laro tarot

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar laro tarot bılenlerınız varsa bıraz bılgı edınmek ıstıyorum :) Daha önce rönesans ve klasık tarotla (rv) ılgılendım ama ıkısı de benı laro kadar cekmedı bılen arkadslarım varsa bılgı ıstıyorum :) :) :cowboy:

Lux

Kayıtlı Üye
arkadaslar laro tarot bılenlerınız varsa bıraz bılgı edınmek ıstıyorum:) daha önce rönesans ve klasık tarotla(rv) ılgılendım ama ıkısı de benı laro kadar cekmedı bılen arkadslarım varsa bılgı ıstıyorum:):):cowboy:
laro tarot mistik ve çok güçlü bi tarottur ata nurin hazırlamıştır simgeleri tüm medeniyetleri barındırır buda yorum gücünü arttırır açlış yönemleri her yöntem olur ama saat yönünde dizilen 12 kart ayları temsilen favorimdir :)

gulchn

Kayıtlı Üye
Kartların anlamları Ata Nirun tarafından zaten çok ayrıntılı bi şekilde verilmemiştir. Biraz bakan kişinin yorumunu isteyen bir deste genel olarak 4 kart açıp 8 soru sorduyorum sol elle kesilmesine ve sol elle kart seçimine dikkat ediyorum

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
bir arkadaş elimdeki destenin laro olduğunu söylüyor yalasık 10 yıldır garip bir sekilde deste benim yanımda bende daha yeni yeni ilgilenmeye baslıyorum ancak basdöndürücü bir enerjiye sahip ayrıca diger laro sahipleri ile iletişim kurmak isterim çünkü destenin ne oldugunu cıkartamadıkları için laro olma ihtimalinden bahsediyorlar karsılastırmak isterim desteyi

tarot manu

Kayıtlı Üye
bende de laro tarotu var yenii aldım ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorm açılımlar çok az ve şuanda yorumlayamıyorum kartları. kullanlar varsa bana yardımcı olabilirler mi ?

toprak

Kayıtlı Üye
bu destede deneyımlı arkadas varsa anlamlarında yardımcı olabılır mı

gizem =)

Kayıtlı Üye
omega kartı bende de yok. neden acaba bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

edy

Kayıtlı Üye
bir arkadaş elimdeki destenin laro olduğunu söylüyor yalasık 10 yıldır garip bir sekilde deste benim yanımda bende daha yeni yeni ilgilenmeye baslıyorum ancak basdöndürücü bir enerjiye sahip ayrıca diger laro sahipleri ile iletişim kurmak isterim çünkü destenin ne oldugunu cıkartamadıkları için laro olma ihtimalinden bahsediyorlar karsılastırmak isterim desteyi

Bu kartların orjinalini nereden bulabilirim?