Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
arkadaşlar..
1.kart değnek dokuz
2.kart araba
3.kartkule
4.kartkupa şövalye
5.kart kılıç şövalyesi
6.kart asılan
7.kart değnek 8
8.kart para 6
9.kart ay
10.kart kupa 3
aşk için bakıldı
terazi kova veya ikizler burcu bi adam la ayrılık nedeniyle bi acı çekilip..özgüven ve erkeklere olan güven kaybı duygusu var ve tekrar hayal kırıklığına uğrama korkusu var..yön değiştiriliyor duyguların hakim olduğu bi ilişki isteği var..az bi süre aşk hayatında bir durgunluk ve huzur hakim ama kalbindeki ilişkiyi bulacağını ve bunun ciddi bi ilişki olabileceğini hatta nişanlanabileceğini düşünüyorum..ne dersiniz?:p

yasemin

Kayıtlı Üye
Arkadaşınız şu an hayal kırıklığı yaşamış ama geri çekilmemiş inatla aynı ilişkiyi diriltmeyi düşünüyor. Şu an yaralarını sarmakla ilgili bir ara vermiş acı çekiyor, tekrar mücadeleye başlamak için zaman kendini ve ortamı hazır bulmak için vakit kolluyor. Aslında bu durumun değişmesi gerektiği yönünde destek almış arkadaşınız. Bu durum böyle devam edip gitmez ve bunun desteği de arkadaşınız üzerinde var.Bu desteğin farkına varırsa eski alışkanlıklarından zorla değil isteyerek kurtulma imkanı var. Karşısında duran adam pek arkadaşınızın duygularıyla ilgilenmemiş bu durum da arkadaşınızı "kule " kartı çekecek ruh haline sokmuş. (Bence) arkadaşınız karşısındaki insanı kendi görmek istediği gözüyle görüyor ve bu durumda da tabi gerçekle hayal örtüşmediğinden duygusal anlamda sedece kendisi yıkılıyor. Hâlâ bu kişiyle ilgili büyük ümitler besliyor, ümidini kendi davranışlarına değil karşısındakinin " kendini sevmesi sayması" isteğinin gerçekleşmesine bağlamış. Karşı taraftan tamamen kendi hayalleri şeklinde haberler hareketler bekliyor. Arkadaşınız çalışıyor mu bilmiyorum ama işini ihmal etmiş görünüyor kafasındakilerle meşgulken. Şu an yaşadıkları kesinlikle o insanın kaderi veya kişiliğine uygun değil. O varlık içinde başkalarına yardımı etmeyi seven işini seven bir insanmış ama içindeki hayaller onu yıpratmış. Böyle giderse çevre desteğini de kaybedebilir hayal dünyasından çıkması için kendi aklını yedekte bekletmeyim kullanması gerekiyor. Sonuç olarak eğer çevrenin de yardımıyle aklını kullanıp kendi kararlarını kendisi almayı başarırsa hızla iyileşecek ve çok kazançlı çıkacak bu durumdan maddi manevi.
Benden bu kadar....

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
hayatımla ilgili bakımlarımdan ilk defa işimle ilgili baktım önümde neler var diye
1.kupa 4
2 değnek 4
3 kupa kralı
5 para kralı
6 şeytan
7 kılıç 5
8 mahkeme
9 büyücü
10 araba

ben doktorum ve muaynehanem var 14 senedir ..bu fal çok ilginç geldi bana
işler gayet iyi giderken içimde bi karmaşa yaşayıp bir adamla birlikte iyi bi iş imkanı doğup tamamen farklı bir sektörde bi iş yapacağımı düşündürüyor..kafam karıştı:))

yasemin

Kayıtlı Üye
Sevgili gpsy ben her açılan fala atlayıp yorum yapıyorum da doğru mu yapıyorum bilmiyorum. İstersen bu yorumlarımdan sana sunarım ama geri dönüş olmuyor belki de alakasız şeyler söylüyorum. O yüzden bir durayım haddimi bileyim dedim.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Kimse doğru diyorsunuz demiyor ki,..
,:))Yoo,en azından fikir paylaşıyoruz,mutlu oluyorum...Yorumunu beklerim tabii ki,sonuçta farkl bakış açısı.Sen söyledikten sonra ben tekrar kartlara bakıyorum...:Angel_anim:
Bir de ben kendime açtığımda objektif olamıyorum pek.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar..
1.kart değnek dokuz
2.kart araba
3.kartkule
4.kartkupa şövalye
5.kart kılıç şövalyesi
6.kart asılan
7.kart değnek 8
8.kart para 6
9.kart ay
10.kart kupa 3
aşk için bakıldı
terazi kova veya ikizler burcu bi adam la ayrılık nedeniyle bi acı çekilip..özgüven ve erkeklere olan güven kaybı duygusu var ve tekrar hayal kırıklığına uğrama korkusu var..yön değiştiriliyor duyguların hakim olduğu bi ilişki isteği var..az bi süre aşk hayatında bir durgunluk ve huzur hakim ama kalbindeki ilişkiyi bulacağını ve bunun ciddi bi ilişki olabileceğini hatta nişanlanabileceğini düşünüyorum..ne dersiniz?:p

başlangıç kartı seçilmemiş bir dahaki sefere başlangıç kartı seçin hangi açılım olduğunu belirtmemişsiniz sanırım kelt haçı yöntemidir. bunu baz olacak yorum yapacağım.

şuanda herşey ölü gibi yok bitmiş düşünceler ölü duygular ölü herşey ölü

geçmişte bir ayrılık yaşanmış ama geçmişin etkisinde erkekten hala bir şeyler bekleniyor. bekleyen tarafsınız. onun bir atak yapacağını umut ediyorsunuz ama yakın gelecekte bişey olmayacak yol engeliniz var olarak görülüyor ve torat sizi uyarıyor eğer değişmezseni herşey daha kötü olabiilir değişin.

sonuç 3 ay içinde sizn için mutlu olaylar olacak bu kişi ile ilgili ama sonuç pek değişmeycek kısa süre bir mutluluk sınra sizin için yine tehdit.

yasemin

Kayıtlı Üye
Şu an tatminsizlik yaşıyorsun özellikle işinle ilgili. Sahip oldukların , geldiğin seviyeyi umursamıyorsun. Buraya gelirken nelerden fedakarlık yapmıştın oysa. İçe kapanmanız tamamen sizin duygularınızla ilgili. Bu durumda olmanızın çevrenin size etkisi ile bir ilgisi yok. Bulunduğunuz koşullar sizin başarınızı destekler nitelikte.Geçmişte güç ve şans sizn lehinize imiş . (4.kartı yazmamışsınız) şimdi ise bu durumdan sıkılmış görünüyorsunuz . önce sahip olduklarınıza şükretmeyi öğrenmelisiniz . Para kazanmak istiyorsunuz daha güçlü olmak ama bu duygunuz eskisi gibi masum çabalarla olmayacak sanki. Dengeniz bozulmuş ve bu da sizi tutkularınızın esiri yapmış. Bu arada aldatılma riskiniz çok yüksek bu durum da sizi geçmişinizi arar hale getirebilir. Yapacağınız işe dikkat edin zafer kazanacağım derken her an kurban olabilirsiniz. Her ne kadar sonuçta yasal olarak siz haklı duruma geçecek olsanız da uğraşacak ve zaman kaybedeceksiniz. Kartlar sene güçlü ol, kendine güven kendin karar ver diyor. Kaderine kendi kararlarınla yön verebilirsin bunu unutma. Sonuç olarak "kendine güvenerek kendi kararlarını aklından ve sezgilerinden yararlanarak verirsen sana " her türlü engeli aşacağını ve düşmanlarını yeneceğini gösteriyor. Yani ortada aşılacak bir engel ve düşman varsa şimdi oturup bunlar nereden çıktı diye düşünüp bunları hayata sokmamak ya da çok temkinli olmak lazım. Uyarılar kısmına dikkat etmek lazım.... Benden bu kadar...

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Yorumlar için teşekkürler...Hadi sizler de açın,yorumlayalım:driving:

yasemin

Kayıtlı Üye
Dur ben açayım...Ben Tılsım kraliçesiyim. Başlangıç kartı. İş için açtım yeni bir oluşum için. Kelt Haçı;
1 Denge
2 Değnek 3'lü
3 kupa prensi
4 tılsım şövalyesi
5 değnek 6'lı
6 kılıç 3'lü
7 Kılıç 2 li
8 ters kupa 7'li
9 kupa 6 lı
10 değnek 4'lü

Aklım ve duygularımla birlikte bu oluşum için karar vermişim .Ve bu konuda da destek alacağım. Aslında geçmişte de iş konusunda durumum fena değilmiş. Bu işle ilgili çok büyük ümitlerim var zafere ulaşmak istiyorum ama elim kolum bağlı da oturuyorum ( ama haber bekliyorum gerçekten....)Çevre bu durumuma akıllı hareket etmişsin diyecek. Geçmişten gelen değerleri de yanıma alıp iyi bir oluşuma katılacağım galiba di mi....

yasemin

Kayıtlı Üye
Kılıç üçlü - 6. sıra yazmamışım bu karta öyle alıştım ki(!) çıkmadığı fal yok. Tarot iş için baksam da özel hayatımı burnuma sokuyor o yüzden kanıksadığımdan yazmayı unutmuşum.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Sevgili yasemin
ben derimki..sen işinde huzurlu çevreden destekler alir ve fena da kazanmaz iken ,özel hayatinda yaşadiğin olumsuzluklar sonrasinda farkli bir arayiş bir fikir üzerine bir yardim veya haber beklemektesin ..ama bu konudan çok da emin de değilsin çekincelerin var nedenini bilemiyorum..bana göre cevap tam senin istediğin gibi olmiycak bi pürüz var yani sanki 3. Bir şahis engeli var tam istediğin şekilde olmamasina...beklediğinin kişi veya kişiler değilde farkli bir yerden bir haber veya teklif gelip tam da istediğin gibi hem huzurlu hem kazançli bir olaya adim aticaksin sonuç olarak...bilmiyorum mantikli geldi mi:)???????

yasemin

Kayıtlı Üye
Olabilir neden olmasın... Ama o kılıç üçlü dedim ya hayatımın bir parçası oldu sanki...

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Çekim yasasına inanıyorum ben ..Çekiyorsun beyin gücünle bence..unut onu:)

yasemin

Kayıtlı Üye
Ben de inanıyorum çekim yasasına... Şu an denizlerin durulmasına yakın bir haldeyim. Huzurluyum - uzun zamandan sonra - ümitliyim, heyecanla sarılacağım , severek çalışacağım bir ortamda iş hayatımı devam ettirmek istiyorum. Şu anki en önemli heyecanım bu durum. Bu imkanı da Allah bana verecek çünkü Allah beni sever her zaman yardım etti. Bekliyorum ve olumlu cevap alacağımı biliyorum. Hazırlıklarımı da ona göre yapıyorum.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
...ben çektiğim kartları söyleyip yorum yapıcam..
sorum şuydu ..bir ilişkim yok..sadece öylesine vakit geçirmek için olan eğlenceli bir arkadaşım var ama sevgili olarak görmüyorum..yakın zamanda başka biri ile ciddi bir ilişkim olacak mı diye sordum..kelt açtım kılıç kraliçesini ni ayırdım terazi olduğum için..
1. kart kılıç 3
2. kart değnek 5
3. kart para 9
4. kart para 6
5. kart değnek prensi
6. kart kupa on
7. kart kılıç kralı
8. kart kupa 4
9. kart değnek as
10. kart değnek 6
YORUMUM ŞU BİR AŞK ACISI VE KARMAŞA YAŞAMIŞIM BU İLİŞKİ DE MADDİ MANEVİ FEDAKARLIK ETMİŞİM İYİ BİR EVLİLİK OLABİLECEĞİNİ BİLE DÜŞÜNMÜŞÜM AMA OLMAMIŞ..KISA ZAMAN ÖNCE MACERA OLSUN DİYE GÖRÜŞTÜĞÜM İNSAN VAR ÇEVRE BUNU DESTEKLİYCEK ..UMMADIĞIM HALDE Bİ EVLİLİK VE ASLINDA TAM DA İSTEDİĞİM GİBİ Bİ EVLİLİK SÖZ KONUSU..VE BUNUN ZAMANI ÇOK YAKIN..ÇOK ŞAŞIRDIM bunların çıkmasına..kendime bakarken objektif olamıyorum puff:banghead:

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
evet bu yenı ılıskın sorunsuz gıbı gorunuyor fakat dengesız bır yanı var actıgınız kartların öncelikle ilişkiniz taktır edılen bır ılıskı olabılır fakat sızın uyumunuz burda cok farklı bır yerde asılı kalmıs zorakı randevu gıbı bırsey olusmus bence ıyı dusunun bırılrının hosuna gıden sızın ıcın aynı hoslukta sonlanmaya bılır.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Teşekkürler yorum için..Aslında benim de hoşuma gitmiyor pek.Ama zoraki de değil sadece kupa on garip geldi:).kartların böyle çıkmasına şaşırdım..Hoş,illa da doğru olacak diye bir şey yok,fal nihayetinde

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
teşekkürler yorum için..aslında benim de hoşuma gitmiyor pek.ama zoraki de değil sadece kupa on garip geldi:).kartların böyle çıkmasına şaşırdım..hoş illa da doğru olacak diye bişi yok fal nihayetinde

Tabii ki de ama dediğim gibi kartlara fazla yüklenme bu aralar bırak,zaman geçsin,yeniden sorgula kartları umarım her şey dilediğin gibi olur.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Fal baktırmak isteyen arkadaşlar;
Artık Yönetim'in almış olduğu bir karar var. Ben sizlere link vereyim, burada uzun uzun anlatmayayım, o kurallar dahilinde fal bakımına devam edilecektir. Sevgiler..

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=37721#post37721
Sevgili arkadaşım,ama bu başlık altında tarotu öğrenme amacıyla kendimiz yorum karşılaştırıyorduk...Başkasına fal bakımı değil ki,bence bu konuyu tekrar düşünmelisiniz...:party: