Ne dilerseniz olduran dua

saime

Kayıtlı Üye
bende deneyeceğim çünkü inanmak herşeydir

Evanessa

Kayıtlı Üye
Emeğinize sağlık, hemen okuyorum çok teşekürler. :)

Meruh99

Kayıtlı Üye
bu duanin basligi var mi yani ne duasidir bu bir de Arapcasi varmi acaba!! Paylasim icin Tesekkürler ALLAH razi olsun!

medcez

Kayıtlı Üye
korkmayın arkadaşlar, ayrıca okuma sırasında olan uyku gelmelerine esnemelere direnin ve sonuna kadar bitirin ne okursanız

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
ALLAHIM cc razı olsun efendim çok güzel dua inşALLAH cc dileklerimizin kabulune vesile olmuşsunuz evladım hayırlı geceler

rubicon

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun herkesin sıkıntısını gidersin duanızı beklerim çok dardayım

T

Titania.

dua kabul oldu mu lmadı mı bilemeyiz, bize düşen kabul olduğuna canı gönülden inanmaktır. gelelim sorularınıza.
ozden: ferahlama, sıkıntı, bir anlık sebepsiz sinirlilik, sebepsiz mutluluk duanın kabul olduğuna alamettir.
rebellious, alperen ve aysun_ela : bu dua esmalı duadır 1 - 3 - 5 - 7 kere okuna bilir ama arada geçen belirli sayıda çekilen esmaları ne eksik ne fazla okumamalısınız.

Bahsettiğiniz şeyler bende oldu bide birsey sorucam şu arada geçen sayıyla okuduğumuz esmayi ben karistirdim baştan okudum sorun olmaz degil mi

enesm29

Kayıtlı Üye
ben bunu okudum bugün ama kafamda ağrı oluştu neden anlamadım

rubicon

Kayıtlı Üye
allah razı olsun ne zaman okusam rahatlatıyor

Angel8

Kayıtlı Üye
Bu yorumu başka bir konu altına yazacaktınızda bir şekilde yanlışlıkla konu mu açtınız ? Duayı,resmi varsa başka bir şey gözükmüyor benim ekranımda

allah razı olsun ne zaman okusam rahatlatıyor
Bir de özür; sayfa sayısını görmedim ilk sayfa sandım ve sizin yorumunuzu da ilk mesaj sandım yukarıda ki yorumumun sebebi.Kusura bakmayın

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
aslında başlığın yanına dua nın adıda yazılsa en azından arayan daha rahat ulaşır diye düşündüm

VİRD-İ SETTAR

Vird-i Settar ismiyle meşhur bu dua biraz Arapça bilenlere veya manasını kısmen de olsa anlayabilenler için ne kadar tesirli, ne kadar kıymetli bir hazine olduğu aşikardır. Bu duayı hergün okumayı vird edinen kimse kısa zamanda kötü ibtilalarından kurtulur. İşleri bozuksa az zamanda düzelir. Kazancı bereketlenir, hasta ise sıhhat ve şifaya kavuşur.Bir hastaya, bir mecnuna, bir saralıya üç veya yedi gün yedişer defa okunup nefes edilse biiznillah okunan kimse hastalığından kurtulur. Mahpus okursa hapisten çıkar.Hergün rızaen lillah üç kere okumayı adet edinen kimseyi Cenabı hakk her türlü maddi, manevi kaza ve belalardan korur. Tedavisi zor hastalıklara tutulmaz. Ömrü uzun hayatı rahat ve huzur içinde geçer. Bu dua Cenabı Hakk’ın kullarına ve Hazreti Fahri Kainat Efendimiz’in de ümmetine bir hediyesi ihsan ve atıfetidir.
Bu duada kul Rabbine o kadar zillet ve iftikarla, aciz ve tevazuyla münacat edip yalvarıyor ki, alemlere sonsuz bir merhamet ve ihsanda bulunan, sınırsız bir atıfet ve kerem bahşeden Allahü Zülcelal Hazretleri kendisine bu dille ve ihlasla yalvaran ve avuç açan kulunu katiyen red etmez, boş çevirmez.

Teşekkür ederim peki mürşid izni olmadan okunmamali deniliyor Yoksa sıkıntı verebilirmis.Bunun için fikriniz nedir