Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
172 sonuçtan 171 ile 172 arası

Konu: Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

Paylaş

Rep Puanı : 21
    Ettiği Teşekkür
    17
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Klasik kelt haçı açılımı, acemi olduğum için sadece majör arkana kartlarını kullandım.

Belirleyici kartım: Asa süvarisi(değnek şövalyesi)

1-Ters Aşıklar
    2-Adalet
    3-Ters asılmış adam
    4-Minare
    5-Ters gelen ölüm
    6-Şeytan
    7-Ters imparator
    8-Büyücü
    9-Ters dünya
    10-Ters sebat.

Desteme net bir soru sormadığım için yine çok geniş anlamlarda cevap verdi bana.Sorduğum şey 'aşk hayatım' dı.
    Genel yorumum, aşk hayatımda veya ilişkilerimde bazı ahlaki zaaflarım nedeniyle yüzeysel, tek düze veya tek gecelik ilişkiler yaşamaya meilli olduğum gözüküyor.Objektif olarak doğru olduğunu kabul ediyorum.Adalet kartına anlam veremedim, bir tür dengeden bahsediyor ama neyin dengesi hiç bir ikrim yok.Bu istediğini alma odaklı ilişkiler ters gelen asılmış adamla bilinçaltımdaki bencilliğe, madde bağımlılığına ve düpedüz ikiyüzlülüğe işaret ediyor olabilir..Çok objektif davranarak kabul ediorum bunu da.
    Minare kartına yine anlam veremiyorum.
    Ters gelen ölüm yine yukarıda bahsettiklerimi doğruladı.İşaret ettiği şey, bütün bu ilişki tarzlarından kurtulma ihtiyacım, maddesel olana saplanıp kalmak, arzuların tatmini için yaşamak vs.
    Şeytan kartı gelecekte, aldatma, aldanma bağımsızlık gibi şeylere işaret ediyor ama bunu yine anlayamadım.
    Ters gelen imparator kişiliğimin fazla eril, duygudan yoksun benmerkezci olduğuna işaret ediyor.Yine yukarı anlattıklarımı doğrular nitelikte.Büyücü kartı altında olduğum bazı koşulları betimliyor, beceri ustalık idrak çabuk kavrama gibi.Tam olarak neye işaret ettiğini kestiremiyorum.
    Ters gelen dünya yine geçmişimde yaşadığım, kısa süreli azim durumlarına yani birden harekete geçme kendini değiştirme konusunda ama çabuk sönme gibi sanırım.Yine yaşayacağıma işaret ediyor olabilir.Başarısızlık.
    Ters sebat, sonuç olarak zayıf ve geliştirilmesi gereken ahlak-kişiliğime işaret ediyor.

Destem yine çok iyi iş çıkardı, anladığım ve anlamadığım kısımlarıyla.Usta yorumculardan da destek bekliyorum.şimdiden saolun

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 81
    Ettiği Teşekkür
    118
    23 mesaja 40 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Bir arkadaşım flört ettiği kişiyle alakalı bir soru yöneltmişti, üç kart çektim ve sırasıyla Tılsım Şövalyesi, Tılsım Üçlüsü ve Tılsım Prensi açıldı. Aralarındaki flörtün biraz paldır küldür başladığını, aynı hızla ilişkinin ilerleyeceğini, aralarında oluşabilecek tek problemin adamın dış görünüşe gereğinden fazla önem vermesinden kaynaklanabileceğini söyledim. Arkadaşım dediklerimin çoğunu doğruladı ama ben yine yorumumdan emin olamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

May the bridges I burn light my way.

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)