Yıl Açılımı

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

Bu açılım fal baktırana gelecek yılın ne getireceğini değerlendirmek için kullanılır.Bu falı senenin başında açmak daha iyidir. Eğer yıl ortasında açılım yapılırsa geçmiş olaylarıda kartlar gösterebilir.

Destedeki 8 şenlik kartını çıkartın. Bu kartlar bu açılımda kullanılmaz. Karıştırıp üstteki şekilde açın.

İlk kart ocak anlamına gelir. İkinci kart şubattır. Böylece tüm aylara birer kart düşer. Kartlardan her ayın genel olaylarına ve gidişatına ilişkin yorumlar çıkartacaksınız.

yaren81

Kayıtlı Üye
Kartları bende alıp çalışmaya başlayacağım.İnşallah başarılı olurum

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Peri tarotunun açılımı bunlar.

Bump: Peri tarotunun açılımı bunlar.

Keira

Moderator
Peri tarotu olanların bu açılımı yapmalarını tavsiye ederim. Arkadaşıma baktırmıştım, baktırdıktan sonra çıkan kartları unutmayalım diye tek tek yazdık ve her ay kartlarda çıkan şeyler gerçekleşti,%100 sonuç veren bir açılım.Yule paylaşım için teşekkürler ;)

Keira

Moderator
Doganay rider-waite ile bakılabildiğini yazmışsın sanırım denedin.Sonucu merak ettim çünkü peri tarotu ile bana bakıldığında beni çok etkilemişti.Rider-waite ile olanı bende merak uyandırdı :)

origanum

Yönetici
Ben bunu Rider-Waite ile birkaç yıl öncesine kadar bakardım. Sonuç %100 değil ama büyük bir kısmı gerçekleşirdi.

Keira

Moderator
Teşekkür ederim origanum merakımı gidermiş oldun.Peri tarotunda bu açılım %100 :)

Doganay

Kayıtlı Üye
Rider Waite de iyi sonuç veriyor Keira ama peri tarotu hiç kullanmadığım için karşılaştırma yapmam zor..

Keira

Moderator
teşekkür ederim Doğanay ben sadece sonucu merak etmiştim merakımı giderdiniz :)

detelinka

Kayıtlı Üye
Rider Waite ile bakıldığında çıkartılması gereken belli kartlar var mı?

angeldream

Kayıtlı Üye
şahsen peri tarotu bana göre değildi aldım denedim ve çöpe attım kartlar beni itti katinanın destesi gibi kötü kartlar beni istemiyor onu anladım bende tao-melek-raider karışımı olarak yoluma devam ediyorum.bu yıllık açılımıda raiderde denedim başarılı gayet sevgiler saygılar :)