Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bir açılımın
Karşılaşılacak Engeller' hanesine -kupaların altılısı-geldiğinde bunu nasıl yorumlayabilirim ki ? Kart genel olarak çok pozitif, içinde engelle dair hiç bir şey yok.:/

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Eski sevgilimin hala aklında miyim diye sordum
1.kart ben :6li degnek (Atin üzerindeki ben ve kafamda taç var.ladyim .elimde ise degnek lordumun tacı.Hala aklımda oldugunu gosteriyor bekledigimi

2.kart : O : Para kralı ( buna yorum yapamadım
3.kart : durum = Aziz kartı ( Aziz kartı baglılik kartı demekti.Ve burcu boğa.Ben boğa burcuyum ve hala aklinda olduğumu aklında oldugum icin yeni bir hayat kuramadiğini hala evlenmedigini ve bana hala bagli oldugunu dusundum.

sizce de nedir durum ben yanliş mi yorumladım

Eski sevgilimin bana hala sevgisi var mi diye sordum
1.kart Ben: kupa kiralicesi
2.:O imparotice
durum : 2li kilic cikti
buna nasıl yorum yapicagimi bilemedim.1.kart apaçik ortaya koymuş.

yorumlar misiniz ?

Eski sevgilimin hala aklında miyim diye sordum
1.kart ben :6li degnek .Hala aklımda oldugunu gosteriyor bekledigimi
2.kart : O : Para kralı ( buna yorum yapamadım
3.kart : durum = Aziz kartı ( Aziz kartı baglılik kartı demekti.Ve burcu boğa.Ben boğa burcuyum ve hala aklinda olduğumu aklında oldugum icin yeni bir hayat kuramadiğini hala evlenmedigini ve bana hala bagli oldugunu dusundum

2.soru olarak da bana hala sevgisi var mi diye sordum
ben : 1.kart kupa kralicesi çikti. ( halimi en iyi yansitan kart bu )
O 2.kart imparatorice cikti. ( bu kartta kafam karişti hem hala beni seviyor diye dusundum ilk ama 2. olarak benden önceki sevgilisini dusundum.cunku bu kart onu resmediyor sanki resimdeki kadina cok benziyor ve onun burcunu yansitiyor yoksa ben pranyoksami dusundum.ya da baskasi mi var artık seklinde bir kart mi ?
Durum 3.kart = 2li kilic yine burda kfam karisik duygularini bastiriyor kararsiz karar veremiyor akilla duygu arasinda mi ya da baskasiyla brnim aramda mi ya ya da ne bilemedim
Yorumlar misiniz kafam çok karıştı ?

4

43887

Sn üyelerimiz açılan konuyu yanlış anladınız sanırım. Çalışma ortak bir çalışmadır. Sadece açılımı yapıp sorular soruluyor, bir cümle yazıp yada kartın kitap anlamını yazıp yorum isteniyor. Bu düşünce ile üst üste bir sürü açılım yapılmış. Amaç bakımınızı geliştirmek ilerlemenize yardımcı olmak. Diğer türlü istenen fal bakıma giriyor. Bu tür mesajlarda sorularınız açıkta kalır yanıtlanmaz. Lütfen biraz daha özen gösterelim. Sevgi ve ışıkla.

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Sn üyelerimiz açılan konuyu yanlış anladınız sanırım. Çalışma ortak bir çalışmadır. Sadece açılımı yapıp sorular soruluyor, bir cümle yazıp yada kartın kitap anlamını yazıp yorum isteniyor. Bu düşünce ile üst üste bir sürü açılım yapılmış. Amaç bakımınızı geliştirmek ilerlemenize yardımcı olmak. Diğer türlü istenen fal bakıma giriyor. Bu tür mesajlarda sorularınız açıkta kalır yanıtlanmaz. Lütfen biraz daha özen gösterelim. Sevgi ve ışıkla.

Ben oyle yapmistım yorumlayarak.Keşke cevap verseydiniz 1 gundür beklemiştim belki ögrenebilmem için yardımci olan olur diye

4

43887

Ben oyle yapmistım yorumlayarak.Keşke cevap verseydiniz 1 gundür beklemiştim belki ögrenebilmem için yardımci olan olur diye

Yaptığınız açılımda yorumunuzu tekrar incelemenizi öneririm. Yorum yapamadığınızı cümleleriniz de dile getirmişsiniz . Uyarıda da dile getirdim. Konunun açılış amacı ilk önce bakımcımın yorumu yanlış yorumlarda ise ilgili kişinin yorumu. Karşılıklı fikir alışverişi bir nevi.

Anosia

Kayıtlı Üye
"Tezim hakkında X hocamla konuşmayı denemeli miyim?" diye bir soru yönelttim kartlarıma. Sırasıyla, Azize - Ölüm - Kılıç Altılısı açıldı.
Azize kartı bana konuşmaktan korkmamam gerektiğini, karşımdakinin düşündüğümden daha anlayışlı olduğunu söylerken, Ölüm bana bu konuşmayla birlikte fikirlerimin tamamen değişeceğini, yeni bir başlangıca ilerlemem gerektiğini söylüyor. Kılıç Altılısı kafamı çok karıştırdı, tezden vazgeçmem gerektiğini mi yoksa tezimin iyi sonuçlanmayacağını mı söylüyor onu kestiremedim ve üstüne bir kart daha çektim, gelen kart ise Tılsım Dörtlüsü idi. Ancak Tılsım Dörtlüsü kafamı daha çok karıştırdı (tarotta en sevmediğim karttır zaten), daha fazla saçmalamayayım diye orada bıraktım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar tarıtta yeniyim 2 aydır destem var ve çevreme baktıklarım çıktı sadece kendimde tıkanıyorum hissedemiyorum pek ama torum geliştirmek adına buradayım kendime şuanda 3kart açtım sorum şuydu ayrı olduğum erkek arkadaşım bana geri dönecekmi diye sordum;Kupa şovalyesi,Aşıklar ve Dünya kartları düz açıldı bu erkek su grubu zaten akrep erkeği Kupa şovalyeside su grubu erkeğidir bana bir teklif yada bir hediye vb.geleceğini,aşıklar kartıyla ikimizinde aşık olduğunu ve dünya kartıda bu ilişkinin güzel olcağını söylüyor yanıldığım yerleri lütfen düzeltin!Bu kişi geri gelirse bu ilişki nreye doğru gider diye sorduğumda ise; Şu kartlar açıldı: Kupa ikilisi düz,para onlusı ters,Kılıç ası düz;Birbirimize ya fikir alışverişi yada birbirimizin ruh eşi olduğumuzu düşündürdü bana ve para onlusu da kılıç ası düz geldiği için birimiz evlikil kalabalık bolluk aile isterken diğerimiz burada sert ve keskin bir konuşma yapacak kılıç asının üstüne devam edecekmi bu ilişki diye tek kart seçtim;Kılıç dörtlüsü açıldı yani evliliğe diretirse birimiz diğerimiz bu ilişkiyi bitirecek yardımcı olurmusunuz lütfen nasılım kendime objektif bakabiliyormuyum?fikirlerinizi almak istiyorum:))

Nesaenys

Kayıtlı Üye
Geçmiş Kupa Dörtlüsü
Şimdi Ters Tılsım Sekizlisi
Gelecek Ermiş

Kupa Dörtlüsü. Geçmişte bıkkınlık ve motivasyon eksikliği. Yakın geçmişte eski bir arkadaşımla duygusal yakınlığım oldu ama sonradan kendisiyle iletişimimi kopardım. Aynı dönem görücü usulü bir evlilik gündeme geldi. O kişiyle de görüşmeyi reddettim hayat görüşlerimiz uyuşmadığı için.

Ters Tılsım Sekizlisi. Bunu anlamlandıramadım. Yorumlar için Tarotika 'ya bakıyorum genelde. Gelgelelim Ters Tılsım Sekizlisi için anahtar kelimeler Tarotika sayfasında yok. Sadece dün bir mülakata girdim. Soruları doğru cevapladım ama komisyon yüzüme bakmadı bile.

Ermiş. Maneviyata içselliğe yöneliş. Tepeden birinden gelecek tavsiye. Bilgeliğe ulaşmak tecrübe edinmek. Yalnızlık. Sanırım bu iş de olmayacak ve yine içime kapanacağım.

Nesaenys

Kayıtlı Üye
Geçmiş Ters Joker: Geçmişte potansiyelin farkına varamama, belirsizlik, kararsızlık durumu. Plansız bir yaşam.
Şimdi Ters Ölüm Değişime direnmek, geçmişin kapatılamaması, inkar etmek. İyi de yaşamımda yenilik yok ki onu kabulleneyim veya inkar edeyim.
Gelecek yine Ermiş

bambina1

Kayıtlı Üye
arkadaslar aynı kisi icin farklı zamanlarda 3lu acilim yaptım ve iki acilimda da aynı kartlar cıktı, sorum ne dusunuyor neden adım atmıyordu
tılsım4lusu-degnek 5lisi- denge
ilk acilimda -bikac hafta once- denge tersken simdi duz acildi
bu kisiyle gorusurken mesafelerin girmesiyle soguduk gibi ve kendisi biraz utangac adım atmaktan cekinen biri...
ben soyle yorumladım; benim icin rekabet etmesi gerektigini, benim baskalarıyla oldugumu dusunuyor ve elinde olanı da kaybetmekten reddedilmekten korktugu icin adım atmıyor...ama denge neden tersten duze dondu bunu yorumlayamadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim

Anosia

Kayıtlı Üye
Bu sefer tarota sorduğum soru iki așamalıydı. "X kişisini ararsam ne olur?" dedim ve 3 kart çektim; sırasıyla Değnek Ikilisi, Imparatoriçe ve Kupa Onlusu açıldı. "X'in beni aramasını beklersem ne olur?" diye sordum; Tılsım Üçlüsü, Kule ve Değnek Kralı geldi bu sefer. Açılan kartların hepsi düz bu arada. Ben de dedim ki, ben bu adamı ararsam en azından kafa karıșıklığım ortadan kalkar, düșüncelerim biraz daha netleșir, hatta beklediğimden iyi sonuçlanabilir ama ben onu beklersem onun kafa karıșıklığı iyice artabilir, araya üçüncü kișiler girebilir ve bunun da onun adına yıkıcı sonuçları olabilir. Ama bir sonuca bağlayamadım çünkü her zaman olduğu gibi saraylı kartlarda tıkandım yine. Ama tarot bile bana "seviyorsan git konuş bence" dedi ya, hala șașkınım. :D
Yardımlarınıza muhtacım arkadașlar, neredeyse 3 haftadır yemeden içmeden kesildim bu mesele yüzünden.

Gecemsi

Kayıtlı Üye
X kişi bana dönücek mi diye sordum. Sırasıyla kılıç şövalyesi kupa kraliçesi ve tılsım onlusu çıktı.Ve yorumlayamadım.bir sürü ses çıktı. Kupa kraliçesi bura başka bir kadın mı var diyor yoksa gelmeye ramak mı kaldı diyor sizce

Duskielle

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşım destesini yeni edindi ben de artık bakmıyorum kartlarimi elden çıkardım ama hayatıma biri girecek mi diye sormuş çıkan kartlar sırasıyla deli, kupa kralı, değnek ası ve kılıç üçlüsü. Kılıç uclusunu görünce üstüne kart secmesini söyledim iki kart seçmiş bunlar da kule ve buyucu kartı. Ben ilk gelen kartlardan kesinlikle biri ile tanisacagini ve bir ilişkiye başlayacağına yorumladim kılıç uclusunden de anlaşılacağı üzere sonu pek guzel bitmeyecek gibi gözüküyor. Ancak bunu da şöyle yorumladim ilişkiye başladıktan sonra yeni biri ile tanışacak ve süregelen ilişki ile bu yeni kişi arasinda seçim yapmak zorunda kalacak seçim ne olursa olsun büyük bir acı ve kamp kırıklığı bekliyor. Böyle yorumladim ama doğru mu bilmiyorum. O yüzden buradan da sormak istedim

taroh

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşım destesini yeni edindi ben de artık bakmıyorum kartlarimi elden çıkardım ama hayatıma biri girecek mi diye sormuş çıkan kartlar sırasıyla deli, kupa kralı, değnek ası ve kılıç üçlüsü. Kılıç uclusunu görünce üstüne kart secmesini söyledim iki kart seçmiş bunlar da kule ve buyucu kartı. Ben ilk gelen kartlardan kesinlikle biri ile tanisacagini ve bir ilişkiye başlayacağına yorumladim kılıç uclusunden de anlaşılacağı üzere sonu pek guzel bitmeyecek gibi gözüküyor. Ancak bunu da şöyle yorumladim ilişkiye başladıktan sonra yeni biri ile tanışacak ve süregelen ilişki ile bu yeni kişi arasinda seçim yapmak zorunda kalacak seçim ne olursa olsun büyük bir acı ve kamp kırıklığı bekliyor. Böyle yorumladim ama doğru mu bilmiyorum. O yüzden buradan da sormak istedim
Ben kartları dediğinizde şunu hissettim.bir ilişki için cahilce. Hamlelerde bulunacak ilişki merak eden kişi baştan duygusal alış verişten de hoşlanabilir fakat sonrasında ilişki maddileşecek sonra mantık ilişkisine dönecek bu mantık da. Karşıdakinin. İşine geldiği mantık. Olacağı için ilişkide yıkım ve aldatma görünüyor

Duskielle

Kayıtlı Üye
Ben kartları dediğinizde şunu hissettim.bir ilişki için cahilce. Hamlelerde bulunacak ilişki merak eden kişi baştan duygusal alış verişten de hoşlanabilir fakat sonrasında ilişki maddileşecek sonra mantık ilişkisine dönecek bu mantık da. Karşıdakinin. İşine geldiği mantık. Olacağı için ilişkide yıkım ve aldatma görünüyor
Teşekkürler yorumunuz için.

Fehu

Kayıtlı Üye
20190527_112500.jpg
Yaklaşık 2 yıldır sadece kitapta yazılanlara bağlı kalarak açıp duruyorum ve yalnızca her kartin anlamını okuyorum. Burada sınavı kazanacak miyim diye sordum. 5. ve 6.karttan hiçbir şey anlamadim :) ama son kart sanırım olumlu sonuçlar doğuracağını söylüyor :)

Anosia

Kayıtlı Üye
Basliga kimse bakmiyor farkindayim ama yine de bir umut yazacagim.
Bir kisi hakkinda sordugum sorularda inatla ve israrla degnek kralicesi geliyor. Hic sektirmeden, o kisiyle alakali ne sorarsam sorayim.
Mesela bugun "X beni ozluyor mu?" dedim, sirasiyla Joker, Kilic 8 ve Degnek Kralicesi cikti. "X beni ne zaman arayacak?" dedim, Degnek 4, Degnek kralicesi ve Kupa 10 cikti. Kartlarin hepsi duz bu arada.
Bu kisi beni ozluyor anladim, beni yakinda arayacak onu da anladim, ama degnek kralicesini anlamiyorum, bundan oncesinde de defalarca cikmasina ragmen. Sizce neyi gostermeye calisiyor?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ruhsal olarak ne durumdayım yeteneklerim neler diye sorduğum destem, geçmişte düz ermiş, şimdi de tılsım dörtlüsü ters ve azize açtı
Ben diyorum ki bu kişi yani ben geçmişte elinde bir fener olan ruhsal olarak yolunu bulabilmiş ama şuan biraz maddeye saplantılı dahası paraya biraz cimri biri. Geleceğinden bilinçaltının gücünü tekrar uyandıracak gözüküyor ama sanki hep zamanlama hataları yapıyor herkes onla ilgilensin işi gücü bırakıp en güçlü en yetenekli o olsun istiyor
O yüzden değişim hayatına giremiyor

Lütfen özellikle @yule adminden bu konuya engin tecrübelerini aktarmasını istiyorum. Biz acemi okuyucular için bir zamanlar burası bulunmaz bir nimetti ama şimdi kimse bakmıyor :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ruhsal olarak ne durumdayım yeteneklerim neler diye sorduğum destem, geçmişte düz ermiş, şimdi de tılsım dörtlüsü ters ve azize açtı
Ben diyorum ki bu kişi yani ben geçmişte elinde bir fener olan ruhsal olarak yolunu bulabilmiş ama şuan biraz maddeye saplantılı dahası paraya biraz cimri biri. Geleceğinden bilinçaltının gücünü tekrar uyandıracak gözüküyor ama sanki hep zamanlama hataları yapıyor herkes onla ilgilensin işi gücü bırakıp en güçlü en yetenekli o olsun istiyor
O yüzden değişim hayatına giremiyor

Lütfen özellikle @yule adminden bu konuya engin tecrübelerini aktarmasını istiyorum. Biz acemi okuyucular için bir zamanlar burası bulunmaz bir nimetti ama şimdi kimse bakmıyor :(

destenize iki soru soramazsınız.

ruhsal olarak ne durumdayıma desteniz psikolojik olarak geçmiş yaşam mı yoksa başka bir şeye mi cevap verecek soru şekliniz hatalı. tarot engin bir bilgiye sahiptir. bu yüzden detaylı soru sormanız gerekir.

yetenek kelimesi de aynı şekilde çok genel.

amacınız psişik yeteneğinizi sormak ise psişik kelimesini eklemeniz gerekir gibi.