uyumlanmıştım
ayak ağrım artmıştı mesela..
halsilzik oluyordu. okulda derslerde sorun oluyordu :)
bakalım.. yarında sınavım var. inş falza olumsuz bir etkisi olmaz.

Umarım...
Şöyle sanırım çok kişinin endişesi bu enerji ile alınacak yetinin bize ne getireceği konusunda belirsizlik içinde olmamız. Haliyle adı "medyum"luk olunca bir çok konuyu kapsaması hepimizde bir endişeye sebep oldu. "Acaba bunu istiyor muyum" diye bir kaç kez düşündüm. Bazı sorumlulukları kaldırmaya hazır değilsek bunu almak ne derece doğru diye düşünmek lazım. Hani insanlar 3. gözlerinin açılmasını isterler ama bunu kaldırıp kaldıramayacaklarını hiç düşünmezler. Bazı şeylere sahip olduğunuz zaman bunun sorumluluğunu da kabul etmiş oluyorsunuz. Bununla yaşamak iyi mi olacak, sorunlu mu olacak sorularına da hazırlıklı olmak lazım.
Kendimize ve evrene güvenelim gerisi gelir. kendi gücümüzün farkında olalım, kendimizi korumasını bilelim ve safhımızı belirleyelim.

Syg.

gözde

Kayıtlı Üye
Birşey soracağım bütün ışıkları kapatacağım hiçbir elektronik cihazın ışığı olmayacak fakat karanlık fobim var bir tane mum yaksam olur mu?

Bump: biri bana çok acil cevap versin...

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
bişi sorucam bütün ışıkları kapatıcam hiçbir elektronik cihazın ışığı olmayacak fakat karanlık fobim var birtane mum yaksam olur mu?

Olur elbette. Siz enerjiyi almaya niyetli olun yeter ki.

Elektronik aletler ve elektrik enerjisi bir frekans yaydıkları için enerjinin alımı üzerinde etki edebilirler. Cep telefonu çaldığından TV yayınlarının ya da bilgisayar ekranlarının bozulmasını düşünün örneğin.

Syg.

gözde

Kayıtlı Üye
Lütfen çok az kaldı... Rica ediyorum biriniz yardımcı olun bu konu hakkında

Bump: Lütfen çok az kaldı... Rica ediyorum biriniz yardımcı olun bu konu hakkında

Bump: gizlimabet perisi çok teşekkür ederim. Kolay gelsin sana da ilk denemem olacak çok heyecanlıyım umarım iyi geçer.. Başarılar hepimize

Bump: gizlimabet perisi çok teşekkür ederim. Kolay gelsin sana da ilk denemem olacak çok heyecanlıyım umarım iyi geçer.. Başarılar hepimize

dilberhala

Kayıtlı Üye
tüm ışıklar kapalı mum yakılmayacak

çalışmaya 28 katılan var
24 tane bayan
4 tane bay

çalışmaya 20 dakika kaldı kolay gelsin

gözde

Kayıtlı Üye
Teşekkürler dilberhala.. Ama çok korkuyorum, heyecanlıyım daha doğrusu, bir de ilk olduğu için sanırım..

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
tamam ben de sorunlarımı hallettim katılıyorum uyumlamaya :)

Bump:
tüm ışıklar kapalı mum yakılmayacak

çalışmaya 28 katılan var
24 tane bayan
4 tane bay

çalışmaya 20 dakika kaldı kolay gelsin

bu arada dilber hala benim adım beycan
ben erkeğim
bazıları bayan zannediyor beni baştan söyleyeyim dedim :D
erkeğim yani karışıklık olmasın :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışmadan sonra herşey olabilir bilinç altı elkilenmesin diye bilgi vermiyorum deneyimlerinizi anlatacağınız bölümde bunları tartışırız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...