Sevdiğinizden telefon yada mail almak için

selenim

Banlı Kullanıcı
Bütün bir hindistancevizini alın ve sevdiğiniz kişinin adını söyleyip, “Beni arayacaksın” derken hindistancevizini kırmızı bir kurdeleyle bağlayın. Saflığı temsil eden beyaz bir mum yakın ve bağlanmış hindistancevizini, bir saat boyunca yanan mumun önünde tutun. Hindistancevizi sevdiğinizin aklını temsil eder, kurdele ise sizin arzularınızdır. Kurdele dileğinizi uzun zamandır istediğiniz insana iletir ve o insanı sizi araması için teşvik eder. Daha sonra mumu söndürün ve kurdeleyle bağlı olan hindistancevizini telefonunuzun yada bilgisayarınızın yanında tutun. Arzuladığınız kişi yedi gün içersinde sizi arayacak ya da mail gönderecektir. Ondan daha fazla haber almak için, mavi bir kağıda yarım daire oluşturacak biçimde, el yazısıyla ve yeşil mürekkeple ilgilendiğiniz kişinin adını yazın. Arzuladığınız kişinin olduğu yarım daireyi, kendi adınızı da ekleyerek tam daire haline getirin. Yazıyla oluşturduğunuz dairenin üstüne yedi tane daha, bu biçimde yazılmış daire ekleyin. Kağıdın üzerine birkaç damla lavanta yağı serpin ve yağı kağıdın üzerinde dağıtın. Bu kağıt parçasını bilgisayarınızın yada telefonunuzun altına yerleştirin. Lavanta kokusu azalmaya başladığında arzuladığınız kişiyle daha fazla görüşmek için biraz daha lavanta yağı sürün.

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İsimleri Arapça harflerle mi yazacağız? Türkçe de olur mu acaba selenim?

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Mantığı saçma bir kere bunun.Anadolu,şaman ve çingene büyüleri kategorisinde olduguna göre,çok eski kökenli büyüler gelir insanın aklına.Mail atmak var mıymış o zamanlar?:)

eskalabur

Kayıtlı Üye
arkadaşllar bir soru vardı bulamıyorum sabah kaltığımızda üç kibrit yakın herkeze güzel görünün diye

azra212

Kayıtlı Üye
deneyip de faydasını gören olmuş mu? çok merak ettim doğrusu....