Herkese merhabalar tarıtta yeniyim 2 aydır destem var ve çevreme baktıklarım çıktı sadece kendimde tıkanıyorum hissedemiyorum pek ama torum geliştirmek adına buradayım kendime şuanda 3kart açtım sorum şuydu ayrı olduğum erkek arkadaşım bana geri dönecekmi diye sordum;Kupa şovalyesi,Aşıklar ve Dünya kartları düz açıldı bu erkek su grubu zaten akrep erkeği Kupa şovalyeside su grubu erkeğidir bana bir teklif yada bir hediye vb.geleceğini,aşıklar kartıyla ikimizinde aşık olduğunu ve dünya kartıda bu ilişkinin güzel olcağını söylüyor yanıldığım yerleri lütfen düzeltin!Bu kişi geri gelirse bu ilişki nreye doğru gider diye sorduğumda ise; Şu kartlar açıldı: Kupa ikilisi düz,para onlusı ters,Kılıç ası düz;Birbirimize ya fikir alışverişi yada birbirimizin ruh eşi olduğumuzu düşündürdü bana ve para onlusu da kılıç ası düz geldiği için birimiz evlikil kalabalık bolluk aile isterken diğerimiz burada sert ve keskin bir konuşma yapacak kılıç asının üstüne devam edecekmi bu ilişki diye tek kart seçtim;Kılıç dörtlüsü açıldı yani evliliğe diretirse birimiz diğerimiz bu ilişkiyi bitirecek yardımcı olurmusunuz lütfen nasılım kendime objektif bakabiliyormuyum?fikirlerinizi almak istiyorum)