Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

Anosia

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Uzun zamandan sonra bugün ilk defa bir açılım yapma cesareti bulabildim kendimde. Yönelttiğim soru şu anki işimle ilgiliydi ve 3 kart çektim. Açılan kartlar ise;
1. Asılan
2. Kupa Onlusu
3. Adalet idi.
Benim Yorumum: İşimde şu anki durumum bir süre daha devam edecek, değişmeyecek (Asılan), ama önümüzdeki günlerde kendimi daha rahat, daha güvende hissedeceğim (Kupa Onlusu), hatta planladığımdan daha uzun bir süre boyunca burada çalışmaya devam edebilirim, belki daha yüksek bir konuma gelebilirim (Adalet).

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba benim sorum şu an nişanlı olan eski erkek arkdsm evelenbilcek mi o kişiyle.
Kartlar: para 4lusu kılıc 2 lisi degnek 3lusu kilic kralicesi kupa 6 lisi aşıkar yıkılan kule
Ben genelde 7 kart seçiyorum daha sonuç odaklı gibi geliyor
Yorumum :suan bu ilişkiyi herne kadR korumaya çalışıyorlarsada bir tarafta kararsızlık hüküm sürüyor erkegin bir karar vermeye çalışmasında kızın baskıcı rolü var benim yorumum bu fakat eskiye özlem ve yıkılan kule nedir o kısmı birlestiremedim. Bu arada daha önce bunlar nisanlanir ise neler olur diye bir açılım yapmıştım siz bana eskiye özlem duyulacak ve ilişki bitirilecek eski heyecanını yitirecek demiştiniz. Bu açılım için de yardımınızı bekliyorum. Sevgiler

berfin92

Kayıtlı Üye
Merhaba.uzun süredir kafami kurcalayan iki sorun var açılım yapıp kendimden iyi bilene danışmak istiyordum şuan fırsatım oldu.Birincisi ayrılıp barışmalarla uzun yıllar süren şuan bitmiş bir ilişki fakat karşı taraf hala barışmaya diretip ilişkinin devam etmeyeceğini kabullenmiyor benim bu ilişkide devam etmeme kararım doğru mu ve kişi bunu kabullenecek mi diye kelt açılımı yaptım kartlar sırasıyla ; Kupa 3, Değnek 6, Kupa Kraliçesi, Tılsım 4, Kupa 9, Tılsım 6, Kupa 10, Büyücü, Kupa 2 ve son kartta Kupa 5.
Benim yorumum ; gecmişte yaşanmış mutlu,huzurlu ve paylaşımcı bir ilişki.İlişkideki mutluluğun çevremede yansıması bozulan ilişkilerimi bu vasitayla toparlamam ve hayatımdaki kısır döngü olan ilişkilerdeki enerjileri kırmam.Çocukluktan bu yana güçlü sezgilere sahip olmam fakat bunun yanında anlaşılamadığım düşüncesiyle kendimi ifade etmekten hep çekinmem başladığım bu ilişkiyle kendimi daha iyi ifade edebilme yeteneği kazanmam ve karşı tarafa karşı dürüst güvenilir bir tutum sergilemem.karşı tarafta maddi manevi güçlü fakat hareketlerimi kısıtlayan bir erkek ve bu kişiyle görüşme konusunda karşılaştığımız engeller şuan bu engellerin ortadan kalksa bile anlamını ve önemini ilişki bittiği için yitirmiş olması.Aslında istenilenleri karşılayan güvene dayalı bir ilişki fakat uyumsuzlukla anlaşmazlıklarla son buldu.6.karttan itibaren geleceği ilgilendirdiği için ilişkide istediğini elde edemeyen adamın kendini işe vermesi hayır işlerine yönelmesi ve maddi olarak emeklerinin karsiliğını alıp işte yükseleceğini düşünüyorum.ben ise huzuru şuan ailede ve dostlarımla geçirdiğim zamanlarda bulabilirim konforu ve özgürlüğü elimde tutmak istediğimden ilişkiye başlamama konusunda tavrım net.hislerim güçlü ve gizli güçlere merakım var büyücü kartının da dediği gibi ve kararlarımla kaderime yön verebilme becesine sahibim fakat bu dönemde karşı tarafa da net olmalıyım eğer bu kararım doğruysa ki devam etmemek doğru gibi gözüküyor bu karar bana şans getirecek.Karşımdaki kişiyle hala aramda çekim var fakat yaşam dersi olarak bu ilişkide tecrübe ettiklerimin önemini kavrayıp bu ilişkinin huzurlu bir şekilde karara bağlanması gerekli.Sonuç olarak hatalar farkına varılabilir pişmanlık duyulabilir fakat karşı tarafta durumu kabullenip kendine yeni çıkış yolları aramalı.
Diğer sorum ise uzun süredir işsizim .beni nasıl bir iş hayatının beklediği ve ne zaman bir işe başlayacağım.Kartlar sırasıyla ;Kılıç 8 , Tılsım Kralı , Asılan Adam , Tılsım 2, Kupa 8, Ay, Tılsım 3, Kupa 2, Aziz , Tılsım Prensi.
Bu açılım için yorumum ise ; Uzun süredir kendimi umutsuz hissediyorum ve çekingenlik nedeniyle imkanlarımı kısıtlayıp isteklerimin önüne set koymam.Aileme karşı bağlıyım ve güvenilir,yetenekli ,girişimci olan aile büyüğümden maddi manevi destek almam fakat önerilerini göz ardı ederek kaçırdığım fırsatlar var.Tavsiyeler doğrultusunda da eski alışkanlıklarımdan vazgeçme gerekliliğim vurgulanıyor.Duygularımı bastırmamalı ve farklı bakış açıları kazanarak hedeflerimi yeniden değerlendirmeliyim.Durgunluk döneminin getirdiği ve bilinçaltında yerleşmiş kısıtlanmışlık duygusuyla kazanç hırsını ikinci plana attığım.Yakın zaman öncesinde risk almaktan kaçınma ve kararsızlığın getirdiği kayıplarım var değerlendirilseydi başarıya ulaşabilirdim.Zihnimi uzun zamandır meşgul eden bu sorun için harakete geçmek için yorgun ve umutsuzum,kendi kabuğuma çekilmem ve düş kırıklıklarım.Başarıya ulaşmam için nelerden vazgeçip vazgeçemeyeceğime karar vermem gerekiyor bu noktada.Yakın zamanda korku ve endişelerimi yenmem için bir fırsat elime geçebilir fakat ortam ya da çalışanlar güvenilir olmayabilir dikkat edilmeli pek iyi bir teklif değil gibi.Ekip çalışmasına yatkın bir kişilik olarak ortak projelerde kendimi daha iyi ifade edip daha başarılı olabilirim kendime güvenip olanakları iyi değerlendirirsem ileride daha başarılı olacağım bir işe başlayabilirim.Karşıma çıkacak ikinci fırsat işe girişim için güzel bir hamle olabilir etraftan takdir görebilirim.Gelen başarıyla kendimi daha çok geliştirme isteğim olabilir.Bu sırada maneviyatında güçlenmesi ve bilge birinin desteği var.Sonuç olarak paranın kıymetini anlamam ve titizlikle çalışarak iyi bir yönetici olma ihtimalim var.Fakat hedef belirlerken hep zoru seçmek yerine daha çok mantığıma yatanı baz almalıyım işte kısa sürede yükselme ihtimali olabilir.
Fikirleriniz benim için çok önemli ve tarotta pek iddaalı değilim bu yüzden katkılarınızı bekliyorum :) bir de tarot kartlarına nasıl zaman danışırım süreyi hangi karta göre nasıl yorumlamalıyım ? Şimdiden teşekkürler :)

berfin92

Kayıtlı Üye
Bir karar aşamasındayım fikirleriniz benim için çok önemli en kısa sürede yorumuzu alırsam çok sevinirim :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba benim sorum şu an nişanlı olan eski erkek arkdsm evelenbilcek mi o kişiyle.
Kartlar: para 4lusu kılıc 2 lisi degnek 3lusu kilic kralicesi kupa 6 lisi aşıkar yıkılan kule
Ben genelde 7 kart seçiyorum daha sonuç odaklı gibi geliyor
Yorumum :suan bu ilişkiyi herne kadR korumaya çalışıyorlarsada bir tarafta kararsızlık hüküm sürüyor erkegin bir karar vermeye çalışmasında kızın baskıcı rolü var benim yorumum bu fakat eskiye özlem ve yıkılan kule nedir o kısmı birlestiremedim. Bu arada daha önce bunlar nisanlanir ise neler olur diye bir açılım yapmıştım siz bana eskiye özlem duyulacak ve ilişki bitirilecek eski heyecanını yitirecek demiştiniz. Bu açılım için de yardımınızı bekliyorum. Sevgiler

erkek kendi karar veremeyecek bir seviyede olduğunu görüşüyor. Maddi sıkıntılar aile durumları dominant bir anne verilen sözler hedefler duygular herşey birbirine girmiş durumda maddi kaygılar büyük. Uzak olmayan bir gelecek te ayrılık geri dönülmeyecek kadar büyük bir ayrılık yaşanacak

Nilkay

Kayıtlı Üye
Teşekkür ediyorum. Bu durumda evlilik yok diyebilir miyiz peki ?

neptunyen1

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°KM
Merhaba bende 3 kart ile açılım yaptım. Büyük arkana ile olandan.
X ile tekrar görüşme var mı?
Büyücü düz
Adalet düz
Dünya ters
Benim yorumum: tekrar görmek ve görüşebilmek için kendimdeki özgüven ve cesaretle bir girişimde bulunacağım adalet kartının düz gelmesiyle de başarılı olacağımı onu göreceğimi düşünüyorum. Ancak dünya ters gelmesiyle de kafam karıştı. Oda başarısızlık anlamına geliyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba benim de bir sorum vardı.Yine bir açılım yaptım.Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum.Bunun için İstanbul'a gidip x doktora ameliyat olsam bu sonuç beni mutlu eder mi?
Ay(düz)-para yedilisi(düz)-kılıç altılısı(düz)-değnek altılısı(düz)-kupa ası(düz)

Yorumum:Ani karar verip hayal kırıklığına uğrama korkusu yaşayacağım.Bu benim için çok önemli bir olay gibi görünüyor yaşayacağım başarısızlık korkusu beni düşündürüyor.Fakat bunlara rağmen harekete geçeceğim.Ve başarılı geçen bir operasyon olup sonucu beni oldukça mutlu edecek.

Sevgili Urum sizden yorum bekliyorum.Teşekkür ederim.

alexisis

Kayıtlı Üye
Slm lar herkese,
Biraz uzun yazmisim, sabir gosterip okuyan ve ozellikle de fikirlerini belirtecek herkese sonsuz minnetlerimi sunuyorum.

Uc adet kart cektim, sorum ogrenci olarak egitim ile ilgili okuluma yapacagim bir basvuru ile ilgiliydi " 2 aylik zaman icinde okuldaki x konumum bir baska konuma resmi olarak donusebilecek mi"
Cikan kartlar: kilic kralicesi ters, kilic uclusu ters, imparotorice duz.

Kilic kralicesi- ters; ozellikle son 6 aydir evde ve devaminda da okulda sorunlarla bogusuyorum ve ne yazik ki basarisizim. Bir turlu istedigim sonucu elde edemiyorum- bu kart bu durumumu ifade ediyor olarak yorumladim.

Kilic uclusu- ters; Var olan konumumu kaybetmek uzereyim ve hata ustune hata yapiyorum ama kart ters ciktigi icin bu durumu sanirim kaniksamisim yada kilic uclusu gibi kotu bir kartin ters cikmasi islerin bir sekilde azar azar da olsa duzelmeye baslayacagi hissini uyandirdir.

Imparatorice-duz: Bu kart duz cikmasaydi sorumla ilgili kesinlikle cevap negatif olacak derdim ama esenlik, rahatlama ve yenilik ve guzel sonuclanacak ve kesinlikle bana iyi gelecek bir adim olacak olarak yorumladim

Kartlari bu sekilde yorumlamamin sebebi; bir sureden beri olasi bir kotu sonuca karsi alternatif cikis yollari ariyordum; bugun aniden bu sorum aklima geldi ve gerekli yerlere bilgi almak icin mail attim. Bu cozum pek bilinenen yada pek uygulanan bir sey degil, belki de yapilmiyordur bile bilmiyorum!

Ama disaridan bu talebim, baska biri icin oldukca negatif olabilecek bir sey olarak gorulecekken, eger gerceklersirse benim icin hem kisa vadede sorunlarimi bitirebilecek hemde orta uzun vadeli gelecek planlarimi deyim yerindeyse “nokta atisi “ yaparak cozecek bir yol, bu yuzden de benim icin cok onemli...

Belki de benim icin bu derece onemli bir konu oldugundan cikan kartlari bu sekilde yorumladim, emin degilim; belki kartlar sadece bu isin olamayacagini ama bir sekilde sonuc olarak benim kendimi toparlayacagimi soyluyor…

Not: bu arada tarot bir harika! Diger onemsiz konularda ne sorduysam hepsi cikti ve yorumladim da ama bu konu icin objektif olamiyorum…

Fikirlerinizi gercekten ogrenmeye ihtiyacim var,
Tesekkur ederim…

Anosia

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu sefer kartlarıma şu soruyu yönelttim; "gelecek sene Japonya'ya gidebilecek miyim?" (bu sene de mezun olamadım malum, Japonya'da yüksek lisans planlarım bir yıl daha askıya alındı mecbur)
Açılan kartlar ise sırasıyla Asılan, Tılsım Dokuzlusu ve Tılsım Yedilisi idi.
Benim Yorumum: Planlarım bir süre daha ileriye atılabilir, kendimi maddi manevi güvenceye almadan bu ise kalkışmamam gerek. Sabırlı davranıp, pes etmeyip kendimi geliştirmeye odaklanırsam gitme ihtimalim var ama bu da önümüzdeki yıl içinde olmayabilir.
(Bu arada bu başlık hala aktif mi?)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Gelecek yıl için üçlü kart sistemi çekilmez
kısa gelecek için bakılabilir
zaten kartlar diyor ki öğrencisin hala nereye

Aktif ama adminler olarak vakit buldukça cevap yazabiliyoruz üyelerimiz de birbirinin kartlarını yorumlamıyor maalesef

Seraphine

Kayıtlı Üye
Merhaba, Aslında sorduğum soruyu burada tam tanımlayamıyorum ama yine de açıklamaya çalışacağım. Yaklaşık 1 sene önce bağlantımın kesildiği bir yere tekrar dönmek istiyorum buna odaklanarak Kelt Haçı Açılımı yaptım. Belirleyici kartımı da Kupa kraliçesi olarak seçtim. Kendi burcum kova ama ama yükselenim akrebin etkisi doğum haritamda daha baskın ve belirleyici kartımı b şekilde seçtiğimde kendimi daha odaklanmış hissediyorum. Umarım bir sorun olmaz ..

Kart Sıralaması ;

1 - Mevcut Durum ; Şeytan - Düz

2 - Karşılaşılan Engel Veya Teşvikler ; Değnek Üçlüsü - Düz

3 - Olaylar Neden Böyle Gelişti ; Kılıç İkilisi - Düz

4 - Geçmişin Etkisi ; Tılsım Sekizlisi - Düz

5 - Tavır Ve İnançlar ; Aşıklar - Düz

6 - Yaklaşan Etkiler ; İmparatoriçe - Düz

7 - Bu Konuda Hakim Olan Kişiliğim ; Kule - Düz

8 - Beni Kuşatan Koşullar ; Değnek İkilisi - Ters

9 - Umut Veya Korkular ; Güç - Ters

10- Kader Kartı ; Asılan - Düz

Ben geçen sene en son baktığımda kader kartım Şeytan - Düz gelmişti. Şimdi mevcut durumumun aynı kart çıkması bu durumun sonuna doğru yaklaştığımı hissettirdi bana, Bunun için de bir yorumda bulunursanız sevinirim.

Yorumum ;

1 ; Kart körü körüne tekrar bağlanmaya başladığımı gösteriyor bence, Eskiye karşı olan tutukluluğum ve özlemim yeniden devreye giriyor ve bu da beni sonuçlar için sabredemeyen, Ulaştığından memnun olamayıp gerçekten istediğinin olması için yanıp tutuşan birine dönüştürüyor bence.

2 ; Bu konuda ulaşabildiğim yerler ve gelebildiğim bazı noktalar bana umut veriyor hatta sezgilerim de birşeylerin pozitif gelişeceğini destekliyor ama bazı kişiler ve durumlar karşısında eziliyorum. Yani beni olumlu yönde teşvik eden Başarabildiklerim olurken, Bazı kişiler ve onların vereceği kararlar engeller dizisi olarak karşıma çıkıyor.

3 ; Sanırım kendi başını kendi yakmak denilen durumu yaşamışım. Herkes ve her şey uyumlu iken, Kararsız kalan yapım ve içime attıklarımın su yüzeyine çıkması benim için bir son hazırlamış ve beklenmedik bir son hazırlamışım kendime.

4 ; Başarılı olamadığım bir kaç olay yüzünden geçemediğim bir aşama var ve bu yüzden hep bir tekrarlama döngüsü içerisinde bulunmuşum. Yaver giden şanslarım tükendiğinde, Dönen ilk döngü benim için sonu getirmiş.

5 ; Ne olacağını kestiremiyor olmam ve tedirgin oluşum beni umutsuz bir yapıya sürüklerken, Sezgilerimin sesi başarabileceğime dair pozitif bir yardımda bulunuyor. Olacak mı yoksa olmayacak mı arasında kaldığımı ve bu sürecin yıpratıcı olsa da umut veren duyguların tarafından baktığımı görüyorum.

6 ; Şu an durgunlukta olan bir olayın ( Ben beklediğim haber olduğunu düşünüyorum. ) ilerlemeye başlayacağını ve bunun benim için pozitif bir adım olacağını işaret ediyor bence. Ve yine beklenmedik iyi olaylar - sürprizler ile beraber güzel olaylar gelişecek bu konuda.

7 ; Oradan ayrıldığımdan beri bir çok yönden değiştiğimi ve benim için karanlık olarak nitelendirilebilecek bir dönem geçirdiğimi söylüyor bence kart. Ani değişiklikler ve garip olayların eşliğinde olaya yeni bir kurtuluş olarak bakıyorum.

8 ; Bu konuda zar zor gelebildiğim bazı noktalarda ilk başta mutlu olduğumu ama daha sonra bu durumdan hoşnutsuzluk duyduğumu ve tatminsizlik yaşadığımı gösteriyor bence kart. Ve bulunduğum sürecin benim için yıpratıcı olduğunu ..

9 ; Başarısız olma ve Düşman olan kısımdan engel olunma ihtimallerine karşı büyük bir korku beslediğimi gösteriyor. Aslında kartın ters çıkması bana umut eden bir yanım yokmuş gibi gelmesine sebep olsa da Hislerimin desteğini hissediyorum.

10 ; Bu karta bir yorum yapamadım, yani sanki sezgilerim sustu. Ama ben pozitif bir işaret taşıdığını düşünüyorum yine de.

Aslında kartların çoğu hatta hepsi gerçekten durumuma uygun çıktı ama bakmaya başladığım andan itibaren kafamın içinde bir ağırlık oluştu bu yüzden kelimeleri doğru seçemediğim ve hissettiklerimi tam aktaramadığım için üzgünüm. Gök gürlemesi ile bakmayı bırakmam için bir işaret mi diye düşünsem de tamamlamak istedim bakımı.

Umarım en kısa zamanda yetkili biri de yorumunu paylaşır, Şimdiden teşekkürler.

Anosia

Kayıtlı Üye
Gelecek yıl için üçlü kart sistemi çekilmez
kısa gelecek için bakılabilir
zaten kartlar diyor ki öğrencisin hala nereye

Aktif ama adminler olarak vakit buldukça cevap yazabiliyoruz üyelerimiz de birbirinin kartlarını yorumlamıyor maalesef

Ben bu başlıkta sadece modların ve adminlerin yorumlama yetkisi var, üyelerin yorumlaması yasak sanıyordum. Sandığım gibi olmamasına sevindim.
Ben kartlarıma bir soru daha yönelttim; sorum "şimdiki işimden çıktıktan sonra tez vakitte uygun bir iş bulabilecek miyim?"
Açılan kartlar ise sırasıyla Kılıç Yedilisi, Değnek Dörtlüsü ve Kılıç İkilisi idi.
Benim Yorumum: Falımda Kılıç ve Değnek serisini görmek beklenenden daha kısa sürede iş bulacağımı hissettirse de kartların asıl anlatmak istediği şey üstümdeki kararsızlıktan kurtulmam, dış dünyaya kapanmamam ve içgüdülerimi dinlemem gerektiği. Eğer bunları yaparsam bir fırsat yakalayabilirim.
(Bu bendeki kararsızlıkla tarot kartlarımı bile isyan ettirdiysem vay benim halime.)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben bu başlıkta sadece modların ve adminlerin yorumlama yetkisi var, üyelerin yorumlaması yasak sanıyordum. Sandığım gibi olmamasına sevindim.
Ben kartlarıma bir soru daha yönelttim; sorum "şimdiki işimden çıktıktan sonra tez vakitte uygun bir iş bulabilecek miyim?"
Açılan kartlar ise sırasıyla Kılıç Yedilisi, Değnek Dörtlüsü ve Kılıç İkilisi idi.
Benim Yorumum: Falımda Kılıç ve Değnek serisini görmek beklenenden daha kısa sürede iş bulacağımı hissettirse de kartların asıl anlatmak istediği şey üstümdeki kararsızlıktan kurtulmam, dış dünyaya kapanmamam ve içgüdülerimi dinlemem gerektiği. Eğer bunları yaparsam bir fırsat yakalayabilirim.
(Bu bendeki kararsızlıkla tarot kartlarımı bile isyan ettirdiysem vay benim halime.)
Ben de yorum yapayım o zaman kendimce...Çok kısa bir zamanda iş bulamayabilirsin.
Kılıç yedilisi ile birşeyleri sırtına alıp gitmenle birlikte ardından değnek dörtlüsü ile keyifli bir dönem bir geçiş yaşanabilir ancak son kart bir durgunluğu gösteriyor.

taroh

Kayıtlı Üye
Merhaba, Aslında sorduğum soruyu burada tam tanımlayamıyorum ama yine de açıklamaya çalışacağım. Yaklaşık 1 sene önce bağlantımın kesildiği bir yere tekrar dönmek istiyorum buna odaklanarak Kelt Haçı Açılımı yaptım. Belirleyici kartımı da Kupa kraliçesi olarak seçtim. Kendi burcum kova ama ama yükselenim akrebin etkisi doğum haritamda daha baskın ve belirleyici kartımı b şekilde seçtiğimde kendimi daha odaklanmış hissediyorum. Umarım bir sorun olmaz ..

Kart Sıralaması ;

1 - Mevcut Durum ; Şeytan - Düz

2 - Karşılaşılan Engel Veya Teşvikler ; Değnek Üçlüsü - Düz

3 - Olaylar Neden Böyle Gelişti ; Kılıç İkilisi - Düz

4 - Geçmişin Etkisi ; Tılsım Sekizlisi - Düz

5 - Tavır Ve İnançlar ; Aşıklar - Düz

6 - Yaklaşan Etkiler ; İmparatoriçe - Düz

7 - Bu Konuda Hakim Olan Kişiliğim ; Kule - Düz

8 - Beni Kuşatan Koşullar ; Değnek İkilisi - Ters

9 - Umut Veya Korkular ; Güç - Ters

10- Kader Kartı ; Asılan - Düz

Ben geçen sene en son baktığımda kader kartım Şeytan - Düz gelmişti. Şimdi mevcut durumumun aynı kart çıkması bu durumun sonuna doğru yaklaştığımı hissettirdi bana, Bunun için de bir yorumda bulunursanız sevinirim.

Yorumum ;

1 ; Kart körü körüne tekrar bağlanmaya başladığımı gösteriyor bence, Eskiye karşı olan tutukluluğum ve özlemim yeniden devreye giriyor ve bu da beni sonuçlar için sabredemeyen, Ulaştığından memnun olamayıp gerçekten istediğinin olması için yanıp tutuşan birine dönüştürüyor bence.

2 ; Bu konuda ulaşabildiğim yerler ve gelebildiğim bazı noktalar bana umut veriyor hatta sezgilerim de birşeylerin pozitif gelişeceğini destekliyor ama bazı kişiler ve durumlar karşısında eziliyorum. Yani beni olumlu yönde teşvik eden Başarabildiklerim olurken, Bazı kişiler ve onların vereceği kararlar engeller dizisi olarak karşıma çıkıyor.

3 ; Sanırım kendi başını kendi yakmak denilen durumu yaşamışım. Herkes ve her şey uyumlu iken, Kararsız kalan yapım ve içime attıklarımın su yüzeyine çıkması benim için bir son hazırlamış ve beklenmedik bir son hazırlamışım kendime.

4 ; Başarılı olamadığım bir kaç olay yüzünden geçemediğim bir aşama var ve bu yüzden hep bir tekrarlama döngüsü içerisinde bulunmuşum. Yaver giden şanslarım tükendiğinde, Dönen ilk döngü benim için sonu getirmiş.

5 ; Ne olacağını kestiremiyor olmam ve tedirgin oluşum beni umutsuz bir yapıya sürüklerken, Sezgilerimin sesi başarabileceğime dair pozitif bir yardımda bulunuyor. Olacak mı yoksa olmayacak mı arasında kaldığımı ve bu sürecin yıpratıcı olsa da umut veren duyguların tarafından baktığımı görüyorum.

6 ; Şu an durgunlukta olan bir olayın ( Ben beklediğim haber olduğunu düşünüyorum. ) ilerlemeye başlayacağını ve bunun benim için pozitif bir adım olacağını işaret ediyor bence. Ve yine beklenmedik iyi olaylar - sürprizler ile beraber güzel olaylar gelişecek bu konuda.

7 ; Oradan ayrıldığımdan beri bir çok yönden değiştiğimi ve benim için karanlık olarak nitelendirilebilecek bir dönem geçirdiğimi söylüyor bence kart. Ani değişiklikler ve garip olayların eşliğinde olaya yeni bir kurtuluş olarak bakıyorum.

8 ; Bu konuda zar zor gelebildiğim bazı noktalarda ilk başta mutlu olduğumu ama daha sonra bu durumdan hoşnutsuzluk duyduğumu ve tatminsizlik yaşadığımı gösteriyor bence kart. Ve bulunduğum sürecin benim için yıpratıcı olduğunu ..

9 ; Başarısız olma ve Düşman olan kısımdan engel olunma ihtimallerine karşı büyük bir korku beslediğimi gösteriyor. Aslında kartın ters çıkması bana umut eden bir yanım yokmuş gibi gelmesine sebep olsa da Hislerimin desteğini hissediyorum.

10 ; Bu karta bir yorum yapamadım, yani sanki sezgilerim sustu. Ama ben pozitif bir işaret taşıdığını düşünüyorum yine de.

Aslında kartların çoğu hatta hepsi gerçekten durumuma uygun çıktı ama bakmaya başladığım andan itibaren kafamın içinde bir ağırlık oluştu bu yüzden kelimeleri doğru seçemediğim ve hissettiklerimi tam aktaramadığım için üzgünüm. Gök gürlemesi ile bakmayı bırakmam için bir işaret mi diye düşünsem de tamamlamak istedim bakımı.

Umarım en kısa zamanda yetkili biri de yorumunu paylaşır, Şimdiden teşekkürler.
ben bu açılımda şunu gördüm içten içe birşeylerin güvensizliğini yaşıyorsunuz ve dediğiniz yerden ayrılmanız kılıç gibi kesilmiş yani kadersel sebeplerden."hani burada yiyecek ekmeği kalmamış" sözü gibi.sizin o yere özleminiz de içinizde koruyorsunuz.aslında size orayı değerli kılan.oraya duyduğunuz yoğun sevgi.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Merhaba 3 kart çektim, hala eski sevgilimin aklında mıyım diye.
Kendi adıma çektiğim kart:Kılıç kraliçesi (ben de kova burcuyum)
Onun adına:kılıçların dörtlüsü
İlişkimiz adına: büyücü
Onu ve kendimi yorumladın fakat ilişki adına büyücüde çıkmazdayım.
Yardımcı olursanız sevinirim

mitos

Kayıtlı Üye
Deste: Rider Waite
Açılım: Kelt haçı /10 kart
Soru: Üzerine çalıştığım mesele ne şekilde gelişecek?

Not: Kendimle ilgili açılımlarda daha çok yaşadığım olayla bağlantısına dikkat ettiğim için
yorumlar biraz kısa ve yüzeysel kalmış olabilir. Özellikle ilk dört kart durum değerlendirmesi niteliğinde olduğu için
parantez içlerinde olayla ilgili kısa açıklamalar yaptım.

1.Para Onlusu: Rahat bir döneme işaret ediyor. Aileden gelen destek ve bu desteğin verdiği rahatlık.
(Kısa süre önce eşimin ailesi yardımıyla hayatımızda maddi anlamda iyi bir gelişme oldu.)

2.Kule: Yıkım- kriz hali. Bu kart negatif gibi görünse de objektif olarak bakıldığında durum değişebilir diye düşünüyorum.
Yani bir çeşit titre ve kendine gel durumudur . Sarsıcı olayların ardından daha tarafsız bir bakış açısı yakalarsak,
bu yıkımın olması gerektiği, artık yük olan şeylerden bu şekilde kurtulduğumuzu fark ederiz.
Mars'ın olayı budur, şefkatle değil sarsarak kendine gel der :)
(İlk kartta yaşanan olay pek benim hayal ettiğim gibi gelişmedi bu yüzden kendi içimde ufak bir yıkım yaşadım,
öte yandan, maddi anlamda yaşadığımız rahatlama beraberinde krizler de getirdi,
planlamadığımız değişikliklerle uğraşmak zorunda kaldık. )

3. Kılıç Üçlüsü: Neden bu yıkımı yaşadığımın bir cevabı bu kart. Duygusal sarsıntılara işaret edebileceği gibi
bağımlılıklardan kurtulmaya da işaret edebilir. Bağımlılığı sadece sigara alkol gibi almamak gerekir. Kalıplaşmış fikirler,
sürekli negatif düşünmek gibi konular da bağımlılıktır.
(İki durumu da yaşadım. Kılıçlar hayal kırıklığı olarak kalbime saplandı, yağmur gözyaşlarımdı... ama bu olayla birlikte
katı düşüncelerimden kurtuldum, bağımlılıklardan kurtulma kısmı da böyle gerçekleşti.)

4.İmparator: Tam anlamıyla otorite :) Baba ya da eşi temsil ediyor. Otoriter gücün etkisi nedeniyle olaylar bu şekilde gelişti.
Bu adam gücünün yetebildiği her şeyi düzenliyor. Hedefine ulaşmak için hırsla işini yürütüyor bu durum sabit fikirli olmaya
neden olabilir. Yine bir Mars etkisi... Öte yandan bu otoritenin de mecburi olarak aldığı kararlar vardır çünkü
kendi gücünü aşan etkiler mevcuttur. Kartta yer alan dağlar bunun işaretidir.
( Son 3-4 ayda gelişen olaylar eşimin ve babasının kararları doğrultusunda gelişti.
Zorunlu olarak yapılması gereken işlere yön verdiler. Bu durum benim için Kule ve Kılıç Üçlüsü olarak şekillendi.
Şımarık egomun negatifliği mevcutken, elde ettiklerimin pozitif olması gibi çelişik durumlar yaşadım...)

5.Yaklaşan etkiler - Ölüm (ters): İçinde bulunduğum döngünün değişim noktasına yaklaşıyorum.
Sonlanan şeylerin zorunlu başlangıçlara sebep olacağı açık.Ancak kartın ters olması bu değişimin
sancılı olabileceğine işaret ediyor. İşlerin yavaş ilerlemesi söz konusu olabilir.
Kendime bu kartı sükunet ve sabırla kabul etmeyi tavsiye ederim :) Direnç göstermek işleri zorlaştırabilir.

6. Tavır ve İnançlar - Denge : Ölümün ardından gelen Denge bu iyi haber :) gösterdiğim çabanın beni
ulaştırmasını beklediğim nokta budur. Ustalaşmak ve denge içinde kalmak.Yeteneklerim üzerine yoğunlaşıp,
onları geliştirmenin, faydasını göreceğime de işaret ediyor.
( Kartı açtığım da ben kartları değil, kartlar beni okuyor dediğim andır. Hem sorduğum soruya yönelik
hem de şu aralar düşündüğüm ve uyguladığım şeyleri anlatan bir kart. Tabi burada kendimle ilgili yazdıklarım
çok yüzeysel olduğu için okuyanlara pek birşey ifade etmiyor olabilir. Benin içinse tarif etmesi zor bir durum.)

7.Kupa Dokuzlusu: Uğraştığım meseleyle ilgili mutluluğu yakaladığımı gösteren bir kart. Kişisel deneyimlerimin bana sağladığı
huzurlu ruh halindeyim. Maddiyattan çok duygusal yönümle ilgili durumumu ortaya koyuyor.

8.Para Sekizlisi(ters): Başarısız olma korkusu zaman zaman beni kuşatıyor.Etrafımda da ne yazık ki bu korkumu destekleyenler var.
Zaman zaman onların ve geçmişteki başarısızlıklarımın etkisinde kalabiliyorum. Bu durum beni olumsuz etkilerle sarıyor.

9.Para Yedilisi (ters): Sonuçlar üzerine kafa yormam, ihtimalleri fazlaca kafaya takmam bana fayda sağlamayacak.
Bir önceki kartta da bahsettiğim korku ve koşulların etkisine kapılırsam korktuğumun başına geleceği yönünde bir uyarı.
Bu iki kart uğraştığım meseleyi tanımlıyor. Yoğun çaba gerektiren bir işle uğraşıyorum ve ister istemez
bu çabanın boşa çıkması ihtimali beni olumsuz etkiliyor.Umutlardan çok korkuların etkisinde kalabiliyorum.

10.Yıldız: Sorumun cevabına yönelik müjdeci bir kart. Sorduğum soru kişisel bir mesele olsa da sağlığımı, ilişkimi, kariyerimi
etkileyecek nitelikte. Üzerinde çalıştığım şey benim istediğimden de fazla bir etkiye sahip olacak.
Ölüm kartında olduğu gibi bu kartı da sükunetle kabul etmeyi tavsiye ediyorum kendime... şımarıklığın alemi yok :)

mitos

Kayıtlı Üye

Not: Kendimle ilgili açılımlarda daha çok yaşadığım olayla bağlantısına dikkat ettiğim için
yorumlar biraz kısa ve yüzeysel kalmış olabilir. Özellikle ilk dört kart durum değerlendirmesi niteliğinde olduğu için

1.Para Onlusu: Rahat bir döneme işaret ediyor. Aileden gelen destek ve bu desteğin verdiği rahatlık.
(Kısa süre önce eşimin ailesi yardımıyla hayatımızda maddi anlamda iyi bir gelişme oldu.)

2.Kule: Yıkım- kriz hali. Bu kart negatif gibi görünse de objektif olarak bakıldığında durum değişebilir diye düşünüyorum.
Yani bir çeşit titre ve kendine gel durumudur . Sarsıcı olayların ardından daha tarafsız bir bakış açısı yakalarsak,
bu yıkımın olması gerektiği, artık yük olan şeylerden bu şekilde kurtulduğumuzu fark ederiz.
(İlk kartta yaşanan olay pek benim hayal ettiğim gibi gelişmedi bu yüzden kendi içimde ufak bir yıkım yaşadım,

3. Kılıç Üçlüsü: Neden bu yıkımı yaşadığımın bir cevabı bu kart. Duygusal sarsıntılara işaret edebileceği gibi
bağımlılıklardan kurtulmaya da işaret edebilir. Bağımlılığı sadece sigara alkol gibi almamak gerekir. Kalıplaşmış fikirler,
(İki durumu da yaşadım. Kılıçlar hayal kırıklığı olarak kalbime saplandı, yağmur gözyaşlarımdı... ama bu olayla birlikte
katı düşüncelerimden kurtuldum, bağımlılıklardan kurtulma kısmı da böyle gerçekleşti.)

4.İmparator: Tam anlamıyla otorite :) Baba ya da eşi temsil ediyor. Otoriter gücün etkisi nedeniyle olaylar bu şekilde gelişti.
Bu adam gücünün yetebildiği her şeyi düzenliyor. Hedefine ulaşmak için hırsla işini yürütüyor bu durum sabit fikirli olmaya
neden olabilir. Yine bir Mars etkisi... Öte yandan bu otoritenin de mecburi olarak aldığı kararlar vardır çünkü
( Son 3-4 ayda gelişen olaylar eşimin ve babasının kararları doğrultusunda gelişti.
Zorunlu olarak yapılması gereken işlere yön verdiler. Bu durum benim için Kule ve Kılıç Üçlüsü olarak şekillendi.
Şımarık egomun negatifliği mevcutken, elde ettiklerimin pozitif olması gibi çelişik durumlar yaşadım...)

5.Yaklaşan etkiler - Ölüm (ters): İçinde bulunduğum döngünün değişim noktasına yaklaşıyorum.
Sonlanan şeylerin zorunlu başlangıçlara sebep olacağı açık.Ancak kartın ters olması bu değişimin
sancılı olabileceğine işaret ediyor. İşlerin yavaş ilerlemesi söz konusu olabilir.
Kendime bu kartı sükunet ve sabırla kabul etmeyi tavsiye ederim :) Direnç göstermek işleri zorlaştırabilir.

6. Tavır ve İnançlar - Denge : Ölümün ardından gelen Denge bu iyi haber :) gösterdiğim çabanın beni
ulaştırmasını beklediğim nokta budur. Ustalaşmak ve denge içinde kalmak.Yeteneklerim üzerine yoğunlaşıp,
( Kartı açtığım da ben kartları değil, kartlar beni okuyor dediğim andır. Hem sorduğum soruya yönelik
hem de şu aralar düşündüğüm ve uyguladığım şeyleri anlatan bir kart. Tabi burada kendimle ilgili yazdıklarım
çok yüzeysel olduğu için okuyanlara pek birşey ifade etmiyor olabilir. Benin içinse tarif etmesi zor bir durum.)

7.Kupa Dokuzlusu: Uğraştığım meseleyle ilgili mutluluğu yakaladığımı gösteren bir kart. Kişisel deneyimlerimin bana sağladığı
huzurlu ruh halindeyim. Maddiyattan çok duygusal yönümle ilgili durumumu ortaya koyuyor.

8.Para Sekizlisi(ters): Başarısız olma korkusu zaman zaman beni kuşatıyor.Etrafımda da ne yazık ki bu korkumu destekleyenler var.
Zaman zaman onların ve geçmişteki başarısızlıklarımın etkisinde kalabiliyorum. Bu durum beni olumsuz etkilerle sarıyor.

9.Para Yedilisi (ters): Sonuçlar üzerine kafa yormam, ihtimalleri fazlaca kafaya takmam bana fayda sağlamayacak.
Bir önceki kartta da bahsettiğim korku ve koşulların etkisine kapılırsam korktuğumun başına geleceği yönünde bir uyarı.
Bu iki kart uğraştığım meseleyi tanımlıyor. Yoğun çaba gerektiren bir işle uğraşıyorum ve ister istemez
bu çabanın boşa çıkması ihtimali beni olumsuz etkiliyor.Umutlardan çok korkuların etkisinde kalabiliyorum.

10.Yıldız: Sorumun cevabına yönelik müjdeci bir kart. Sorduğum soru kişisel bir mesele olsa da sağlığımı, ilişkimi, kariyerimi
etkileyecek nitelikte. Üzerinde çalıştığım şey benim istediğimden de fazla bir etkiye sahip olacak.
Ölüm kartında olduğu gibi bu kartı da sükunetle kabul etmeyi tavsiye ediyorum kendime... şımarıklığın alemi yok :)

taroh

Kayıtlı Üye

aynen çok güzel yorumlamışsın.dediğin gibi hayat sana dur hop nereye noluyor diye dinlemeden değişimler gerçekleştirecek ve gönlün duyguların rahat olacak paraya odaklanırsan daha bir strese girip üzeceksin kendini genel açıdan bakarsan. değişim olması gereken çizgede olup bitecek.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Merhaba 3 kart çektim, hala eski sevgilimin aklında mıyım diye.
Kendi adıma çektiğim kart:Kılıç kraliçesi (ben de kova burcuyum)
Onun adına:kılıçların dörtlüsü
İlişkimiz adına: büyücü
Onu ve kendimi yorumladın fakat ilişki adına büyücüde çıkmazdayım.
Yardımcı olursanız sevinirim

Soru İle süper bağlantılı bir kart çıkmış aslında.
Büyücü düşünce, akıl kuvveti, zeka, düşünce İle oluşturma anlamına gelir.
Yani sorunuz aklıma da mı diye olduğu için evet aklında olarak cevap vermiş

Sevgili mitos yaptığın yorumlar gayet başarılı. Belki buraya yazmak istemiş olabilirsin ama üzerinde çalıştığım diye sordu isen bu hatalı bir soru.

kartlar sorulara direk cevap verir. Hiç kıvırmaz hiç acaba demezsin. O yüzden çok net sormak lazım.
Üzerinde çalıştığın herşey olabilir. Bu bir yemek bile olabilir. Kartlar bilinçaltı İle doğrudan bağlantılı olabilir kendin baktığın içinde niyetini biliyor olabilir ama
her zaman net sormak da büyük fayda var.

Evde kumaş yapmak için hazırladığım proje için hibe alabilecek miyim.

Şuan okuduğum üviversite de bitirme tezim üzerinde çalışıyorum geçer not alacak mıyım

gibi net olmalı.

Hibe alacakmıyım diye sorsak alcağın başka bir hibe Veya miktarla ilgili bilgi verebilir ama asıl sorunun cevabını vermemiş olur.

Not. Tarot a yakın geleceği maksimum bir sene içinde olacakları sormayı unutmayın.