Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920
193 sonuçtan 191 ile 193 arası

Konu: Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Herkese merhabalar tarıtta yeniyim 2 aydır destem var ve çevreme baktıklarım çıktı sadece kendimde tıkanıyorum hissedemiyorum pek ama torum geliştirmek adına buradayım kendime şuanda 3kart açtım sorum şuydu ayrı olduğum erkek arkadaşım bana geri dönecekmi diye sordum;Kupa şovalyesi,Aşıklar ve Dünya kartları düz açıldı bu erkek su grubu zaten akrep erkeği Kupa şovalyeside su grubu erkeğidir bana bir teklif yada bir hediye vb.geleceğini,aşıklar kartıyla ikimizinde aşık olduğunu ve dünya kartıda bu ilişkinin güzel olcağını söylüyor yanıldığım yerleri lütfen düzeltin!Bu kişi geri gelirse bu ilişki nreye doğru gider diye sorduğumda ise; Şu kartlar açıldı: Kupa ikilisi düz,para onlusı ters,Kılıç ası düz;Birbirimize ya fikir alışverişi yada birbirimizin ruh eşi olduğumuzu düşündürdü bana ve para onlusu da kılıç ası düz geldiği için birimiz evlikil kalabalık bolluk aile isterken diğerimiz burada sert ve keskin bir konuşma yapacak kılıç asının üstüne devam edecekmi bu ilişki diye tek kart seçtim;Kılıç dörtlüsü açıldı yani evliliğe diretirse birimiz diğerimiz bu ilişkiyi bitirecek yardımcı olurmusunuz lütfen nasılım kendime objektif bakabiliyormuyum?fikirlerinizi almak istiyorum)

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Geçmiş Kupa Dörtlüsü
    Şimdi Ters Tılsım Sekizlisi
    Gelecek Ermiş

Kupa Dörtlüsü. Geçmişte bıkkınlık ve motivasyon eksikliği. Yakın geçmişte eski bir arkadaşımla duygusal yakınlığım oldu ama sonradan kendisiyle iletişimimi kopardım. Aynı dönem görücü usulü bir evlilik gündeme geldi. O kişiyle de görüşmeyi reddettim hayat görüşlerimiz uyuşmadığı için.

Ters Tılsım Sekizlisi. Bunu anlamlandıramadım. Yorumlar için Tarotika 'ya bakıyorum genelde. Gelgelelim Ters Tılsım Sekizlisi için anahtar kelimeler Tarotika sayfasında yok. Sadece dün bir mülakata girdim. Soruları doğru cevapladım ama komisyon yüzüme bakmadı bile.

Ermiş. Maneviyata içselliğe yöneliş. Tepeden birinden gelecek tavsiye. Bilgeliğe ulaşmak tecrübe edinmek. Yalnızlık. Sanırım bu iş de olmayacak ve yine içime kapanacağım.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Geçmiş Ters Joker: Geçmişte potansiyelin farkına varamama, belirsizlik, kararsızlık durumu. Plansız bir yaşam.
    Şimdi Ters Ölüm Değişime direnmek, geçmişin kapatılamaması, inkar etmek. İyi de yaşamımda yenilik yok ki onu kabulleneyim veya inkar edeyim.
    Gelecek yine Ermiş

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)