Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
193 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

çok güzel ve geliştirici bir konu olmuş akşam gidip bir açılım yapacağım kendime

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    8
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Konu pasif kalmış. Ben de bir açılım yapıp yorumumu paylaşmak isterdim fakat bir daha kendime tarot bakarsam, sanırım kartlar da kafayı yiyecek, ben de. Bir süre sonra burada aktif olmak dileğiyle!
    Konuyu açana ve paylaşım da bulunanlara bol bol sevgi.

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    9
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhabalar ben de dahil oldum bu platforma ve çok mutluyum
    Dün gece başlayamayan bi ilişki ile ilgili tarot baktım onu seviyorum fakat aramızda görünmez duvarlar var sanki zaten şu an görüşmüyoruz arkadaşlığımız da bitti
    Bununla ilgili olarak sorular sordum desteme ve kart çektim çıkan kartlarım şöyle ;
    Beni seviyor mu ? - Azize
    Görüşecek miyiz? - Ermiş
    Kalıcı bir beraberlik olacak mı? - Aşıklar
    Mutlu olacak mıyım? - Asılan adam
    Başka biri olacak mı hayatımda? - Güç

Şunu sormak istiyorum sorduğum soru şekli doğru mu? ve gelelim kendi yorumuma, Bu kişi beni seviyor hatta derin bir bağ olduğunu düşünebiir lakin aramızda barışma ya da görüşme olabilmesi için 3 şahısların rehberliğine ya da zamana ihtiyacımız var, kalıcı beraberlik olamsı ise karar aşamasına gelindiği takdirde bireylerin kendi insiyatiflerini ellerine almasına bağlı, ve mutluluk fedakarlıklar sonucu kişiye gelecek... Hayatımda başka birinin olması ise olası görülüyor..

Sizce yorumum doğru mu yardım ederseniz çok sevinirim lakin çok karışık bir durumdayım!

Sevgiyle kalın

Yer
    Uşak
    Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    36
    25 mesaja 42 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı shaniavari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben de dahil oldum bu platforma ve çok mutluyum
    Dün gece başlayamayan bi ilişki ile ilgili tarot baktım onu seviyorum fakat aramızda görünmez duvarlar var sanki zaten şu an görüşmüyoruz arkadaşlığımız da bitti
    Bununla ilgili olarak sorular sordum desteme ve kart çektim çıkan kartlarım şöyle ;
    Beni seviyor mu ? - Azize
    Görüşecek miyiz? - Ermiş
    Kalıcı bir beraberlik olacak mı? - Aşıklar
    Mutlu olacak mıyım? - Asılan adam
    Başka biri olacak mı hayatımda? - Güç

Şunu sormak istiyorum sorduğum soru şekli doğru mu? ve gelelim kendi yorumuma, Bu kişi beni seviyor hatta derin bir bağ olduğunu düşünebiir lakin aramızda barışma ya da görüşme olabilmesi için 3 şahısların rehberliğine ya da zamana ihtiyacımız var, kalıcı beraberlik olamsı ise karar aşamasına gelindiği takdirde bireylerin kendi insiyatiflerini ellerine almasına bağlı, ve mutluluk fedakarlıklar sonucu kişiye gelecek... Hayatımda başka birinin olması ise olası görülüyor..

Sizce yorumum doğru mu yardım ederseniz çok sevinirim lakin çok karışık bir durumdayım!

Sevgiyle kalın
    Tarota direkt olarak Evet ve Hayır cevabı olan sorular sorarsanız cevabınızı alamazsınız diye düşünüyorum. Beni seviyor mu yerine Beni neden seviyor Beni neden sevmeli Beni sevmesine engel ne olabilir tarzı soruları sorarak kartı yorumlayın soruya tek kart açılımının yapıldığını görmüştüm örnek olarak Kalıcı bir beraberlik olacak mı değil de Bir beraberliğimiz olursa bizi neler bekliyor gibi bir soruya aşıklar çıksaydı kendi yorumuma göre şöyle olabilrdi. Geçmiş olaylar ve duyguları bir kenara bırakıp beraber olacağın adam/kadın ile birlikte sadık bir aşk yaşayacağınız, zaman zaman zorlu seçimler ile karşılaşılsa da aranızdaki sevgi yine sizi bir araya getirmeye devam edecektir. Eğer bir birlikteliğiniz yok ise en kısa zamanda karşınızdaki kişiye duygularınızı belli edip sevgi adına yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır bende yeni başladım çünkü

5. Huzur-Uykuda Üyemize teşekkür edenler:
    shaniavari (10.09.2014)

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    9
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Huzur-Uykuda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarota direkt olarak Evet ve Hayır cevabı olan sorular sorarsanız cevabınızı alamazsınız diye düşünüyorum. Beni seviyor mu yerine Beni neden seviyor Beni neden sevmeli Beni sevmesine engel ne olabilir tarzı soruları sorarak kartı yorumlayın soruya tek kart açılımının yapıldığını görmüştüm örnek olarak Kalıcı bir beraberlik olacak mı değil de Bir beraberliğimiz olursa bizi neler bekliyor gibi bir soruya aşıklar çıksaydı kendi yorumuma göre şöyle olabilrdi. Geçmiş olaylar ve duyguları bir kenara bırakıp beraber olacağın adam/kadın ile birlikte sadık bir aşk yaşayacağınız, zaman zaman zorlu seçimler ile karşılaşılsa da aranızdaki sevgi yine sizi bir araya getirmeye devam edecektir. Eğer bir birlikteliğiniz yok ise en kısa zamanda karşınızdaki kişiye duygularınızı belli edip sevgi adına yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır bende yeni başladım çünkü
    Çok teşekkür ederim Huzur-uykuda varol
    Bundan sonra daha dikkatli bakmaya çalışırım iyiki sormuşum Ben de yeni başladım kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda kolay gelsin bize...

Yer
    Uşak
    Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    36
    25 mesaja 42 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı shaniavari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim Huzur-uykuda varol
    Bundan sonra daha dikkatli bakmaya çalışırım iyiki sormuşum Ben de yeni başladım kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda kolay gelsin bize...
    Rica ederim herzaman kolay gelsin.

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    48
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

bir teşebbüsün iyi sonuçlanıp sonuçlanmayacağıyla alakalı bir soru sordum ve 3 tane kart çektim.geçmiş,şuanki durum ve sonuç/gelecek olarak.

adalet-imparator-şeytan kartları çıktı.yorumum:daha önce benzer konu üzerinde başarı sağlamış olarak kendime güvenim var ancak şu an daha dikkatli ve akılcı düşünmem lazım.sonuç ise meşru olmayan yolları kullanacağım yönünde bir uyarı gibi aldım ancak başarı mı başarısızlık mı anlayamadım.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6653
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.022 mesaja 3.341 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Alıntı pholkos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir teşebbüsün iyi sonuçlanıp sonuçlanmayacağıyla alakalı bir soru sordum ve 3 tane kart çektim.geçmiş,şuanki durum ve sonuç/gelecek olarak.

adalet-imparator-şeytan kartları çıktı.yorumum:daha önce benzer konu üzerinde başarı sağlamış olarak kendime güvenim var ancak şu an daha dikkatli ve akılcı düşünmem lazım.sonuç ise meşru olmayan yolları kullanacağım yönünde bir uyarı gibi aldım ancak başarı mı başarısızlık mı anlayamadım.
    Sorunuzda bir teşebbüs diyerek belirttiğiniz için genel bir yorum yapacağım:

Geçmiş :Sorunuzla ilgili yaşadığınız durumu adilce kararlar alarak hakkaniyetli bir şekilde çözüme kavuşturmak istemişsiniz.
    Her iki taraf içinde tatmin edici karara bağlanması için, meselenin akıl süzgecinden geçirip, dengeli, doğru, adilce çözüme kavuşacağına inanmışsınız.

Şu an: Şu an için karşınıza mevki sahibi güçlü bir insanın desteğini alma durumu gözüküyor.Yada alacağınız pozisyonda tepkinizi sert gösterebilirsiniz bunun gerekliliğine inanıyorsunuz.İnatlaşmalar mevcut savaşını verip sonucun bu şekilde ilerlemesinden başarı ile çıkacağınızı düşünüyorsunuz.

Sonuç kartınızın şeytan çıkması ise, durumun sizin aleyhinize gelişeceğini gösteriyor, maddi çıkarlar, hırslar söz konusu.Girişim engellenecek siz her ne kadar adaletli tavırlar sergileyip güçlü konumda görsenizde kendinizi, diğer tarafın baskın olduğu gözükmekte.

Kartlarınıza teşebbüs iyi sonuçlanıp sonuçlanmayacağını sormuşsunuz, sonuç negatif bir kart olduğu için olumsuz gözükmekte.

Ben ne yapmalıyım, nasıl bir pozisyon sergilemem lazım gibi bir soruda adalet,imparator,şeytan çıksaydı o zaman sizin meşru olmayan yollara başvurmanız gerekliliğinden bahsederdik.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

10. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    pholkos (15.04.2016)

Rep Puanı : 131
    Ettiği Teşekkür
    854
    42 mesaja 65 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Bir konuda başarılı olup olmayacağımı sordum.Aklımı karıştıran biri olmuştu.Biraz olumsuz konuşmuştu.O yüzden onu mu dinlemeliyim, yoksa kendimi mi diye sorup, kelt açılımı yaptım.Çıkan kartlar:
    1-kupa üçlüsü
    2-değnek üçlüsü(ters)
    3-değnek dörtlüsü
    4-para kraliçesi
    5-kupa kraliçesi
    6-denge(ters)
    7-kupa ikilisi
    8-kılıç beşlisi
    9-ölüm(ters)
    10-joker
    Soru okulla ilgili.Bir sürü şey yazdım yazdım sildim açıkçası bu açılımı yorumlarken.Kafam çok karıştı.Objektif olamıyormuşum gibi geldi.Ben açılımdan bu kişiyi dinlememem gerektiği sonucunu çıkardım.Ama ne kadar doğru bilmiyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.Sevgiler.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6653
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.022 mesaja 3.341 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Sn üyemiz konu itibari ile ilk olarak sizlerin yorumlarını alıyoruz. Bir nevi karşılıklı çalışma ) öğrenmek-öğretmek. Kelt açılımı yapıp sadece dinlememem gerektigini düşünüyorum demek yanlış bir yorum olur. Ayrıca bu tip sorularda karar açılımına yönelmelisiniz. İyi forumlar.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

13. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    hashikio (29.09.2016)

Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)