Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 19/20 İlkİlk ... 917181920 SonSon
193 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14344
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.328 mesaja 3.407 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Ben şuan sadece kartların anlamlarını yorumlama kısmındayım.Buna rağmen destem her seferinde korkunç bir şekilde doğruları söylüyor.Kendim hariç kimseye bakmıyorum.Böyle ilerleme kaydedilebilir miyiz ?

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6653
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.022 mesaja 3.341 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Alıntı hazaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şuan sadece kartların anlamlarını yorumlama kısmındayım.Buna rağmen destem her seferinde korkunç bir şekilde doğruları söylüyor.Kendim hariç kimseye bakmıyorum.Böyle ilerleme kaydedilebilir miyiz ?
    Sürekli alıştırma yapmak güzel, açılımlar yaptıkça geliştirirsiniz kendinizi, yalnız sadece kendinize değil çevrenize de bakım yapmanız daha olumlu sonuçlar doğurur. Kendinizle sınırlamayın )

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

3. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    hazaR (22.02.2018)

Rep Puanı : 111
    Ettiği Teşekkür
    145
    42 mesaja 54 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Merhaba ben de biraz önce 7 adet kart çektim, kararsız olduğum bir konuyla ilgili. Bu insanı hayatımda tutarsam hayatım (özellikle kariyer) nasıl etkilenir? diye sordum. Cevap böyle geldi. Yorumlarınızı bekliyorum.
    Değnek 3 lüsü
    Kupa 7lisi
    Tılsım ası
    Mahkeme
    Araba
    Kader çarkı
    Büyücü kartları geldi. Sunu da belirteyim bu kisiyle ilgili ne zaman soru sorsam önüme kader çarkı geliyor genelde.

Özgürleşme seçimi yapıldığında, özgürleşmenizi engelleyen ne varsa önünüze çıkacaktır.

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14344
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.328 mesaja 3.407 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Bir açılımın
    Karşılaşılacak Engeller' hanesine -kupaların altılısı-geldiğinde bunu nasıl yorumlayabilirim ki ? Kart genel olarak çok pozitif, içinde engelle dair hiç bir şey yok.:/

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Eski sevgilimin hala aklında miyim diye sordum
    1.kart ben :6li degnek (Atin üzerindeki ben ve kafamda taç var.ladyim .elimde ise degnek lordumun tacı.Hala aklımda oldugunu gosteriyor bekledigimi

2.kart : O : Para kralı ( buna yorum yapamadım
    3.kart : durum = Aziz kartı ( Aziz kartı baglılik kartı demekti.Ve burcu boğa.Ben boğa burcuyum ve hala aklinda olduğumu aklında oldugum icin yeni bir hayat kuramadiğini hala evlenmedigini ve bana hala bagli oldugunu dusundum.

sizce de nedir durum ben yanliş mi yorumladım

Eski sevgilimin bana hala sevgisi var mi diye sordum
    1.kart Ben: kupa kiralicesi
    2.:O imparotice
    durum : 2li kilic cikti
    buna nasıl yorum yapicagimi bilemedim.1.kart apaçik ortaya koymuş.

yorumlar misiniz ?

Eski sevgilimin hala aklında miyim diye sordum
    1.kart ben :6li degnek .Hala aklımda oldugunu gosteriyor bekledigimi
    2.kart : O : Para kralı ( buna yorum yapamadım
    3.kart : durum = Aziz kartı ( Aziz kartı baglılik kartı demekti.Ve burcu boğa.Ben boğa burcuyum ve hala aklinda olduğumu aklında oldugum icin yeni bir hayat kuramadiğini hala evlenmedigini ve bana hala bagli oldugunu dusundum

2.soru olarak da bana hala sevgisi var mi diye sordum
    ben : 1.kart kupa kralicesi çikti. ( halimi en iyi yansitan kart bu )
    O 2.kart imparatorice cikti. ( bu kartta kafam karişti hem hala beni seviyor diye dusundum ilk ama 2. olarak benden önceki sevgilisini dusundum.cunku bu kart onu resmediyor sanki resimdeki kadina cok benziyor ve onun burcunu yansitiyor yoksa ben pranyoksami dusundum.ya da baskasi mi var artık seklinde bir kart mi ?
    Durum 3.kart = 2li kilic yine burda kfam karisik duygularini bastiriyor kararsiz karar veremiyor akilla duygu arasinda mi ya da baskasiyla brnim aramda mi ya ya da ne bilemedim
    Yorumlar misiniz kafam çok karıştı ?

Konu *nefertiti* tarafından (21.04.2018 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood yapmak yasaktır.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Ayfer beni seviyormu

Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    Tecrübe Puanı
    59

Sn üyelerimiz açılan konuyu yanlış anladınız sanırım. Çalışma ortak bir çalışmadır. Sadece açılımı yapıp sorular soruluyor, bir cümle yazıp yada kartın kitap anlamını yazıp yorum isteniyor. Bu düşünce ile üst üste bir sürü açılım yapılmış. Amaç bakımınızı geliştirmek ilerlemenize yardımcı olmak. Diğer türlü istenen fal bakıma giriyor. Bu tür mesajlarda sorularınız açıkta kalır yanıtlanmaz. Lütfen biraz daha özen gösterelim. Sevgi ve ışıkla.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Alıntı *nefertiti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn üyelerimiz açılan konuyu yanlış anladınız sanırım. Çalışma ortak bir çalışmadır. Sadece açılımı yapıp sorular soruluyor, bir cümle yazıp yada kartın kitap anlamını yazıp yorum isteniyor. Bu düşünce ile üst üste bir sürü açılım yapılmış. Amaç bakımınızı geliştirmek ilerlemenize yardımcı olmak. Diğer türlü istenen fal bakıma giriyor. Bu tür mesajlarda sorularınız açıkta kalır yanıtlanmaz. Lütfen biraz daha özen gösterelim. Sevgi ve ışıkla.
    Ben oyle yapmistım yorumlayarak.Keşke cevap verseydiniz 1 gundür beklemiştim belki ögrenebilmem için yardımci olan olur diye

Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    Tecrübe Puanı
    59

Alıntı Gecemsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben oyle yapmistım yorumlayarak.Keşke cevap verseydiniz 1 gundür beklemiştim belki ögrenebilmem için yardımci olan olur diye
    Yaptığınız açılımda yorumunuzu tekrar incelemenizi öneririm. Yorum yapamadığınızı cümleleriniz de dile getirmişsiniz . Uyarıda da dile getirdim. Konunun açılış amacı ilk önce bakımcımın yorumu yanlış yorumlarda ise ilgili kişinin yorumu. Karşılıklı fikir alışverişi bir nevi.

11. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    SilverBlade (22.04.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 109
    Ettiği Teşekkür
    162
    30 mesaja 54 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

"Tezim hakkında X hocamla konuşmayı denemeli miyim?" diye bir soru yönelttim kartlarıma. Sırasıyla, Azize - Ölüm - Kılıç Altılısı açıldı.
    Azize kartı bana konuşmaktan korkmamam gerektiğini, karşımdakinin düşündüğümden daha anlayışlı olduğunu söylerken, Ölüm bana bu konuşmayla birlikte fikirlerimin tamamen değişeceğini, yeni bir başlangıca ilerlemem gerektiğini söylüyor. Kılıç Altılısı kafamı çok karıştırdı, tezden vazgeçmem gerektiğini mi yoksa tezimin iyi sonuçlanmayacağını mı söylüyor onu kestiremedim ve üstüne bir kart daha çektim, gelen kart ise Tılsım Dörtlüsü idi. Ancak Tılsım Dörtlüsü kafamı daha çok karıştırdı (tarotta en sevmediğim karttır zaten), daha fazla saçmalamayayım diye orada bıraktım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

May the bridges I burn light my way.

Sayfa 19/20 İlkİlk ... 917181920 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)