cin çağırmayın!

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Keyfine yada meraktan cahil cesaretiyle cin çağırılıyorsa ,sonrada korku ,tuhaf olaylar silsilesi başlıyorsa ,ben burda çağırana değil cine hak veririm.Yerden göğe kadar haklıdır.Bizi biri durduk yere ,saçma sapan bi sebepten işimizden alıkoysa sinirlenmezmiyiz?Aynı şey.
Hoca değilse,bakım yapan biri değilse,işi profesyonel yapan biri değilse ,ne diye cin çağırır insanoğlu?Aklım sırrım ermez.Bu cesarete hiiiiç aklım ermez.Çocuk oyuncağı sanki..Ondan sonra cin şunu yaptı bunu yaptı.
Bir kabristana girdiğimizde dualarla girerek,dikkatlice yürürüz.Meftaya saygıdan ve rahatsızlılık vermemek için.Kalkıpta kabristanına basarsanız o ruhta çarpar sadece cin değil.
İnsan veya başka bir boyut varlığı her zaman davranışımızın ölçüsünde karşılık alırız.

hasan06

Kayıtlı Üye
Cin çağırmak sizi geri dönüşü olmayan şeylere sürükleye bilir ...
işte korkunç bir örnegi:

Ben 36 yaşında evli 2 çocuk annesi bir bayanım 19 yaşımda uykudan uyanıp siyah pelerinli yüzü olmayan varlıkla karşılaştıgım andan bu güne inanmadıgım olayları bire bir kendim yaşadım hala yaşıyorum.

Kısaca özetleyim cin davetlerine girip çıktım ki bu benim isteğimle gerçekleşmiyor uyurken onların arasında buluyorum kendimi ve kaçıyorum davetlerden, ruhum bedenimden ayrılıp tekrar bedenime geri döndü saf bir ışık olarak kendimi gördüm ve bir ses adımla bana seslendi !

-Bedenine geri dön diye!

Devamı var ancak daha fazla ürkmeyin diye yollamıyorum sanırım kafi gelmiştir.Sevgiler.

Bump: Cin cağırmak Kapıları azda olsa aralamak onlar için kafidir. Buldukları ikl fırsatta ortaya çıkar ve asılırlar.Aman dikkat arkadaşlar. Böyle bir hata yaptıysanız sitede cinleri geri göndermrk için yazım var okuyun uygulayın.
umarım bu arkadaşımızın kötü deneyimi diğer meraklı arkadaşlarımızı bir nepze durdurur. zira bana çok istek geliyor nasıl cin cağırabiliriz filan

ilteriş

Kayıtlı Üye
Arkadaş astrale çıkmış çok korkmuş bilinçsiz olarak lucid veya ordan astrale geçiş yapmış ve cin işi demiş :) ne yazık bunun için o kadar çalışan var

geçenlerdede biri meditasyon yaparken değişik şekiller görüyorum cin diye ayetel kürsi okudum daha meditasyon yapmıyorum diyordu :s

prensess

Kayıtlı Üye
Merhaba

cin çağırma konusunda herkez farkli tecrübeler ediyor
çocukken bende cahiligimden dolayi merakima ve bilgisiLigime yenik düşerek bende cagirmistim.
Yaklaşık 4yillik bir arkadasligimiz oldu. 4yil sonra ne mi oldu? ???
Beni terk etti gitti :D

ruhname

Kayıtlı Üye
Çagirinci bize niye geliyorlar anlamiyor yada geliyorlar da göremiyoruz.

Prenses iletişimi nasıl kurdun bu konuda beni aydinlatirmisin rica etsem

ruban

Kayıtlı Üye
Adem oğlu üstünlünü unutmuş azciz varlıklar dan korkar olmuş onlar dan her bakım dan üstün olan adem oğlu bir besmele ile onları dagıta bilen insanlar korkuyorlar tıpkı onların istediği gibi sizin korkularınız dan besleniyor lar nefretleriniz den beslenir ler davet ilmi de bir ilim dır ilmi olmayan bulaşmasın ilmi olanda aciz olan dan meded umasın

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
bana istemsiz astral seyahat gibi geldi anlattıklarınız

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
koruma kalkanı yapmdan önlem almadan çğrılmaz :D

Dreamconsumer

Kayıtlı Üye
Evet siyah pelerinli yuzu olmayan ve cok buyuk bir varlık ile karşılaşmıştık bende inanılmaz gerçekçi bir rüya gormustum sanki benim ile ilgili iyi yada kötü bilmediğim birşey oldu,belki birgün detayını yazarım ama ben davetlerde vs.vs katılmadı hiç.

MürşitsizZakir

Kayıtlı Üye
Denge önemli ben çok ibadet ettim az yedim az içtim az uyudum çok tövbe ettim amacım sadece affedilmekti ve farkına varmadan kapılar bana göre ardına kadar açıldı şeytani insanların gözlerini kırmızı görmeye başladım büyücü ehli insanları...Yeşil ışık saçan insan gözleri de görüyordum onlar daha çok tasavvuf ehli oluyorlardı ve bana psikotik manik depresif teşhisi kondu ben ibadetle bu hale geldim siz büyüden bahsediyorsunuz...

Ori

Kayıtlı Üye
Denge önemli ben çok ibadet ettim az yedim az içtim az uyudum çok tövbe ettim amacım sadece affedilmekti ve farkına varmadan kapılar bana göre ardına kadar açıldı şeytani insanların gözlerini kırmızı görmeye başladım büyücü ehli insanları...Yeşil ışık saçan insan gözleri de görüyordum onlar daha çok tasavvuf ehli oluyorlardı ve bana psikotik manik depresif teşhisi kondu ben ibadetle bu hale geldim siz büyüden bahsediyorsunuz...

Bunları gordugunuz ve emın oldugunuz halde ne yanı kendınıze degılde teshısemı ınandınız? Sız kaybettınız.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Sonuna kadar katılıyorum ori24'e.... Kaybettin...

gamze5

Kayıtlı Üye
Selenim banada . Atarmısın yazının devamını

fthbl

Kayıtlı Üye
Kanka nereden oturuyon,Samsun a yakınsan benim gözlere bi bakar mısın?

Kristina Zakharova

Kayıtlı Üye
Bunları gordugunuz ve emın oldugunuz halde ne yanı kendınıze degılde teshısemı ınandınız? Sız kaybettınız.

Cok yanlıs bir yorum. Basınıza gelen hersey dogaustu kaynakli olacak diye bir kural mı var? Bireyin gercekten psikolojik rahatsızlıgı olmasa boyle bır teshıs konulmaz. Sadece anlattıklarına bakarak degıl belirli tetkikler yapılarak konulur bu teshısler. Once gerekli tedaviyi gorup sonra saglam bır psıkolojıyle calısmalar yapması gerekır. Psikolojinizdeki en ufak bır sorun bır eksıklık calısmalarınız sırasında gun yuzune cıkarsa sızı mahveder. Bu kısı dogru olanı yapmıs, baslayacaksa da bundan sonra baslasın. Fakat her (psikolojik rahatsızlık kaynaklı veya degil) bırseyler gorene, duyana dogaustu bır seyler yasıyor etıketı yapıstırmak ve psikolojik tedavı asamasında kısıyı "kaybettın" dıyerek suclamak cok cocukca bır arguman.

Kristina Zakharova

Kayıtlı Üye
-Benzer sorular da size yöneltilebilir; Her koyulan teşhisin doğru olduğunu mu sanıyorsunuz? Her yaşanılan sorunun, olayın arkasında psikolojik bir sorun yattığını mı sanıyorsunuz?

Psikoloji'de kesin doğru denilebilecek teşhis diye bir kavram yoktur. Her koyulan teşhis doğru olmadığı ve çözüm niteliği taşımadığı gibi her yaşanan sorun, olay da psikolojik sorunlarla bağlantılı değildir. Örneğin; siz yaşadığınız parapsikolojik olayı bir psikologa veya psikiyatrist'e anlatın, emin olun psikolojik sorun teşhisi koyulacaktır. Çünkü parapsikolojik vakalar kabul görmez psikoloji biliminde.

Ben de zaten "kesın" olarak gosterılen yargıları yanlıs buldugumu belırttım. Kesın olarak psikolojiktir ya da kesın olarak doga ustu kaynaklıdır denilemez. Ben psikoloji ile ilgili seylerın bırebır ıcerısınde olan bır bırey olmama ragmen bırakın sorun cozmeyı, cogu zaman bulundugumuz yuzyılın para avcılıgı olarak goruyorum. Bu ısten kazanılabılecek paraların haddı hesabı yoktur hele kı belırlı tabuları asmıs kısıler ıcın. Fakat sunu demeye calısıyorum, bır kısının durumu hakkında yazdıgı 2 cumleye bakarak kesın hukumler, hele kı kısıyı gaza getırme amaclı hukumler verılmemelı. Konulan her teshıs dogru olmayabılır, ama onemlı bır teshısın konulmasında gecılen bır suru asama vardır. Bıreyın anlattıklarına bakarak gıdıp sen sızofrensın demezsınız. Testler yapılır, biyolojık durumu gıbı pek cok etkene bakılır. Bırey vucut dengesını yenıden sagladıgında, ıstedıgı kadar dogaustu seylerle ugrasabılır. Psikolog zaten ondan sonrası ıle ılgılenmez, kımsenın kımseyı de ınandırmaya ıhtıyacı yoktur. Fakat saglıksız bır beyın-vucut ıkılısının ozellıkle psikolojinizin attıgınız her adımda etkılı olacagı bır alanda sızı kotu sonuclara goturmesı kacınılmazdır.