Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

Senfonick

Kayıtlı Üye
İş
Yorumcu
İlişkim nasıl gidicek diyerek sordum.
Denge kartı
Tılsım beşlisi
tılsım dokuzlusu (ters)

benim yorumum :
Bu dönemin çok hassas bir dönem olduğunu ve dikkatli olmam gerektiğini görüyorum. Şu an içinde bulunduğum dönemin çok hassas olduğunu alınacak, atılacak olan adımların çok iyi düşünülmesi gerektiğini görüyorum. Şu an için her şey güzel olabilir ama gelecekte hatalara ve üzücü olaylara sürüklenebilirim. ilerleyen haftalar yada aylık süreç içerisinde üzüntü verecek olan olaylarla karşılaşabileceğimi görüyorum. Yaşanacak olan olumsuz durumlar her iki tarafı da üzüp yıpratabilr fakat üstesinden gelinebilecek sorunlar olarak görüyorum. Üzücü durumlar uzun süreçli olabilir ama düzelme durumu söz konusu olabilir.

S

SoldierO

Denge kartı
Tılsım beşlisi
tılsım dokuzlusu (ters)

benim yorumum :
Bu dönemin çok hassas bir dönem olduğunu ve dikkatli olmam gerektiğini görüyorum. Şu an içinde bulunduğum dönemin çok hassas olduğunu alınacak, atılacak olan adımların çok iyi düşünülmesi gerektiğini görüyorum. Şu an için her şey güzel olabilir ama gelecekte hatalara ve üzücü olaylara sürüklenebilirim. ilerleyen haftalar yada aylık süreç içerisinde üzüntü verecek olan olaylarla karşılaşabileceğimi görüyorum. Yaşanacak olan olumsuz durumlar her iki tarafı da üzüp yıpratabilr fakat üstesinden gelinebilecek sorunlar olarak görüyorum. Üzücü durumlar uzun süreçli olabilir ama düzelme durumu söz konusu olabilir.
Kısadan bu iliskinin iki tarafida ziyadesiyle yorduğunu iletişim problemleri ve açıklanmayan sırlar olduğu iliskinin gidişatının problemler çözülmezse daha kötü sonuçlar doğuracağına yorumluyorum. Biraz felaket tellalı gibi oldum ama..

Senfonick

Kayıtlı Üye
İş
Yorumcu
Kısadan bu iliskinin iki tarafida ziyadesiyle yorduğunu iletişim problemleri ve açıklanmayan sırlar olduğu iliskinin gidişatının problemler çözülmezse daha kötü sonuçlar doğuracağına yorumluyorum. Biraz felaket tellalı gibi oldum ama..

Olsun doğruyu söylediniz teşekkür ederim. Ben daha yeni yeni tarot yorumu yapmaya başlıyorum da sizce benim yorumum ne kadar doğru?

S

SoldierO

Olsun doğruyu söylediniz teşekkür ederim. Ben daha yeni yeni tarot yorumu yapmaya başlıyorum da sizce benim yorumum ne kadar doğru?
Şahsi görüşüm kendimizle alakali biseyleri danışıp yorumlarken duygularımızı katıyoruz ve duygular insanı kör eder. Ben kartlardan hissettiğim enerjiye göre yorumluyorum ve çok nadir kendimle alakalı sorular soruyorum. Bu yüzden dogru yanlış demek haddime değil

Senfonick

Kayıtlı Üye
İş
Yorumcu
Şahsi görüşüm kendimizle alakali biseyleri danışıp yorumlarken duygularımızı katıyoruz ve duygular insanı kör eder. Ben kartlardan hissettiğim enerjiye göre yorumluyorum ve çok nadir kendimle alakalı sorular soruyorum. Bu yüzden dogru yanlış demek haddime değil

Teşekkür ederim. 🙏

sealight

Kayıtlı Üye
Denge kartı
Tılsım beşlisi
tılsım dokuzlusu (ters)

benim yorumum :
benim ise burada gördüğüm zaten hali hazırda aranızda aksiyon ve alma-verme problemleri olduğu. olması gerekenden biraz daha fazla eğiliyor taraflardan biri. istekleriyle hissettikleri arasında bağlantı kurulamayan bir durum var ortada. istedikleriyle hisleri birbirine çok zıt bir durum var gibi görünüyor. ayrıca bu ilişkide bir şekilde araya mesafe koyacak olan kişi de dişil enerji olarak gördüm ben. bir şekilde ayrılmaya karar verme ama sonrasında yalnız yapamayarak bu durumdan pişman olma söz konusu olabilir

sealight

Kayıtlı Üye
Kartları eğer her seferinde düzeltirseniz ve hep sağdan sola ( ya da soldan sağa ) açarsanız düz gelir. Bunu kontrol etmiş olursunuz. Kontrol ettiğiniz içinde müdahale etmiş olursunuz.

Lakin kartları karıştırır. İçsel olarak sağdan sola ( ya da soldan sağa) veya aşağıdan yukarı ( ya da yukarıdan aşağı ) kartları açarsanız ve toplarken dikkat etmeseniz bu durumda kartlar ters ve düz olarak kendiliğinden gelirler. Müdahale etmemiz gerekiyor ki tarot kendi enerjisini yaysın.

Bazı tarot okuyanlar ( yorumlayalar) ters düz olarak Kartı yorumlamaz. Kartın ana anlamı ile içimden geldiği gibi okur

Ben tüm kartlarımı açtıktan sonra düz bir şekilde çevirim ve içsel olarak yorumlarım. Ters ve düz anlam kullanmıyorum. Sembol ve kombinasyon yorumu ağırlıklı olarak yapıyorum.

Tabi yıllarca ters ve düz anmalarına göre yorum yaptım. Zamanla sembol ve kart okumam geliştikçe ( kartlar benimle konuşmaya başladıkça kendi sistemim oturdu.
ben de artık ters yorumlamayı bıraktım ve sembol okuyorum sadece. daha mutlu ve huzurluyum

sealight

Kayıtlı Üye
X ile aramızda neler olacak, bizi bekleyenler nedir olarak sordum ve kelt açılımı yaptım. X ile sadece arkadaşız geçmişimizde (2018) bir süre konuşmuşluğumuz var ve tekrar görüştük seneler sonra (1 şubatta) ama şuan tekrar bir iletişimimiz yok olarak açıklayayım.
1-) kılıç 8
2-) kılıç ası
3-) tılsım 3
4-) değnek ası
5-) dünya (nedenler, yakın geçmiş olarak yorumluyorum)
6-) tılsım 10 ( yakın gelecek olarak yorumluyorum)
7-) adalet
:cool: kupa şovalyesi
9-) değnek ikilisi
10-) kupa kraliçesi

benim beynim duruyor kendime asla objektif olamıyorum kafayı yiyeceğim. element olarak baktığımda hiçbir element birbirini desteklemiyor. ateş geliyosa sonrasında gelen su onu söndürüyor. genel olarak bir tıkanıklık durumu söz konusu ama 3. bir kişinin etkisi de var sanki arada. keza 5. kart olan dünya bana tamamlanmadan ziyade satürn enerjisini zorlanan enerjiyi gösteriyor. yakın gelecekte belki bir görüşme, buluşma olabilir. bu ilişkide hala konuşulmamış çözülmemiş şeyler var ki zaten ilişkinin karakteri asla bir şeyleri gerçekten konuşmamak üzerine. 8. kart olan kupa şovalyesi başka birinin etkisi midir onun gelişi midir çözemedim. sonuç kartında gelen kupa kraliçesi ise üzülen olan dişiyi sembolize ediyor bence. duygularını saklamış söyleyememiş olan bir dişiyi. oysa kupa kraliçesi ilişki başlangıcını da temsil eder ama ben felaket tellalı gibiyim.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
X bu sözleri hangi niyetle sarf ettiğimi düşündü diye sordum kartlara ama kartları söylemeden ve yoruma başlamadan ömce şöyle bir info vermem gerek. Bu kişi kötü bir şey istiyor ve ben iyi bir dilekte bulundum ve zoruna gitsin diye söyledim ama zoruna gitsin diye söylediğimi bilmesin istedim. (Birinin ölmesini istiyor).
Kartlar: Değnek beşlisi, Büyücü, değnek üçlüsü
Değnek beşlisi burda kafamı karıştırdı ona inat olsun diye de söylediğimi düşünmüş olabilr bu karta göre ama ben kendimle alakalı açılımlara sanırım objektif olamıyorum. Sadece farklı fikirleri savunduğımuzu, iyi niyetli olduğumu ve daha iyi niyetli bir şey dilediğimi düşündüğümü ve sadece ümit ettiğimi, beklediğim şeyi dilediğime inandığına yordum ardından gelen kartlara göre. Baştan aşağı yanlış bir yorum da olabilir dediğim gibi kendime objektif olamıyorum. Hala konu aktifse biri yardim edebilir mi?