Mucize Yaratan Kelimeler

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Ouma ve Trinkayı denedim :D gerçekten aynı gün ikiside işe yaradıı :D Çok teşekkür ederim .....

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Kendini konsatre ederek yapılan her çeyde başarı vardır keramet bu kelimelerde değil ruhen kendisini bunun olacağına inandırmış kişidedir, Trinka değilde başka bişeyde deseydi aynı neticeyi alırdı sadece psikolojik olarak kendisini bunun olacağına inandırması yeterlidir bu işin olması için...

Voyvoda

Kayıtlı Üye
Peki bu kelimeler yazıldığı gibi mi okunuyor herhanghi bir telafuzu yok mu ?

Keira

Moderator
Yazıldığı gibi okuyunuz, aksi bir durum olsaydı konu paylaşılırken yanına okunuşları da yazılırdı.

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
parıltı, parşıyım, parşıma, parşımak, parış, parışlanmak, parşın, parşın parşın;

Necromancer357

Kayıtlı Üye
hinç i zamanı durdurmak değilde yavaşlatmak olarak düşünebilirsiniz. tabi ki belli bir oranda

biard

Kayıtlı Üye
Evet bunlar yani bu paylaşım çok iyi ama kaynağını bilmediğiniz şeyi uygulamayın bence. Yani çok güvenilir gelmedi bana açıkçası. Dikkatli olunmalı.

oceanic

Kayıtlı Üye
görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar..yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik
breemar(18) = mükemmel sağlık
lola(12) = aşk
shoras(2) = romans
trinka (5) = para
ouma (7) = yeni arkadaslar
hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik
oom-rama(9)= yetki (komuta)
owaye(22) = koruma
swa-soon(8)= acının dınmesı
on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak
poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması
tavano(31) = kumarda kazanç
hinç(48) = zamanın durdurulması

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır..
alıntı.

Görünmez dünyanın kücük yaratıkları kimlerdir? 3 harflilerden yardim mi aliyoruz? Ve trinka yi denedim elime 20 tl gecti hemen anlamadim insallah tesaduf degildir. Eger cinlerle iletisime giriyorsak keske hic bulasmasaydim.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Cinlerle iletişime geçmek bu kadar kolay olabilir mi sizce? Kelt mitolojisindeki periler,cüceler,elfler gibi diğer mitolojik varlıklara gönderme yapılmış.Zaten masalvari bir kitaptan alıntı bunlar,biraz süslü bir anlatımı var hepsi o.

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Daha fazla yokmu ya bunlar çok az :)

cherish

Kayıtlı Üye
Evet işe yarıyo :) en azından aşk konusunda..ama mutlaka parayı deneyenler de çoktur bi yerlerde unuttuğunuz paralarınızın olması lazım benim cüzdanımdan olmadığına nerdeyse emin olduğum 5 tl çıktı:p tekrar işlere dönüp tekrar yapıcam...
Bunlar mantra bu arada, telekült adında bir kitapta yer verilmiş, cinlerle alakası yok, ses frekanslarıyla ilgili bir çalışma. Başka kelimelerde mantra olarak kullanılabilir ama biz bunları kullanalım ve çalıştıklarından emin olarak ortak bilinçdeki güçlerinden faydalanalım bence

Omorfodora

Kayıtlı Üye
İş
İstanbul Üniversitesi'nde Felsefe Öğrencisi....
Aslında sihir kelime de değil sizdedir arkadaşlar. Kelimeler sadece sizdeki enerjiyi daha çok arttıran ya da etkileyen araçlardır. Ama söylenen şeylerin işe yaraması için önce buna sonra da bunu yapabileceğinize inanmalısınız. Ben bu kelimeleri hayatımın çoğu anında kullanır ve etkisini görürüm

Ahubun

Kayıtlı Üye
Bu kelimeleri kullandıktan hemen sonra zihnimde tarifsiz bir ferahlama hissettim !

Ahubun

Kayıtlı Üye
Kesinlikle işe yarıyor ! Zaten deneyipte başarılı olmama sebebi sizinle alakalı birşeydir , çünkü inancınız onu yükseltir.

berylliuum

Kayıtlı Üye
Bu konuyu şimdi okudum ve çok ilgimi çekti yani şu aralar bir yerlerden ufak tefek de olsa para gelse çok işime yarar çok masraflı bir dönemde olduğumuzdan. Ama aklıma takılan bir şey var.
Şimdi bana bu konu büyüden ziyade biraz enerjiyle alakalı gibi geldi yani bir kaç yorumda bahsedildiği gibi '' ses frekanslarıyla ilgili bir çalışma'' denmiş mesela. Bu arada dini inanç olarak müslümanım bu sorum ona yönelik olacak. Çelişkide kaldığım durum şu; enerji çalışması ise büyü değil de sonuçta olumlu, istenen bir şeyleri hayatına çekmek ise bu dinen cidden tehlikeli mi ? Yani bu kadar derin bilgim olmadığı için burda soruyorum sadece. Çünkü başka enerji çalışmaları da denediğim oluyor kendi kendime o yüzden..

Furking

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar flood atıyorum kusura bakmayın ama şunu belirtmek istiyorum ki "on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak".. Karşı tarafın iradesine müdahale var. Hiç hoşuma gitmedi

Gecemsi

Kayıtlı Üye
poindu yu mesela nasıl kullanabiliriz ? Geçmişimizde biraktiğimi konuşmadiğımız kişiler için kullanılabilir mi