sevdiğini geri gelmesi yada onun senınle ilgilenmesi için

duacıı

Kayıtlı Üye
bnde deniycem inşallahh olur umutluyum:):) bu duadan sonra inşallah u su gider mutluyum kalır:)

annesin adına havvadan doğma desm babasınada adem yazsam olurmu:/

STiNG44

Kayıtlı Üye
bu uygulama büyü felan değil demi arkadaşlar yani allah rızasıyla olan bişey bir nevi allaha yalvarıp dua etmek gibi bişey demi

tenebrum

Kayıtlı Üye
bu bir kırmızı büyüdür.yani aşk büyüsüdür.büyü yapanın da Islama göre ıkı tarafta da nasibi olmaz.iki dünyalık için ahiretten olmaya gerek yok diye düşünüyorum.zaten kısmetinizde var ise olur yok ise olmaz.şirke bulaşmaya gerek yoktur.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Başkası ile de birlikte ise yinede gelir mi? Ayrıca ...../..... yerlere baba /anne ismimi söyleniyor.

ledunist

Kayıtlı Üye
bu tarz uygulamalar insanı dinden çıkarabilir , namaz,besmele gibi islam şiarı var diye uygulamayın,namaz farz ya da nafile kılınır niyetsiz namaz olmaz,bu uygulamada namazı cin v.b varlıklara kılmayın,ALLAH ın ismiyle özgür irade kontrol edilmez

DARKANGEL84

Kayıtlı Üye
peki adet dönemine geldiginde ne yapicaz? okumaya devam mi edicez yoksa ara verip kaldığımız yerden 61 e mi tamamlicaz?

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Bende farklı bir yöntem biliyorum , 21 kere ''olduğu kadar , olmadığı kader'' diyoruz. Bir arkadaşımdan duymuştum bende , umarım işinize yarar..

Tatlicadi28

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar zamanı var mı bunun. Gece 12 den sonra diye biliyorum ama tam sabah ezanı okunurken okudum geçerli olur mu 1 aydır da okuyorum baştan mi baslamaliyim