Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

yasemin

Kayıtlı Üye
Ben de yıllar sonra eline tarot kartı alıp yeniden hatırlamaya öğrenmeye çalışan bir acemiyim. Ama eğer dikkate alırsanız benim yorumum:
Siz geçmişte yaşadığınız ihanetin etkisinde fazla aklmışsınız. Hâlâ bile bu ihaneti affedemiyorsunuz aklınızda intikam var bu nedenle kendinizi geçmişte yapılanların cevabını verememiş olarak hissediyorsunuz. Bu da sizde sıkıntı yaratıyor.Geçmişte partnerinize fazla güvenmiş ve ihaneti aklınıza bile geitrmemişsiniz. Mutluluğu bulduğunuzu sanmışsınız. Geçmişte kendinizi tam teslim etmeyip şüpheci yaklaşabilseymişsiniz daha önce uyanıp bu kadar şok olmazmışsınız.Siz hâlâ yaşadığınız olayın etkisinden çıkamamış ve aklınızdan ihanete uğrayacağınız fikrini atamamışsınız. Bu yüzden yeni başlangıçları hep yeni bir mücadele olacak diye bilinçaltınızda reddediyorsunuz. Kısa zaman daha bu umutsuz bıkkın korkak durumunuz devam edecek gibi görünüyor. Siz eski sevgilinizin size geri dönmesini istiyorsunuz hala.onun pişman olup geri dönmesini ve birlikte bir karar almayı istiyorsunuz. Kendinizi çaresiz hissetmeniz, kendinizin hayatın akışını zamana ve karşınızdaki kişinin dönüşüne bağlayıp harekete geçmemeniz koşullarınızın iyileşmesini engelliyor. Sizin aslında şanslı - özellikle maddi yönden- güçlü olduğunuzu bunun farkında olmanızı ve değerlendirmenizi istiyor.Sonuçta siz hem maddi yönden güçlü hem de iyi biri ile yeni ilişki ( isterseniz evlilik olabilir bence size bağlı çünkü değnekler evliliği sever) yaşayacaksınız. Öteki akılsız da umurunuzda bile olmayacak geçmişte kaldı bitti gitti. Gelecekde esamesi yok.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
bu bir sene aşk hayatımda ciddi bir ilişki veya evlilik olacak mı diye bakmak için kelt açtım kendimi kılıç kraliçesini terazi olduğum için ayırdım
1 kart ters değnek 9
2 ters kılıç sekiz
3. Kart güneş
4. Kart denge
5. Kart değnek 5
6. Kart kupa4
7. Kart kupa 2
8. Kart kılıç 2
9 kart para as
10. Kart değnek kralı

benim yorumum şu: Geçmişteki aldatılmışlığımdan dolayı aşktan korkuyorum huzur ve dengeli bir ilişki istemişim ama ortalık karışmış ve ilişki bir şekilde anlaşılmayan bir sebepten bitmiş...önümde koç yay aslan burcu bir insanla karşılaşma ve ilişki var evlilik umuduyla beklentisinde olacağım. Ama bu arada eski ilişkimdeki insan gelecek ve yakın çevrem yanlış karar vermemden korkacak ama ben yeni insana yöneleceğim...ama sonucu tam anlamadım yani aşk olacak ama evlilik olacak mı bilmiyorum siz ne dersiniz???

ben de yıllar sonra eline tarot kartı alıp yeniden hatırlamaya öğrenmeye çalışan bir acemiyim. Ama eğer dikkate alırsanız benim yorumum:
Siz geçmişte yaşadığınız ihanetin etkisinde fazla aklmışsınız. Hâlâ bile bu ihaneti affedemiyorsunuz aklınızda intikam var bu nedenle kendinizi geçmişte yapılanların cevabını verememiş olarak hissediyorsunuz. Bu da sizde sıkıntı yaratıyor.geçmişte partnerinize fazla güvenmiş ve ihaneti aklınıza bile geitrmemişsiniz. Mutluluğu bulduğunuzu sanmışsınız. Geçmişte kendinizi tam teslim etmeyip şüpheci yaklaşabilseymişsiniz daha önce uyanıp bu kadar şok olmazmışsınız.siz hâlâ yaşadığınız olayın etkisinden çıkamamış ve aklınızdan ihanete uğrayacağınız fikrini atamamışsınız. Bu yüzden yeni başlangıçları hep yeni bir mücadele olacak diye bilinçaltınızda reddediyorsunuz. Kısa zaman daha bu umutsuz bıkkın korkak durumunuz devam edecek gibi görünüyor. Siz eski sevgilinizin size geri dönmesini istiyorsunuz hala.onun pişman olup geri dönmesini ve birlikte bir karar almayı istiyorsunuz. Kendinizi çaresiz hissetmeniz, kendinizin hayatın akışını zamana ve karşınızdaki kişinin dönüşüne bağlayıp harekete geçmemeniz koşullarınızın iyileşmesini engelliyor. Sizin aslında şanslı - özellikle maddi yönden- güçlü olduğunuzu bunun farkında olmanızı ve değerlendirmenizi istiyor.sonuçta siz hem maddi yönden güçlü hem de iyi biri ile yeni ilişki ( isterseniz evlilik olabilir bence size bağlı çünkü değnekler evliliği sever) yaşayacaksınız. öteki akılsız da umurunuzda bile olmayacak geçmişte kaldı bitti gitti. Gelecekde esamesi yok.

değişik bi bakiş açisi teşekkürler yasemincim

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Yorum paylaşımı yapabilmeniz için önce sizin yorumlamanız gerekiyor demişsin yeşil çingene ama galiba derdimi yalnış anlattım benim kartım yok demiştim zaten arotu nasıl kullanacapımıda bimiyorum genede teşekkür ediyorum.:(

De...İnternet aracılığıyla tarot bakılmaz..Enerji?
Ben sana bir Rider White almanı,ve Hajo Banzafın kitabı daha kolay olduğu için onunla çalışmanı öneririm.:cowboy:

origanum

Yönetici
Yorum paylaşımı yapabilmeniz için önce sizin yorumlamanız gerekiyor demişsin yeşil çingene ama galiba derdimi yalnış anlattım benim kartım yok demiştim zaten arotu nasıl kullanacapımıda bimiyorum genede teşekkür ediyorum.:(

Bu bölüm üyelere fal bakmak için değil, tarot bakabilen üyelerin kendilerini geliştirmeleri amacıyla açılmıştır. Yanlış anlaşılmalar olmasın.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Kelt biçiminde açtım.
1-Kılıç sekizli
2-Aşıklar
3-Tılsım Kraliçesi
4-Tılsım sekizli
5-Tılsın Şövalyesi
6-Tılsım üçlüsü
7-Kupa onlu
8-tılsım dörtlü
9- ay
10-tılsım kralı
ilişki için bakmıştm. Benim yorumum içinde bulunduğum durum kötü bunda aşık iki kişi (onun ve sevgilisinin) payı var. Yakn gelecekle işte başarı görülüyor, beni ay kartıyla tuzaklara ihanetlere karşı uyarıyor ve sonuçta tılsım kralı iyi olduğunu düşünüyorum. Kartların hepsi düz çıktı hiçbiri ters çıkmadı . Yorumumla ilgili bana yardımcı olursanız sevinirim.
evet toprak grubu bir kadın sebebiyle bir ihanete uğramışsın aşıkken..maddi anlamda güzel günler seni bekliyor..işinde yeni bir anlaşma veya yeni bi iş kurma işe girme söz konusu.ve çok hayırlı olacak bu.aldatılmaktan korkun büyük..unutamıyorsun ama silkinmen gerek..ve asla özgüvenini yitirme çünkü seni evlilikle sonuçlanabilecek muhtemelen boğa oğlak başak grubu bir adam..zengin ve otoriter bir adam bekliyorrrr:)

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Urum senin de fikrini almak istiyorum arkadaşim..

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
arkadaşım için bir tarot açtım sizin de fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar..:smash:tarotu ilerletmek istiyorum
bir erkekle ne olacağını sordu
1 değnek 8li
2 kupa 9
3.değnek 9
4.kılıç as
5.imparatoriçe
6 kupa prensi
7.kılıç 2
8.değnek 7
9.kılıç prensi
10.kupa 6
düz hepsi
benim yorumum şu geçmişte haberleşmeler mesajlaşmalar hızlı ilerleyen eğlenceli bir arkadaşlık sonrası bizim kız kırılmaktan korkmuş ve bir konuşma yapmış
yaKIN GELECEKTE erkekten bir teklif alıcak tekrar tartışmaktan korkarak biraz arada kalarak gidiceği bu görüşme sonrası duygusal anlamda yüklü bir ilişki başlıycak....NE DERSİNİZ?

yasemin

Kayıtlı Üye
Ben kartların anlamlarını da göz önüne alarak sezgilerimle yorum yapıyorum . Yorum yapmamı ister misin?

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Tabii ki:) sanırım sadece ikimiz ilgileniyoruz bu konuyla:)

SanGlade

Banlı Kullanıcı
denemesi bedeva kobay olmayı kabul ediyorum :)

yasemin

Kayıtlı Üye
Arkadaşınız şu an geçmişte alaşmazlığa düştüğü bir konuda haber bekliyor sanki içinde olumlu çözüm olan bir haber.Bu konuda da şans onun yanında.Karamsar bir durumda arkadaşınız sanki kendine sınır çizdiğinin farkında değil bir yandan istiyor bir yandan da ümitsiz olmaz diyor.Geçmişte taraflar konu hakkında sertleşme eyilimli olup bunu fazla sürdürmemişler. güç ve yenilenme istiyor arkadaşınız. Geçmişteki durağanlıktan sıkılmış silkelenmek yeniden başlamak yaratmak istiyor.yakın bir zamanda şanslı dönem başlıyor hayallere dalmadan çevreyle iletişimi koparmadan bu dönemi değerlendirmesi gerekiyor.Kendini geçmişte yaşadığı olaya o kadar bağlamış ki yeni bir başlangıç güzel şeyler olacak dendiğinde bile " yeter ki geçmiştekinden kopmayayım gerekirse acı çekmeye razıyım" diye düşünüyor.Çevresindekiler arkadaşının yeni durumu kabullenmesi ve yenilenmenin ona iyi geleceği konusunda baskıya varacak destek vermeye çalışıyorlar.Arkadaşınız kafasından atamadığı konuyla ilgili bir tartışma üzüntü yaşayabilir fakat bu onun hayrına olacak yenilenmesi gerektiği geçmişten kopması gerektiğini kavrayacak.Sonuçta arkadaşınız zaferde galip gelen olacak ama kendi kurallarıyla oyunu oynamayı başarırsa. Yani yardım için destek için söylenenleri gözardı etmeden kabullenmek ve ona göre davranmak ona artık ümitsizliğe düştüğü zaferden mağlup ayrıldığını düşündüğü bir zamanda zafer getirecek. Ama görmesi ve yapması sonucunda.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Yorumlarımız ne kadar farklı değil mi yasemin:))

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Senin de kartlarına yorumlarını ve bizim çektiklerimize yorumlarını bekleriz selene.......bu arada başkası için çekebiliyorsan talibim aşk hayatım için.

selene7777

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla bu konuda kendi kartlarınızdan kendinizin açılım yapması, ve buradaki bilgili kişilerle kendinizi geliştirmeniz için ben en başta denemiştim.Yani,bu başkalarının yorumlamasından çok kendi açılım ve yorumlarınızı geliştirmeniz için.

yasemin

Kayıtlı Üye
Dün gece epey derin düşüncelere daldım. İş hayatım ile ilgili radikal değişiklikler yapmak istiyorum ama nasıl? 20 senelik bağımsız çalışmam var ve bunu nasıl yapacağım. Bu arada komodini açtım bir baktım tarot kartları. Hemen aldım ve bu konu ile ilgili açtım. O kadar ilginçti ki hep işle ilgili kartlar geldi ve o kartlar sanki beni bazı konularda düşünmeye sevketti. Sabah uyandığımda düşünüyordum ve sanki ne yapacağımı biliyormuşum gibi kalktım bir görüşmeye gittim. Tarot kartları vasıtasıyla farkında olmadığım şeyleri farkettim sanki bana tarif ettiler. Bakmayın falla hayatımı yönlerdirmem çoğunluk fal bile baktırmam herkese ama bu fal değil de sanki kolumdan tutup okula götürmek gibi bir şeydi. Paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar bir uyarı yapayım..
Burada karşılıklı fal bakmak ve baktırmak kurallar dahilinde değil; bilginiz olsun istedim :) Başlıktan da anlaşılacağı gibi, önce sizler kendi falınıza bakacaksınız, sonra birlikte yorum farklılıklarını tartışacağız.. Sevgiler :Angel_anim:

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Dün gece epey derin düşüncelere daldım. İş hayatım ile ilgili radikal değişiklikler yapmak istiyorum ama nasıl? 20 senelik bağımsız çalışmam var ve bunu nasıl yapacağım. Bu arada komodini açtım bir baktım tarot kartları. Hemen aldım ve bu konu ile ilgili açtım. O kadar ilginçti ki hep işle ilgili kartlar geldi ve o kartlar sanki beni bazı konularda düşünmeye sevketti. Sabah uyandığımda düşünüyordum ve sanki ne yapacağımı biliyormuşum gibi kalktım bir görüşmeye gittim. Tarot kartları vasıtasıyla farkında olmadığım şeyleri farkettim sanki bana tarif ettiler. Bakmayın falla hayatımı yönlerdirmem çoğunluk fal bile baktırmam herkese ama bu fal değil de sanki kolumdan tutup okula götürmek gibi bir şeydi. Paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

keşke çektiğin kartları yazaydın yasemincim...bu dediğin bana o kadar çok oldu ki :))tarot iyi bir yol göstericidir..

yasemin

Kayıtlı Üye
Haklısınız ... O kadar heyecanlandım ki gece düşünemedim. En azından not alıp ertesi gün yazabilirdim. Bundan sonra bu durumlarda not alacağım bu da bana bir ders oldu.