Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
176 sonuçtan 171 ile 176 arası

Konu: Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

thepotential
    Guest

Klasik kelt haçı açılımı, acemi olduğum için sadece majör arkana kartlarını kullandım.

Belirleyici kartım: Asa süvarisi(değnek şövalyesi)

1-Ters Aşıklar
    2-Adalet
    3-Ters asılmış adam
    4-Minare
    5-Ters gelen ölüm
    6-Şeytan
    7-Ters imparator
    8-Büyücü
    9-Ters dünya
    10-Ters sebat.

Desteme net bir soru sormadığım için yine çok geniş anlamlarda cevap verdi bana.Sorduğum şey 'aşk hayatım' dı.
    Genel yorumum, aşk hayatımda veya ilişkilerimde bazı ahlaki zaaflarım nedeniyle yüzeysel, tek düze veya tek gecelik ilişkiler yaşamaya meilli olduğum gözüküyor.Objektif olarak doğru olduğunu kabul ediyorum.Adalet kartına anlam veremedim, bir tür dengeden bahsediyor ama neyin dengesi hiç bir ikrim yok.Bu istediğini alma odaklı ilişkiler ters gelen asılmış adamla bilinçaltımdaki bencilliğe, madde bağımlılığına ve düpedüz ikiyüzlülüğe işaret ediyor olabilir..Çok objektif davranarak kabul ediorum bunu da.
    Minare kartına yine anlam veremiyorum.
    Ters gelen ölüm yine yukarıda bahsettiklerimi doğruladı.İşaret ettiği şey, bütün bu ilişki tarzlarından kurtulma ihtiyacım, maddesel olana saplanıp kalmak, arzuların tatmini için yaşamak vs.
    Şeytan kartı gelecekte, aldatma, aldanma bağımsızlık gibi şeylere işaret ediyor ama bunu yine anlayamadım.
    Ters gelen imparator kişiliğimin fazla eril, duygudan yoksun benmerkezci olduğuna işaret ediyor.Yine yukarı anlattıklarımı doğrular nitelikte.Büyücü kartı altında olduğum bazı koşulları betimliyor, beceri ustalık idrak çabuk kavrama gibi.Tam olarak neye işaret ettiğini kestiremiyorum.
    Ters gelen dünya yine geçmişimde yaşadığım, kısa süreli azim durumlarına yani birden harekete geçme kendini değiştirme konusunda ama çabuk sönme gibi sanırım.Yine yaşayacağıma işaret ediyor olabilir.Başarısızlık.
    Ters sebat, sonuç olarak zayıf ve geliştirilmesi gereken ahlak-kişiliğime işaret ediyor.

Destem yine çok iyi iş çıkardı, anladığım ve anlamadığım kısımlarıyla.Usta yorumculardan da destek bekliyorum.şimdiden saolun

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 83
    Ettiği Teşekkür
    135
    24 mesaja 41 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Bir arkadaşım flört ettiği kişiyle alakalı bir soru yöneltmişti, üç kart çektim ve sırasıyla Tılsım Şövalyesi, Tılsım Üçlüsü ve Tılsım Prensi açıldı. Aralarındaki flörtün biraz paldır küldür başladığını, aynı hızla ilişkinin ilerleyeceğini, aralarında oluşabilecek tek problemin adamın dış görünüşe gereğinden fazla önem vermesinden kaynaklanabileceğini söyledim. Arkadaşım dediklerimin çoğunu doğruladı ama ben yine yorumumdan emin olamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

May the bridges I burn light my way.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

merhaba arkadaşlar ben bu foruma yeni üye oldum, aslında uzun zamandır takip ediyorum, kendi çapımda astroloji ve tarotla da ilgileniyorum ama bugün yazmak istedim çünkü galiba bugun biraz enerji paylaşımına ihtiyacım var...yurtdışındayım, burda biraz özlem içindeyim geldiğimden beri çok mutlu sayılmam yani, türkiyedeki bi işten de haber bekliyorum eğer olumlu olursa seneye dönüş yapıcam. bugun bu iş için kelt haçı açtım.
    1-değnek ası ters
    2-değnek beşlisi
    3-büyücü
    4-tılsım üçlüsü ters
    5-aziz ters
    6-adalet
    7-tılsım dokuzlusu
    8-tılsım sekizlisi ters
    9-kılıç altılısı
    10-değnek dörtlüsü

benim yorumum şöyle oldu eğitim için yurtdışına çıkmak gibi radikal bi karar aldım ama burası benim için en doğru yer değildi ve bunu öngöremedim. daha önce istediğim ve emek verdiğim halde karşılığını bi türlü alamadığımı düşünüyorum, ben sürekli yeni adımlar atıyorum(ters aziz), hayatım için risk alıyorum ama karşılığını alamıyorum, aslında en iyisi benim olmalı gibi bi bakış açım olduğu için yaşadıklarımın adaletsizlik olduğuna inanıyorum. ama kısa süre içinde kafamdaki adalet sağlanmış ve almak istediğimi almış olacağım diye düşündüm çünkü 6ıncı kart adalet...
    8inci karttaki ters tılsım sekizlisini ben çevrem(ailem, arkadaşlarım) benim bu işe layık olmadığımı düşünüyor olarak yorumladım fakat acaba işverenler böyle düşünceler içinde olabilir mi? aslında ailem hep kolaycı olduğumu söyler belki ben de onlardan etkilendim bilemiyorum...
    ve9uncu ve 10uncu kartlardan bu işle ilgili güzel haberi alacağımı fakat türkiyeye dönüşün düşündüğüm kadar mutlu ve pürüzsüz geçmeyeceği, içim buruk gideceğimi yorumladım...
    siz de fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim, umarım ben de sizlere yardımcı olabilirim

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Eski sevgilimin bana olan hisleri nedir diye sordum ? Daha yeniyim tarotta.Soru sordum desteyi 3e bolup 5 kart seçtim.
    Sanirim hala beni seviyor ama kararsizda sanirim .Bu kartlara yorum yapabilir misiniz? Ne kadar dogru kart emin de degilim ama

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Merhaba. Tarot kartlarını yeni aldım sayılır. Ufaktan ufağa çevreme bakıyorum. 3lü kombinasyon derken ilişki için de 7li ilişki açılımına merak sardım. Kart okumadan çok resimlerin neler anlattığı ve hislerimle harmanlıyorum.
    Arkadaşımın sorusu; partner kişisinin kendisi hakkındaki geçmişten günümüze düşüncesi sorusuydu.
    Kartlar;
    1.Tılsım 4lüsü
    2.Para şövalyesi
    3.Değnek 3 ters
    4.Kupa 3
    5.Kupa 5 ters
    6.Tılsım 6lısı
    7.Kılıç kralı ters.
    ilk kart durum kartı; kişilerin birbirine karşı sabit duyguları var temelde kötülük kavga vs yokmuş. Hani aşk var da demiyorum. Biraz pasif kalmışlar. Kendilerini net ifade edememişler.
    2. Kart erkek hanesinde açılan para şövalyesi; erkek mücadeleci biri ama ne yazık ki parasal konulara kanalize olduğundan değişime kapalı. Konforlu hayatını riske atmak istemiyor. Realist biri hayalperest değil.
    3. Kart erkek hanesinde açılan değnek 3lüsü ters; adam kendi içerisinde bir karar almış objektif olmamış ilişki konusunda. Dediğim gibi biraz kendi doğruları peşinden giden ama her yaptığı da o kadar doğru olmayan ileri de pişmanlık yaşayacak bir insan.
    4. Kart erkek hanesinden açılan kupa 3lüsü; bu karta biraz tıkandım düğün kutlama vs kartı olduğu için ancak bu adamın kadın hakkında olumlu düşünceleri olduğunu söyleyebilirim.
    5. Kart kadın hanesinden kupa 5lisi ters ; kadın bazı şeylerin farkına varmış adama eskisi gibi bakmıyor. Hayal kırıklığı yaşamış. Net olmuş ne kadar yakın zaman da acı çekse de çekecek olsa da. Ama her şey için bir umut vardır diyor kart.
    6. Kart kadın hanesinden açılan Tılsım 6lısı; bu kart bana kadının daha anaç, daha veren taraf olduğunu söylüyor. İlişkide dürüstlüğü sevgiyi o şefkati vermiş ama karşılığını alamamış. Karşılığını elbet birgün alacak.
    7. Kart kadın hanesinden açılan kılıç kralı ters; bu kart kadının artık bir şeyden emin olduğunu. Ne kadar bazı şeyler değişecek olsa da aynı olacağını kabul ettiğini farkında olduğunu söylüyor.
    Yorumum bu kadar. Daha yeniyim hislerimi de kattım. İlişki hakkında pek bilgim yok. Arkadaş kartları seçti ama vakitsizlikten yorumlayamadım. Yanlışların varsa edit ederseniz sevinirim.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6579
    Ettiği Teşekkür
    1.349
    1.014 mesaja 3.304 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    56

Alıntı Rhaenys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kartları ters olarak hiç kullanmıyorum. Ne kadar doğru bilinmez ama..
    Sn üyemiz kartlar düz okunabilir doğrudur, ancak belli bir seviyeye geldikten sonra okunması uygundur. Kartların düz ters anlamlarını bilmeniz gerekir. Çünkü kombinasyonda kart düz de açılsa olumlu kart olumsuz tarafını size işaret edebilir.

Alıntı Madilik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Tarot kartlarını yeni aldım sayılır. Ufaktan ufağa çevreme bakıyorum. 3lü kombinasyon derken ilişki için de 7li ilişki açılımına merak sardım. Kart okumadan çok resimlerin neler anlattığı ve hislerimle harmanlıyorum.
    Arkadaşımın sorusu; partner kişisinin kendisi hakkındaki geçmişten günümüze düşüncesi sorusuydu.
    Kartlar;
    1.Tılsım 4lüsü
    2.Para şövalyesi
    3.Değnek 3 ters
    4.Kupa 3
    5.Kupa 5 ters
    6.Tılsım 6lısı
    7.Kılıç kralı ters.
    ilk kart durum kartı; kişilerin birbirine karşı sabit duyguları var temelde kötülük kavga vs yokmuş. Hani aşk var da demiyorum. Biraz pasif kalmışlar. Kendilerini net ifade edememişler.
    2. Kart erkek hanesinde açılan para şövalyesi; erkek mücadeleci biri ama ne yazık ki parasal konulara kanalize olduğundan değişime kapalı. Konforlu hayatını riske atmak istemiyor. Realist biri hayalperest değil.
    3. Kart erkek hanesinde açılan değnek 3lüsü ters; adam kendi içerisinde bir karar almış objektif olmamış ilişki konusunda. Dediğim gibi biraz kendi doğruları peşinden giden ama her yaptığı da o kadar doğru olmayan ileri de pişmanlık yaşayacak bir insan.
    4. Kart erkek hanesinden açılan kupa 3lüsü; bu karta biraz tıkandım düğün kutlama vs kartı olduğu için ancak bu adamın kadın hakkında olumlu düşünceleri olduğunu söyleyebilirim.
    5. Kart kadın hanesinden kupa 5lisi ters ; kadın bazı şeylerin farkına varmış adama eskisi gibi bakmıyor. Hayal kırıklığı yaşamış. Net olmuş ne kadar yakın zaman da acı çekse de çekecek olsa da. Ama her şey için bir umut vardır diyor kart.
    6. Kart kadın hanesinden açılan Tılsım 6lısı; bu kart bana kadının daha anaç, daha veren taraf olduğunu söylüyor. İlişkide dürüstlüğü sevgiyi o şefkati vermiş ama karşılığını alamamış. Karşılığını elbet birgün alacak.
    7. Kart kadın hanesinden açılan kılıç kralı ters; bu kart kadının artık bir şeyden emin olduğunu. Ne kadar bazı şeyler değişecek olsa da aynı olacağını kabul ettiğini farkında olduğunu söylüyor.
    Yorumum bu kadar. Daha yeniyim hislerimi de kattım. İlişki hakkında pek bilgim yok. Arkadaş kartları seçti ama vakitsizlikten yorumlayamadım. Yanlışların varsa edit ederseniz sevinirim.
    sn üyemiz Tarot bakıma yeni başlamışsanız 78 kartın tek tek ne anlama geldiğini ilk önce bilmeniz gerekmektedir. Tabi numarolojik, renk, sembol, mitoloji, astroloji ilminden de ) Tarot okumayı da öğrenmeli hislerinizle beraber harmanlamalısınız.

Açılımınıza gelince sorunuzu yanlış yöneltmissiniz. Geçmişten günümüze düşüncesi diye soru sorulmaz genel bir bilgi alırsınız. Tekrar açılım yapmanız gerekir. İyi formlar.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir, ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

7. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    hazaR (15.02.2018)

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)